Аспірин лікує домашні рослини

Домашні рослини потребують постійного догляду за ними. Іноді стандартні прийоми догляду за ними не приносять бажаний результат і домашні рослини хворіють. Допомогти вилікувати домашні рослини може препарат – аспірин, який є у кожній аптечці вдома. Поради флористів про аспірин, який лікує не лише людей, а й домашні рослини, стануть в нагоді по догляду за квітами.

Аспірин лікує домашні рослини: у яких випадках слід використовувати цей препарат

Флористи рекомендують застосовувати аспірин для лікування домашніх рослин у певних випадках:

  • якщо у кімнатної рослини сохне і опадає листя;
  • у разі, коли довго не розпускаються квітки;
  • квітка стала в’янути;
  • якщо недавно кімнатну рослину пересаджували.

У таких ситуаціях можна використовувати аспірин за такою інструкцією: 2 пігулки аспірину розчинити в 1 літрі води. Отриманим розчином потрібно обприскувати листя кімнатних рослин кожні 2 тижні. В процесі обприскування поверхня листочків повинна бути помірно вологою.

Аспірин лікує домашні рослини від грибків і утворення гнилі на листі

Завдяки аспірину, можна врятувати кімнатні рослини від грибків і гнилі. Для цього потрібно взяти 5 пігулок аспірину і розчинити у 4,5 літрах води. Таким розчином потрібно обприскувати кімнатні рослини 3 рази на місяць. Після кількох таких процедур буде помітні позитивні зміни, адже ураження рослини зменшиться у кілька разів. Якщо після обприскування розчин ще закінчиться, його можна зберігати у холодильнику до наступного використання.

Аспірин лікує домашні рослини і стимулює цвітіння

На думку і за спостереженням флористів, аспірин може стимулювати цвітіння домашніх квітів. Готуємо розчин 1-2 пігулки розчиняємо в одному літрі води. Цим розчином потрібно поливати кімнатні рослини, але не частіше раз на місяць і це важливо.

При використанні аспірину у лікуванні кімнатних рослин, головне – дотримуватися зазначену дозування і рекомендацій щодо застосування.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст