ГоловнаГосподиняКилимок у ванній завжди буде пухнастим і м'яким

Мене, як господиню, інколи дратує, що чистий килимок у ванній кімнаті, після прання стає більш жорстким на дотик. Виявляється є секрет: килимок у ванній завжди буде пухнастим і м’яким, якщо його правильно прати. А як це зробити, читаємо нижче

Секрет, щоб килимок у ванній завжди буде пухнастим і м’яким на дотик

Після прийняття душу або ванни приємно ставати босоніж на м’якенький килимок. Проте з часом ці відчуття зникають, тому що нитки килимка стають жорсткими, навіть після ретельного прання.

Як поділилися господині, додати пухнастості нашому килимку можна завдяки правильному пранню. Звичайно, якщо наш килимок ще не надто старий, який вже пережив десятки разів прання.

Отже, який секрет прання килимка для ванної кімнати і як це правильно робити

Щоб повернути нашому килимку пухнастість, якого треба правильно випрати.

Цей процес складається з двох етапів, другий етап залежить від основи килимка – якщо основа жорстка, будемо прати руками, якщо м’яка – на нас чекає машинне прання

замочування перед пранням. Килимок потрібно покласти у ванну, добре змочити водою і натерти господарським милом. Милити треба з обох боків і потім треба залишити килимок на 15 хвилин, Щоб він відмокав «намилений»

прання килимка відбувається при температурі води не вище, ніж 40 градусів. Готуємо засіб для прання і кондиціонер для ополіскування:

  • в гель для прання (кількість за інструкцією для вашої пральної машини) треба додати 2 чайні кальцинованої соди;
  • кондиціонер після прання. В 100 мл води треба розчинити половину чайної ложки лимонної кислоти. Цим засобом прополіскуємо килимок замість кондиціонеру після прання.

Корисні поради щодо прання різних речей

Ви не можете копіювати текст