ГоловнаГосподиняПральний порошок для чищення унітаза: коли та як засипати порошок в унітаз?

Пральний порошок для чищення унітаза: коли та як засипати порошок в унітаз?

Прибирання в домі потребує часу та засобів для чищення. Звичайний пральний порошок можна використовувати крім прання, ще й для чищення унітаза. Коротка інструкція підкаже, коли та як засипати порошок в унітаз, щоб він був чистий та дезінфікований.

Переваги чищення унітаза пральним порошком

Завдяки потужним миючим та дезінфікуючим властивостям, пральний порошок актуально використовувати не лише для прання, а й для чищення інших поверхонь. Наприклад, чищення килимів, можна невелику кількість додавати у воду для миття підлоги. А ще – це чудовий засіб, який допомагатиме мати чистий унітаз.

  • пральний порошок відмиває забруднення, знищує вапняний наліт та прибирає неприємний запах;
  • порошок не дорого коштує, а часто дешевше, ніж спеціальні засоби для чищення унітаза. Й дуже зручно, якщо ви користуєтесь спеціальними засобами й вони раптом закінчилися, вас завжди виручить пральний порошок;
  • зазвичай пральний порошок має приємний запах, що створює свіжість в усій туалетній кімнаті.

Коли та як засипати пральний порошок в унітаз для чищення?

Чистити унітаз пральним порошком дуже просто.

  • Змиваємо воду в унітазі, щоб поверхня була зволожена.
  • Невелику кількість порошку, близько двох столових ложок розсипаємо по внутрішній стороні чаші унітаза. Щоб нанести порошок в складні місця, наприклад, під обідок, можна використовувати стару зубну щітку. На неї наноситься порошок й потім протираємо ці важкодоступні місця.
  • Залишаємо пральний порошок на декілька годин, а краще на ніч (тому краще робити чистку унітаза ввечері), за цей час активні компоненти порошку руйнують вапняний наліт, сечовий камінь та інші забруднення.
  • Після чого спускаємо воду, щоб змити порошок.

Миючий і ароматний засіб для чистки унітазу можна зробити самостійно

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст