ГоловнаГосподиняМиючий і ароматний засіб для чистки унітазу можна зробити самостійно

Миючий і ароматний засіб для чистки унітазу можна зробити самостійно

Існує багато миючих засобів для унітазу. Проте вони чимало коштують і їх аромат не завжди може подобатися господині. Тому підказка, як приготувати миючий і ароматний засіб для чистки унітазу, допоможе зробити цей засіб самостійно. Крім економії, рецепт дасть змогу підібрати пахощі, які більше подобаються саме Вам.

Миючий і ароматний засіб для чистки унітазу: інгредієнти

Для приготування цього засобу, його можна назвати»ароматна бомбочка», знадобляться складові, які є на кухні практично кожної господині.

Отже, нам знадобиться:

 • сода – 1 склянка;
 • лимонна кислота – 1/4 склянки;
 • оцет – пів чайної ложки;
 • розчин перекису водню 6% – 1 столова ложка;
 • ефірна олія – 15-20 крапель.

Вибирати можна будь-який аромат, який подобається. Або комбінувати кілька варіантів, наприклад, по 5 крапель різної олії.

Миючий і ароматний засіб для чистки унітазу поради, як його зробити самостійно

Робити «ароматні бомбочки» для чистики унітазу не складно. Проте потрібно діяти обережно. Слід надягнути гумові рукавички, щоб вберегти шкіру рук.

 1. Сода слід насипати у глибоку ємність. Важливо, щоб сода була пухка, без грудочок. Цей інгредієнт ефективно буде чистити унітаз і знищувати неприємні запахи.
 2. Потім додаємо до соди лимонну кислоту. Вона створить кисле середовище, яке дуже неприємне для бактерій.
 3. В окремій посудині змішуємо оцет і перекис водню. Тут потрібно діяти дуже уважно – дуже повільно, просто по парі крапель додаємо рідину у суміш соди і лимонної кислоти. Обережність під час цієї маніпуляції необхідна, щоб уникнути хімічної реакції між інгредієнтами.
 4. Після цього у готову суміш додаємо ефірну олію, аромат якої Вам подобається. До уваги, олії чайного дерева, лимону, м’яти, ялівцю, лаванди, грейпфрута крім приємного запаху, мають ще дезінфікуючу властивість
 5. Отримана маса повинна бути такої консистенції, щоб тримати форму. Миючий ароматний засіб треба сформувати руками за допомогою ложки. Можна використати формочки для льоду, але так маса буде довше сохнути. Сформовані «бомбочки» потрібно викласти на пергаментний папір і дати підсохнути протягом 4-6 годиш.
 6. Сухий засіб для унітазу слід скласти у скляну ємність, яка щільно закривається.

Використовувати «ароматні бомбочки» для чистки унітазу треба за потреба. Щоб у туалеті було свіже повітря, слід кидати цей миючий засіб раз на 2 дні (в середньому). Після попадання «ароматної бомбочки» у воду починається хімічна реакція, засіб шипить і піниться. Таким чином відбувається чистка унітазу з виділенням приємного аромату.

За цим посиланням – ТУТ, можна дізнатися цікаві народні методи, щоб позбутися неприємного запаху в туалеті.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст