Людина живе згідно своїх біоритмів, тобто встає та пробуджується приблизно в один і той же час. З віком внутрішній годинник може змінювати свій час. Але раптове пробудження під час нічного сну, сигналізує про деякі проблеми, що існують у людини. Про ці  фізичні чи емоціональні проблеми іноді можна і не здогадуватись

Бувають випадки, коли людина раптово прокидається від сну приблизно в один і той же час. Існує теорія, що так Всесвіт пробує вийти на контакт з людиною.

Езотерики вважають, що кожна година доби відповідає за певне енергетичне насичення окремих частин людського тіла. Тому, раптове пробудження в певні часові інтервали, може свідчити про відчуття, які випливають з роботи організму. Вважається, що таким чином Вищі сили хочуть показати людині вірний шлях для духовного розвитку.

Якщо Ви не можете заснути з 21 до 23 годин, це означає, що у Вас стрес.

Раптове пробудження між 23-00 і 1-00 годиною ночі

Таке пробудження свідчить про наявність емоційного розчарування. Древня китайська медицина вважає цей період часу активним для жовчного міхура. Тому раптове пробудження з 23 години вечора до 1 години ночі, може означати про емоційну байдужість. Езотерики радять такім людям читати підтримуючі мантри і застосовувати енергетичні прийоми, щоб прийняти себе такими, як вони є.

Раптове пробудження між 1-00 і 3-00 годинами ночі

Безсоння у цей період означає гнів. Такий стан подає сигнал людині про надлишок в неї енергії «янь» та присутність гніву. Щоб зменшити їх прояви, рекомендовано деякий час притримуватись правильного харчування. Виключити з раціону солоне, гостре, смажене і солодке. Цей своєрідний піст в харчуванні допоможе очистити розум від гніву і поверне позитивне мислення.

Щоб заспокоїти себе в цей складний період, Вам потрібно вмиватися прохолодною водою та медитувати.

Раптове пробудження між 3-00 і 5-00 годинами ранку

Період енергетичного накопичення у легенях. Езотерики вважають, що в цей період приходить послання від Вищої Сили. В людини, яка прокидається у цей часовий інтервал, після раптового пробудження може виникати відчуття смутку і печалі. Вища Сила підказує людині напрямки подальшого шляху до обраної мети.

Раптове пробудження між 5-00 і 7-00 годинами ранку

Цей часовий інтервал пробудження вказує на емоційні обмеження. В цей час активно функціонує кишківник. Переривання сну в цей час свідчить про наявність емоційних перепон. Блокування енергетичних потоків психологічно виснажує людину. Потрібно відкинути всі сумніви і йти до своєї мети. Якщо не можна напряму, шукайте обхідні дороги та маневруйте.

Езотерики вважають, що людський організм підкаже усе необхідне. Просто потрібно навчитися чути сигнали, які надсилає наше тіло. Тоді буде легше зняти фізичні проблеми і розвивати свій духовний світ.