ГоловнаЕзотерика і магіяРаптове пробудження вночі, що означає в залежності від часу?

Раптове пробудження вночі, що означає в залежності від часу?

Людина живе згідно своїх біоритмів, тобто встає та пробуджується приблизно в один і той же час. З віком внутрішній годинник може змінювати свій час. Раптове пробудження вночі, що означає в залежності від часу прокидання? Фахівці вважають, що раптово прокидатися серед ночі – це сигнал про деякі проблеми, які існують в людини. Про ці фізичні чи емоціональні проблеми іноді можна і не здогадуватись

Що означає, якщо ви не можете заснути до 23 години

Бувають випадки, коли людина раптово прокидається від сну приблизно в один і той же час. Існує теорія –

Всесвіт пробує вийти на контакт з людиною

Езотерики вважають, що кожна година доби відповідає за певне енергетичне насичення окремих частин людського тіла. Тому, раптове пробудження в певні часові інтервали, може свідчити про відчуття, які випливають з роботи організму. Вважається, що таким чином

Вищі сили хочуть показати людині вірний шлях для духовного розвитку.

Якщо Ви не можете заснути з 21 до 23 годин, це означає, що у Вас стрес.

Раптове пробудження вночі між 23-00 і 1-00 годиною ночі

Таке пробудження свідчить про наявність емоційного розчарування. Древня китайська медицина вважає цей період часу активним для жовчного міхура. Тому раптове пробудження з 23 години вечора до 1 години ночі, може означати про емоційну байдужість. Езотерики радять такім людям читати підтримуючі мантри і застосовувати енергетичні прийоми, щоб прийняти себе такими, як вони є.

Раптове пробудження вночі між 1-00 і 3-00 годинами ночі

Безсоння у цей період означає гнів. Такий стан подає сигнал людині про надлишок в неї енергії «янь» та присутність гніву. Щоб зменшити їх прояви, рекомендовано деякий час притримуватись правильного харчування. Виключити з раціону солоне, гостре, смажене і солодке. Цей своєрідний піст в харчуванні допоможе очистити розум від гніву і поверне позитивне мислення.

Щоб заспокоїти себе в цей складний період, Вам потрібно вмиватися прохолодною водою та медитувати.

Раптове пробудження вночі між 3-00 і 5-00 годинами

Період енергетичного накопичення у легенях. Езотерики вважають, що в цей період приходить послання від Вищої Сили. В людини, яка прокидається у цей часовий інтервал, після раптового пробудження може виникати відчуття смутку і печалі. Вища Сила підказує людині напрямки подальшого шляху до обраної мети.

Раптове пробудження вночі і під ранок між 5-00 і 7-00 годинами

Цей часовий інтервал пробудження вказує на емоційні обмеження. В цей час активно функціонує кишківник. Яущо раптово прокидатися в цей час – свідчить про наявність емоційних перепон. Блокування енергетичних потоків психологічно виснажує людину. Потрібно відкинути всі сумніви і йти до своєї мети. Якщо не можна напряму, шукайте обхідні дороги та маневруйте.

Езотерики вважають, що людський організм підкаже усе необхідне. Просто потрібно навчитися чути сигнали, які надсилає наше тіло. Тоді буде легше зняти фізичні проблеми і розвивати свій духовний світ.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст