ГоловнаГосподиняЯк прати тюль та інші тканини, щоб вони не жовтіли

Багато господинь стикалися з ситуацією, коли після прання тюль має жовтуватий відтінок. І, коли ми вішаємо тюль після прання, немає відчуття свіжості і чистоти. Прості поради, як правильно прати тюль та інші тканини, щоб вони не жовтіли, зарадять цьому.

  1. Тюль перед пранням потрібно замочити у теплій воді при температурі +36 градусів. У воду потрібно додати багато солі – вона розм’якшить воду і роз’їсть всю жовтизну і бруд. Ви побачите якого темного кольору стане вода – це спрацьовує сіль. Замочувати тканину необхідно приблизно на годину-півтори.
  2. Полоскати тюль необхідно теж у теплій воді. Від гарячої води тюлеві й інші тонкі тканини стають жорсткими і жовтіють. Вода для полоскання повинна бути прохолодною для Вашої руки. Щоб правильно визначити температуру, можна перевірити її ліктем, як ми це робимо при купанні малечі. Для ліктя вона буде теплою, бо він має іншу чутливість ніж кисть руки.

Як прати тюль після полоскання.

  1. Знову наливаємо води такої ж температури, тепер додаємо якісний порошок. Перемо, полощемо, не віджимаємо!
  2. Наливаємо воду температурою +36 градусів і додаємо оцет у пропорції: одна столова ложка на літр води. Це надасть тюлю вигляду ніби він «іскриться». Волокна тканини стануть блищати, на сонці цей ефект посилиться. Тканина буде переливатися від гри світла.
  3. Потім набираємо свіжу воду тієї же температури і додаємо «синьки», щоб вода стала блідо-голубого кольору. Від цієї процедури тюлеві фіранки стануть білосніжного відтінку і порадують свіжим виглядом.

Отже, поради як прати тюль, щоб позбутися жовтого відтінку, можуть стати в пригоді кожній господині.

Здається, що досить багато процедур, але результат порадує кожну господиню!

Корисні поради, як відмити металопластикові вікна

Ви не можете копіювати текст