ГоловнаГосподиняПодушки потрібно регулярно прати за певними правилами

Подушки потрібно регулярно прати за певними правилами

Вибір подушок повинно робити ретельно та виважено. Невірний догляд та чистка подушок з наповнювачем можуть призвести до втрати їх якостей. Також важливо правильно дбати про речі, щоб надалі не було проблем із здоров’я. Через недотримання правил прання, у подушках накопичуються мікроби, вони можуть стати джерелом різних алергенів і неприємного запаху. Щоб цього уникнути, подушки потрібно регулярно прати за певними правилами

У домашніх умовах подушки потрібно прати вручну чи у пральній машинці. Насамперед, необхідно перевірити чохол на цілісність. Якщо буде помічено навіть маленька дірка – її потрібно зашити, інакше під час прання весь наповнюють вилізе назовні.

Наступним кроком потрібно добре вибити подушки від накопиченого пилу.

Прати подушку можна як у цілому вигляді, так і розібраному. Звичайно, такий варіант прання займає більше часу, але це спосіб буде більш якісним. Необхідно просто випрати напірник і подушку окремо один від одного і після висихання, пришити нам пірни на місце.

Прання у машинці проводиться на делікатному режимі. Оптимальна температура для прання – не більше +40 градусів. Потрібно орієнтуватись на маркування, яке вказує виробник. Для прання краще використовувати рідкий пральний препарат, тому що  залишки порошку можуть залишитися в наповнювачі. Після прання можна ще раз поставити режим полоскання.

Якщо рідкий концентрат відсутній, можна використати для прання звичайний шампунь чи гель для душу. При цьому кондиціонер та відбілювач додавати не можна. Відбілювач може зруйнувати волокна наповнювача, а кондиціонер може спровокувати алергію. До цього, сильний аромат, що буде йти від подушки, буде заважати спокійному сну.

Для того, щоб під час прання наповнювач не збився в грудки, можна помістити в барабан пральної машини декілька тенісних м’ячиків.

Головне, обираючи способі прання, необхідно враховувати з якого наповнювача складається подушка. Адже різні наповнювачі потребують різні температурні режими прання.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст