ГоловнаГосподиняЧому випрана білизна має неприємний запах? Корисні поради, щоб уникнути цих неприємностей

Інколи ретельно виправши білизну, ми відчуваємо неприємний запах і в нас виникає питання: чому ж добре випрана білизна має неприємний запах? Які причини його появи? Як можна виправити ситуацію, щоб наші випрані речі були свіжі та духмяні, корисні поради фахівців

Чому випрана білизна має неприємний запах і як цьому зарадити?

Фахівці пояснили, що може бути причиною неприємного запаху після прання речей у пральній машинці

Завантаження барабана

Важливо слідувати інструкції, яка надана для вашої пральної машинки. Адже однією з частих причин, що ваша білизна буде з неприємним запахом після прання – це надмірне завантаження барабана пралки. Справа в тому, якщо дуже щільно набити барабан речами, вони не зможуть якісно виполіскуватися. Через це в складках тканини будуть залишки пральних засобів, що з часом може спричинити появу неприємного запаху.

Що робити

  • Слід завантажувати пральну машину згідно з інструкцією і не перенавантажувати барабан речами.

Бруд в пральній машині

Після великої кількості циклів прання в пральній машинці накопичується бруд – залишки миючих засобів, органічні часточки з речей, які пралися. Найчастіше такий бруд накопичується у зливному шлангу, під ризинкою, що прилягає до барабану пральної машини. Це призводить до появи плісняви, бактерій та грибків. Саме через це випрана білизна може набувати неприємного запаху.

Що робити

Правильна сушка білизни

Інколи «аромат» у випраної білизни з’являється через не вірний підхід до висушування чи зберігання. Мається на увазі, якщо сушити білизну в замкненому приміщенні, чи не розгорнути повністю, волога атмосфера може спричинити появу грибків та плісняви. Що, своєю чергою, призведе до появи неприємного запаху.

Що робити

  • Сушити випрані речі у добре провітрюваному приміщення, рівномірно (без складок) розвісивши їх для просушування.

Корисні поради

  • проводити чистку (дезінфекцію) пральної машини кожні два місяці, щоб покращити її продуктивність і продовжити її роботу.
  • пральні машини з фронтальним та вертикальним завантаженням мають кілька різних деталей, які очищаються по-різному.
  • після кожного циклу прання слід тримати дверцята машинки відкритими для просушування, щоб запобігти появі плісняви та запахів.

Подушки потрібно регулярно прати за певними правилами

Ви не можете копіювати текст