ГоловнаЕзотерика і магіяСвідчення того, що про Вас думають

Свідчення того, що про Вас думають

Людей часто переслідують знаки і підказки, але вони не помічають чи не розуміють їх. Свідчення того, що про Вас думають, дадуть змогу краще розуміти і будувати стосунки з цими людьми.

Чхання

Буде неправильно звертати увагу на кожен чих. Свідченням того, що про Вас думають, буде багатократне чхання у понеділок, п’ятницю і неділю. В інші дні це просто чхання.

Сни

Сновидіння часто приносять нам передбачення майбутнього. Важливо розуміти, які сигнали нам подають сни. Часто люди саме через сни отримують важливу інформацію. Якщо у Ваших снах часто фігурує людина, про яку, зазвичай, Ви не думаєте, це може означати, що вона сумує за Вами і хоче через сни передати звістку про себе.

Неочікувані зустрічі

Езотерики стверджують, що думки можуть матеріалізуватися. Ваш симпатик може постійно думати про Вас, уявляти розмову і візуалізувати спілкування. У результаті його думки можуть втілитися в реальність у вигляді випадкових зустрічей.

Асоціації

Мимовільні асоціації можуть вказувати на свідчення того, що хтось дуже сумує за вами. Але це за умови, що Ви самі спеціально не шукаєте в оточуючому просторі підтвердження своїм здогадкам. Інакше це буде химера.

Проявлятись це свідчення може у вигляді випадково почутої пісні, яка асоціюється з певною людиною. Або часто лунає ім’я цієї людини чи таке ж прізвища, номер телефонів чи інші цифри, які асоціюються з певною особистістю.

Кидає в жар

Безпричинне пашіння тіла, особливо обличчя, свідчить на те, що Вас хтось згадав у цей момент. Народні прикмети кажуть, що щоки червоніють, якщо з романтичними намірами згадка, а вуха горять – коли недобре згадали про Вас.

Гикавка

Про таки свідчення знають всі. Вважається, що коли нападає гикавка, це значить, що хтось невідомий чи забутий згадує про людину.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст