ГоловнаЕзотерика і магіяВампір чи енергетичний донор за кольором очей

Вампір чи енергетичний донор за кольором очей

Очі – дзеркало душі. Радість чи гнів, кохання або сум можна побачити в очах. Так вважають езотерики, митці і астрологи. Вампір чи енергетичний донор, можна прогнозувати за кольором очей.

Езотерики умовно називають потенційними енергетичними донорами людей з холодним відтінком – голубим або сірим. А людей з карими очима – вважають потенційними вампірами. Люди з очима змішаного типу (зелені, сіро-карі) мають більш складну енергетичну структуру. Тобто вони можуть проявляти якості як одних, так і других – в залежності від емоційного стану і оточення.

Вампір чи енергетичний донор людина з голубими, синіми чи сірим кольором очей

Якщо у людини очі холодного відтінку, то від неї потребується постійний викид енергії, яким її наділяє Всесвіт. Ви все в житті повинні добиватися самостійно. Ваша енергія – це прорив до цілі, трансформації і перетворення. Не бійтеся чинити спротив, Ваші неймовірні мрії здійсняться, не відкидайте дарунків долі і підказок Всесвіту.

Езотерики вважають, що, якщо Ваш партнер буде з карими очима, то він буде забирати Вашу енергією. Тому не треба пильно вглядатися у карі очі – це буде чистим споживанням Ваших сил, безбудь-якої віддачі.

Для людей з голубим, синім чи сірим кольором очей, підходять люди зі змішаним типом очей: зелено-карими, сіро-карими. Як зазначалося, змішаний тип очей може належати людям, які можуть бути вампіром чи донором. Кароокий партнер буде живитися Вашою енергією і часто – надмірно. Коли він буде забирати Вашу енергію, то у відповідь буде віддавати свою, але дещо іншого складу. І в результаті цього настає рівновага.

Колір Ваших очей – це суміш енергії Сонця і Венери, з домішками сили Сатурну. Ви наділені привабливістю, чуттєвістю і гострим розумом. Ви товариські люди, які легко знаходять спільну мову з оточуючими. При цьому, дуже запальні, хоча сплески емоцій швидко стихають. Люди з голубими, синіми чи сірим кольором очей, лідери і  мисливці з високим ступенем виживання.

Вампір чи енергетичний донор людина з карими очима

Очі теплого карого кольору вказують, що така люди може багато досягнути, не прикладаючи надмірних зусиль. Життєва мудрість допомагає Вам зберігати внутрішню енергію. Такі люди, як і представники холодних відтінків очей, змінюють світ, тільки часто, використовуючи інших.

Люди з карими очима мають сильні риси: привабливість, примхливість і вміння вичікувати. Використовуйте ці якості і тоді завжди поруч знайдеться людина, яка буде готова виконати Ваші бажання. Люди холодних відтінків очей – синьоокі і сіроокі, завжди шукають, куди скинути свою енергію, а Ви – ідеальний приймач для неї.

Ви повинні ретельно слідкувати за своєю зовнішністю. Ваша головна зброя – ідеальна зачіска і макіяж, стильно підібраний одяг.

Ваш колір очей в астрології – суміш енергії Сонця і войовничого Марсу. Впевненість в собі, самоповага і власна гідність – це Ваші риси характеру. Тому тиск зі сторони Ви не переносите.

Цікавий факт, що в літературі, історії та мистецтві – усі фатальні жінки мали чорний або коричневий колір очей.

Вампір чи енергетичний донор людина з зеленими очима

Зелений колір – це суміш синього і жовтого. Людям із зеленими очима притаманні риси і вампіра, і енергетичного донора у рівній мірі. Ви рідко впадаєте у крайнощі, намагаючись утримувати рівновагу у будь-яких ситуаціях.

Якщо у Вас очі смарагдового або топазового відтінку, то для вас важливі гармонічні стосунки з оточуючими людьми. Вам зрозуміло, які якості повинні бути у Вас, у Вашої другої половинки, друзів і близьких. Якщо людина відповідає Вашим стандартам, то Ви все зробити заради неї, готові навіть до самопожертви. Астрологічно – Ви самі ніжні люди. Якщо людина не співпадає з Вашим баченням світу, то вона буде проігнорована.

Зеленоокі люди мають сильну інтуїцію і енергію. У всіх давніх традиціях відьми, маги, чарівники частіше за все мали зелений колір очей.

Зелені очі – це суміш енергії Венери і Нептуна. Зеленооким людям притаманні кохання і безумовна вірність. Друзі цінують таких людей за надійність і намагання допомогти, незважаючи ні на що. Вороги бояться Вашої принциповості і твердості поглядів.

Ідеальний партнер у шлюбі і співробітництві для людей із зеленими очима – зеленоокий. Також, дуже плідні союзи будуть з тими, у кого є синій колір або колір морської хвилі, зелені вкраплення у райдужку очей.

Не рекомендовано зеленооким людям брати шлюб з кароокими партнерами. Тому що вони будуть забирати багато енергії – більше, ніж Ви може віддати.

Вампір чи енергетичний донор з сіро-зеленим кольором очей

Людина з сіро-зеленими очима завжди має сміливі думки і задуми. Вони герують багато цікавих ідей, але часто їм не вистачає сили для втілення своїх задумів через неконфліктність, не агресивність по відношенню до дорогих Вам людей. Але реалізація планів, нових проектів, в решті решт – перевтілення, неможливі без певного тиску і руйнування спротиву.

Ідеальною парою для людей зі змішаним кольором – сіро-зеленими очима будуть люди, які мають зелено-карі очі.

Сіро-зелений колір очей – це енергія Місяця, Венери і Меркурія. Тому ви розумні, але чуттєві. Ви можете дуже ображатися і довго носити в собі цю образу, не даючи прощення.

Люди з сіро-зеленим кольором очей зазвичай мають такі риси характеру: сором’язливість, скромність, мрійливість, вірне кохання до однієї людини, яке Ви несете через все життя.

Вампір чи енергетичний донор з сіро-карим кольором очей

Такий колір очей – сіро-карий, дуже рідко зустрічаються. Якщо у Вас сірі очі з краплинками карого або карі з сірими вкрапленнями, то Ви будете мати безліч шанувальників і прихильників. Через це Вам важко буде зробити свій вибір.

Люди з сіро-карими очима мають характер, сповнений протиріч через змішання енергії. Ви маєте енергію і вампіра, і енергетичного донора. Часто такі люди впадають у крайнощі – вони можуть жадати як ділитися з оточуючими, так і бажати відбирати. Тому Вас важко зрозуміти як оточуючим людям, так і Вам самим.

Астрологічно сіро-карі очі вказують на належність антиподам космосу – Сонцю і Місяцю з домішками агресивної енергії Марсу.

Риси характеру, притаманні людям з очима сіро-карого кольору: ініціативність, життєва стійкість, пристрасність.

Ідеальний партнер для людей з сіро-карими очима – це людина, яка має таке ж забарвлення райдужки. Тобто – сіро-карі очі.

Вампір чи енергетичний донор з зелено-карим кольором очей

Зелені відтінки Ваших очей не дозволяють ставати ні чистим енергетичним донором, ні чистим вампіром. Звичайно, за умови, якщо Ви не будете намагатися забирати все в оточуючих чи робити це не так безоглядно, як кароокі. Притаманні Вам дипломатичність і філософський склад розуму, допоможуть оточуючим зрозуміти, що Ваші вчинки – в їх інтересах. Ваш ідеал у всьому – рівновага і гармонія.

Астрологічно колір Ваших очей поєднують суміш енергій Сонця, Марса і Венери. У Вас  залізна воля, Ви досяєте будь-яких поставлених цілей. Іноді Ви буваєте норовливими і, навіть,жорстокими, хоча і дуже рідко. На такі малоетичні дії Вас можуть підштовхнути лише реальні форс-мажорні обставини.

Ідеальний партнер для людей з зелено-карими очима – людина, яка має сіро-зелені очі. Ви кохаєте пристрасно і віддано.

Езоетирики вважають, що дата народження може підказати вампір чи ні за датою народження.

Астрологи вважають, що якості вампіра залежать також і від знаку Зодіаку.

Існують різні метроди захисту від енергетичних вампірів. Наприклад, вони дають поради, як захиститися від вампірів на роботі.

Вампір чи ні, може підказати дата народження людини.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст