ГоловнаГосподиняПодушки потрібно регулярно прати за певними правилами

Подушки потрібно прати регулярно, дотримуючись рекомендацій виробника та за певними правилами. Невірний догляд та чистка подушок з наповнювачем можуть призвести до втрати їх якостей. Також важливо правильно дбати про речі, щоб надалі не було проблем зі здоров’я.

Як прати подушки за правилами, щоб після регулярного прання вони мали гарний стан

Через недотримання правил прання, у подушках накопичуються мікроби, вони можуть стати джерелом різних алергенів і неприємного запаху. Щоб цього уникнути, подушки потрібно регулярно прати за певними правилами

У домашніх умовах подушки потрібно прати вручну чи у пральній машинці.

Правила прання подушок в домашніх умовах

Насамперед необхідно перевірити чохол на цілісність. Якщо буде помічено навіть маленьку дірку – її потрібно зашити, інакше під час прання весь наповнюють вилізе назовні.

Наступним кроком потрібно добре вибити подушки від накопиченого пилу.

Прати подушку можна як у цілому вигляді, так і розібраному. Звичайно, такий варіант прання займає більше часу, але це спосіб буде більш якісним. Необхідно просто випрати напірник і подушку окремо один від одного і після висихання, пришити нам пірни на місце.

Прання подушок в пральній машинці проводиться на делікатному режимі. Оптимальна температура для прання – не більше +40 градусів. Потрібно орієнтуватись на маркування, яке вказує виробник. Для прання краще використовувати рідкий пральний препарат, тому що  залишки порошку можуть залишитися в наповнювачі. Після прання можна ще раз поставити режим полоскання.

Якщо рідкий концентрат відсутній, можна використати для прання звичайний шампунь чи гель для душу. При цьому кондиціонер та відбілювач додавати не можна. Відбілювач може зруйнувати волокна наповнювача, а кондиціонер може спровокувати алергію. До цього, сильний аромат, що буде йти від подушки, буде заважати спокійному сну.

Для того, щоб під час прання наповнювач не збився в грудки, можна помістити в барабан пральної машини декілька тенісних м’ячиків.

Головне, обираючи спосіб прання, необхідно враховувати з якого наповнювача складається подушка. Адже різні наповнювачі потребують різні температурні режими прання.

Чому випрана білизна має неприємний запах? Корисні поради, щоб уникнути цих неприємностей

Ви не можете копіювати текст