Головна Господиня Хвороби кімнатних рослин через тлю (попелицю) і як вилікувати квіти завдяки народним...

Хвороби кімнатних рослин через тлю (попелицю) і як вилікувати квіти завдяки народним рецептам

Квіти в горщиках не лише милують око, але й іноді засмучують, тому що хворіють. Одним із збудників являється попелиця. Хвороби кімнатних рослин через тлю (попелицю) розвиваються швидко. Але можна вилікувати квіти завдяки народним рецептам, які використовують прості складові.

Хвороби кімнатних рослин через тлю (попелицю): як з’ясувати наявність хвороби

Попелиця (тля) швидко розмножується, і тому боротися з нею і лікувати кімнатні рослини від хвороби, досить складно. З’ясувати наявність попелиці на квітах легко: якщо листочки у кімнатних рослин клейкі, верхівки без будь-якої на те причини викривляються, а головки швидко опускаються, тоді це означає, що завелася тля.

Через короткий час ці дрібні чорні комахи розмножуються до такої кількості, що ними буває обліплена велика частина рослини.

Як вилікувати квіти завдяки народним рецептам від захворювання через тлю (попелицю)

Фахівці рекомендують народні рецепти, які непогано себе зарекомендували. Можливо, вони стануть в пригоді

Рецепт 1

Напередодні перед обробкою хворої росини, готуємо настій. Для цього ввечері змішуємо 10 грамів часникового лушпиння і 20 грамів цибулиння, заливаємо 1 л теплої води і настоюємо всю ніч. Вранці настій готовий до використання.

Рецепт 2

Бадилля томатів і їх недостиглі (зелені) плоди заливаємо окропом, півгодини кип’ятимо, проціджуємо і додаємо приблизно 5 грамів господарського мила на 1 л відвару. Після охолодження обприскуємо наші квіти.

Рецепт 3

Цей метод самий приємний, завдяки аромату. Треба взяти шкірку двох апельсинів залити 1 л теплої води і настоювати в темному місці протягом тижня. Потім процідити і настій готовий до використання.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами