ГоловнаЕзотерика і магіяБлизнюки, вам пощастить у 2024 році! Таро прогноз від Анжели Перл на...

Близнюки, вам пощастить у 2024 році! Таро прогноз від Анжели Перл на кожен місяць року

Популярний астролог і таролог Анжела Перл підготувала Таро прогноз для Близнюків на кожен місяць 2024 року. Цей прогноз Анжела Перл робила на 12 колодах карт Таро, кожна карта з яких несе естетичний та езотеричний сенс. Представники Близнюків можуть дізнатися, яку пораду дає Анжела Перл на весь 2024 рік – підказка тринадцятої колоди Таро!

Таро прогноз для Близнюків 2024 від Анжели Перл на кожен місяць року

Як вже зазначалося, на кожен місяць Анжела Перл вибирала нову колоду карт Таро й робила проноз. Інколи достатньо однієї карти, а інколи для розуміння астролог зверталася ще раз до цієї колоди. Забігаючи на перед, можна сказати

Близнюки, вам пощастить у 2024 році!

Не все так просто й гладко, але при певних зусиллях, Близнюки мають всі шанси зробити великий ривок у своєму житті. «Робіть, а Всесвіт вас підтримає!»

Астролог і таролог дає поради по деяким ситуаціям, які передбачають карти Таро. А наприкінці буде взята ще одна, тринадцята колода і Анжела Перл зробить узагальнюючий прогноз-побажання на весь 2024 рік

Анжела Перл дає Таро прогноз для Близнюків на січень 2024

Карти Таро січня: Паж мечів, П’ятірка пентаклів

Паж мечів

Паж мечів
Паж мечів

Паж – це учень, що символізує початок навчання, з’являться нові ідеї, щось нове з’явиться в житті Близнюків. Це стадія початку. Також ця карта символізує когось, за ким треба доглядати, проявляти турботу. Наприклад, дитина або родич, або домашній улюбленець тощо.

Починати щось Близнюкам краще після 11 січня (після Молодика)

П’ятірка пентаклів

П’ятірка пентаклів
П’ятірка пентаклів

Ця карта символізує витрати. Анжела Перл тлумачить поєднання цих двох карт, які символізують нестачу чогось або недосвідченість. Наприклад, Близнюки можуть піти на нову роботу й вже по ходу справи будуть вчитися справі, тому що буде відчувати недостатність знань, або в цій сфері нестача досвіду.

Порада Анжели Перл для Близнюків на січень 2024: за цим розкладом, якщо в січні ви будете починати якусь справу, то не варто вкладати в неї багато коштів.

Таро прогноз для Близнюків на лютий 2024 від Анжели Перл

Карта Таро лютого: Верховна жриця

Верховна жриця

Таро прогноз для Близнюків на лютий 2024 від Анжели Перл
Верховна жриця

Ця карта вказує на те, що Близнюки отримають якісь знання, будуть новини, точніше – відкриється щось таємне. Або ж Близнюки взнають те, чого не знали. За цим розкладом деяким Близнюкам знадобиться порада або консультація фахівця. Це може бути консультація, юриста, лікаря або іншого фахівця.

Порада Анжели Перл: якщо є питання, краще звернутися до спеціаліста, щоб з’ясувати всі тонкощі ситуації та отримати відповіді на свої питання.

В лютому Близнюки отримають відповіді на всі свої питння.

Близнюки: Таро прогноз Анжели Перл на березень 2024

Колода березня: Відьмочки, карти Двійка мечів, Паж мечів

Двійка мечів

Близнюки: Таро прогноз Анжели Перл на березень 2024
Двійка мечів

За зображенням цієї карти, Близнюки прямо поцілили в мішень. Ця карта вказує про вибір, який може постати перед Близнюками. І не факт, що варіанти, які будуть, вам сподобаються. Адже 2 мечів ще говорить про якийсь конфлікт, про різницю в думках (позиції). Анжела Перл коментує ще так, що Близнюки можуть відчувати емоційний страх від необхідності прийняти рішення. Чи варто це робити? Чи може залишити як є?

Щоб краще зрозуміти, на що вказує карта Двійка мечів, Анжела Перл витягла ще одну карту і це був вже знайомий нам за січневою колодою Паж мечів.

Паж мечів

Паж мечів Колода Таро Відьмочки
Паж мечів

Це карта починання. Якщо в січні в Близнюків могла з’явитися ідея, в лютому вони консультувалися й отримували відповіді (готували документи), то в березні, попри можливий внутрішній страх і сумніви, Близнюки зроблять цей крок й почнуть щось.

Якась січнева ідея Близнюків в березні вже набуде форми. «Дорогу здолає той, хто йде».

Таро прогноз для Близнюків на квітень 2024 від Анжели Перл

Колода квітня: Колесо року, карта Сонце

Сонце

Таро прогноз для Близнюків на квітень 2024 від Анжели Перл
Сонце

Неймовірна гарна карта, яка говорить про популярність Близнюків, які перебувають в центрі уваги, випромінюють радість та силу. Близнюки задоволені собою, в них гарна репутація.

В квітні Близнюки – переможці!

Ця карта гарна й по фінансовій сфері, і по кар’єрі. Це становище, яке Близнюки хотіли.

Анжела Перл дає Таро прогноз для Близнюків на травень 2024

Колода на травень: Світлі провидці, карта Рицар жезлів

Рицар жезлів

Передбачення карт Близнюкам
Рицар жезлів

За цим розкладом, Анжела Перл наголошує, що життя Близнюків буде вирувати! Символізм карти вказує на рух вперед. Близнюки будуть переповнені енергією, будуть щось організовувати та влаштовувати різні заходи. І це буде приносити радість та задоволення. Багато хто з представників цього знаку зодіаку вестимуть людей за собою.

Карта вказує, що в Близнюків буде багато гарних подій в травні.

І це підтверджує прогноз гороскопу – наприкінці травня 2024 року планета розширення та удачі Юпітер заходить в знак Близнюків.

Близнюки червень 2024: таро-прогноз і поради Анжели Перл

Колода червня: Таро містичних моментів, карта місяця Маг (Чарівник)

Маг (Чарівник)  

Близнюки червень 2024: таро-прогноз і поради Анжели Перл
Маг (Чарівник)

Близнюки, як цей маг, можуть створювати те, про що мріяли! В червні думки Близнюків матеріалізуються.

В червні для Близнюків просто чудова карта, щоб отримати те, чого вони хочуть!

Карта Маг – це карта № 1, тобто вас самих достатньо, щоб зробити так, як ви того хочете. Наприклад, самостійно створити свій бізнес. Або ж підготувати й прочитати якусь лекцію тощо.

Нагадаємо, що в червні багато Близнюків відзначають свій персональний Новий рік – День народження. Важливо відсвяткувати цей день, навіть наодинці. Й загадати бажання, адже це дорожня карта на наступні 12 місяців вашого життя.

Анжела Перл застерігає: слід бути обережними з думками. Слід думати (загадувати) про те, чого ви насправді жадаєте. Тому що думки матеріальні.

Таро прогноз 2024 Анжели Перл для Близнюків 2024 на липень

Колода на липень: Таро нашого часу, карта липня Помірність

Помірність

Таро прогноз 2024 Анжели Перл для Близнюків 2024 на липень
Помірність

Середина літа, спека, величезні дні… і випадає карта, яка рекомендує відпочинок. Популярний таролог рекомендує за можливості взяти відпустку, перепочити. Можна поїхати на море чи просто загоряти, плавати й відпочивати, набираючись сил.

Серпень 2024: Таро-прогноз Анжели Перл для знаку зодіаку Близнюки

Колода на серпень: Таро містичних вершин, карти серпня Ієрофант, Шістка Мечів

Ієрофант

Таро містичних вершин, карта Ієрофант випала Близнюкам на серпень 22024
Ієрофант

В серпні Близнюки можуть стати для когось прикладом або інша людина стане для вас взірцем. Багато Близнюків стануть тією людиною, яка навчатиме інших. Інші ж представники цього знаку зодіаку можуть зустріти вчителя (духовного, викладача, наставника). Можливо, хтось із Близнюків буде звертатися за порадою до шанованої людини, до можновладця чи судді.

Друга карта серпня

Шістка Мечів

Серпень 2024: Таро-прогноз Анжели Перл для знаку зодіаку Близнюки
Шістка Мечів

Ця карта про духовність, вона символізує рух вперед! А ще це може бути переїзд, подорож, поїздка. Або ж перехід (рух) з однієї роботи на іншу. Але ця карта говорить, що все на краще!

Анжела Перл дає Таро прогноз на вересень 2024 року для Близнюків

Колода на вересень: Таро Єви, карти Дев’ятка жезлів, Королева пентаклів

Дев’ятка жезлів

Анжела Перл дає Таро прогноз на вересень 2024 року для Близнюків
Дев’ятка жезлів

З цієї колоди таролог витягла карту Дев’ятка жезлів (на зображенні на карті з цієї колоди дівчина стоїть ніби за воротами (хвірткою), а перед нею запалені свічки. Анжела Перл вважає, що це може означати кордон, наприклад, Близнюки будуть їхати за кордон. Також це може вказувати на ваше бажання кращого життя, масштабування.

Якщо згадати розклад попереднього місяця (шістка Мечів), то в серпні Близнюки дозволяють собі покращити своє життя, цей знак зодіаку виходить на інший рівень. І ця карта – Дев’ятка жезлів (а Жезли – завжди бажання), говорить про те, що ви хочете і намагаєтеся вийти за межі (вийти за цю умовну «хвіртку»). І у вас вийде це зробити, тому що є велике бажання!

Щоб зрозуміти, до чого ж ця карта і куди прагнення Близнюків, Анжела Перл взяла ще одну карту і випала

Королева Пентаклів

Королева Пентаклів випала Близнюкам на вересень 22024
Королева пентаклів

Це чудова карта – це те, ким ви стаєте, коли виходите за «хвіртку».

Щаслива, впевнена в собі дівчина прямує вперед! В неї чудове життя, вона добре заробляє і забезпечує себе.

Анжела Перл коментує: в січні була карта «маленьких грошей» – П’ятірка пентаклів, а уже у вересні ви – Королева пентаклів, яка може купити все, що захоче! І ось це бажання (попередня карта Дев’ятка жезлів) кращого життя стає взірцем, як ви хочете, щоб було. І воно так буде! Ви можете собі дозволити все, що захочете

Поради Близнюкам від Анжели Перл в Таро прогнозі на жовтень 2024

Колода жовтня: Таро чорних котів, карта Королева пентаклів

Поради Близнюкам від Анжели Перл в Таро прогнозі на жовтень 2024
Королева пентаклів

Слідом з вересневою, на жовтень Анжела Перл витягла для Близнюків ще одну карту Королева пентаклів! Ця карта символізує прибуток, гарні статки. Згідно прогнозу, у багатьох Близнюків гроші будуть продовжувати надходити й у жовтні.

Тож скористайтеся такими чудовими можливостями, щоб бути щасливими.

Близнюки 2024: таро прогноз Анжели Перл на листопад

Колода листопада: Таро Хільди, карта місяця Сила, Імператор

Сила

Близнюки 2024: таро прогноз Анжели Перл на листопад
Сила

Карта, яка випала на листопад, Сила, говорить про те, що ви сильна, ви з усім впораєтеся! На зображенні Хільда ріже цибулю й в неї сльози ллютть через це) Що це означає? Щось, можливо, доведеться перетерпіти, щось намагатися не приймати близько до серця в середині осені. Але ця карта каже:

Ви сильніша, ніж думаєте! Ви впораєтеся!

Щоб зрозуміти, з чим же Близнюкам доведеться зіштовхнутися, Анжела Перл взяла ще одну карту з колоди «Хільди» і це – Імператор.

Імператор

Близнюкам в листопаді 2024 випала карта Імператор
Імператор

Ця карта старшого аркану вказує на те, що саме ви керуєте подіями! 

І ось карта Сила та Імператор – ви самі плануєте своє життя, ви самі керуєте ним так, як вважаєте за потрібне.

Порада Анжели Перл: у Близнюків дуже позитивний розклад на друге півріччя, важливо не забути відпочити в липні, як то рекомендує таролог і розклад карт Таро.

Анжела Перл Таро прогноз для Близнюків на грудень 2024

Колода на грудень: Чаклунське Таро, карта Двійка жезлів і Паж мечів

Двійка жезлів

Анжела Перл Таро прогноз для Близнюків на грудень 2024
Двійка жезлів

За цією картою таролог робить припущення, що в грудні Близнюки вже планують 2025 рік. Двійка цієї карти – це ще комунікації. Це означає, що в грудні у Близнюків може бути дуже багато знайомств, спілкування з кимось здалеку, зустрічі з якимись людьми. Тобто багато-багато спілкування. А ще «двійка» – це ще пара. Хтось із Близнюків запросить партнера в свій бізнес.

Паж мечів

Чаклунське Таро, карта Паж мечів
Паж мечів

Вже втретє на поточний рік в розкладі на грудень випадає Паж мечів!

Ця карта випадала в січні, березні і ось наприкінці року. Близнюки можуть почати ще щось вивчати, освоювати, започатковувати. Якщо розшифрувати карту Паж мечів, то Паж – це починання, а мечі – це ідеї (знання, інформація, знайомства).

Як вважає Анжела Перл, у Близнюків 2024 рік – це рік ідей та їх реалізація!

А ще це рік прибутків. За цим розкладом на людей цього знаку зодіаку очікує дуже позитивний рік. Звичайно, якщо докладати зусилля, а не просто чекати, що щастя саме впаде вам у руки.

Таро прогноз для Близнюків від Анжели Перл на весь 2024

Популярний астролог і таролог зробила розклад на 13 колоду – остання карта, як порада на весь прийдешній рік.

Колода «Оракул»

Таро прогноз для Близнюків від Анжели Перл на весь 2024

Радійте життю та отримуйте задоволення від кожного дня!

Важлива життєва порада Близнюкам від Анжели Перл

Коли ви починаєте щось робити, або плануєте якісь дії, перед цим завжди запитуйте себе: «Це зробить моє життя радіснішим? Це зробить моє життя кращим? Це принесе мені задоволення?» Якщо відповідь позитивна, то йдіть і робіть, втілюйте ідею в життя!

Гороскоп Близнюки 2024: кохання, фінанси, здоров’я

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст