ГоловнаГосподиняЯк вибрати кавун, щоб він був спілий і смачний

Як вибрати кавун, щоб він був спілий і смачний

Сезон ягід це чудовий період отримати не лише вітамінний запас, а й насолодитися різноманіттям смаків. Кавун – одна з улюбленіших ягід і дітлахів, і дорослих. І тому поради, як вибрати кавун, щоб він був спілий і смачний, стануть в пригоді в сезон кавунів.

Як легко і правильно вибрати спілий кавун у місцях продажу

Загалом, фахівці не рекомендують купувати кавун на стихійних ринках. Вони вважають, що таку покупку краще робити в магазинах або у перевіреному місці (у перевірених продавців). Проте, якщо Ви все ж таки купуєте у стихійних місцях продажу, слід звернути увагу, щоб кавун був під навісом. Також, ягода не повинна лежати на землі, відстань до грунту на піддоні з кавунами повинна бути не менше 15 см.

Як легко і правильно вибрати спілий кавун за зовнішнім виглядом і розміром

Вибирати кавун потрібно такий, щоб на ньому не було тріщин, вм’ятин або інших механічних пошкоджень, які помітно неозброєним оком. Це важливо, тому що різні подряпини і заглиблення на кавуні можуть бути причиною гниття і появу бактерій.

Фахівці, які вирощують баштанні культури, вважають, що ідеальний кавун повинен бути середнього розміру. А спілість кавуна певних сортів можна визначити по смужкам: якщо вони контрастні, то ягода спіла і соковита.

Як легко і правильно вибрати спілий кавун «на звук»

Багато людей впевнилися на власному досвіді, що спілий гарбуз можна вибрати «на звук». Звичайно, за умови, що на ньому немає ніяких пошкоджень, які описані вище. Отже, якщо кавун стиглий, то під час постукуванню по ньому кулачком, буде чутно звук, ніби він «дзвенить». Тобто звук повинен бути гулким, а не глухим.

Як легко і правильно вибрати деякі фрукти

Корисні поради викладено у наведених нижче посиланнях

Як вибрати спілу диню

Хурма: основні ознаки спілості

Такі прості поради допоможуть правильно вибирати  собі продукти і не наражатися на небезпеку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст