ГоловнаЕзотерика і магіяПро духовну трансформацію можуть свідчити деякі ознаки

Езотерики вважають, що якщо люди помітили хоча б декілька з озвучених ознак, це може свідчити про духовну трансформацію, яка на Вас очікує. На такі ознаки потрібно обов’язково звернути пильну увагу, адже в разі духовних перетворень, Ви можете кардинально змінитися.

Духовні трансформації: Ознака 1, Ви розлучаєтеся з близькими людьми

Розставання з дорогими людьми відбуваються досить рідко. Незважаючи на болючість ситуації, потрібно спробувати необхідно спробувати розібратися, що є спільного між усіма розривами з дорогими людьми, які сталися у Вашому життя..

Ймовірно, що такі розриви вказують на внутрішні зміни, роботу душі і емоцій. Езотерики вважають, що під час внутрішніх духовних трансформацій, багато людей можуть відходити від Вас самостійно.

Хороша новина – під час таких розставань, звільняється місце для нових людей, які будуть однодумцями для Вас і підтримкою у ваших духовних пошуках.

Духовні трансформації: Ознака 2, До Вас звертається Всесвіт

Часто зміни супроводжуються різними сигналами і підказками долі. Наприклад, Ви бачите однакові цифри (5:5, або 777), зустрічі з певними людьми, які можуть показати вірний шлях.

Езотерики радять уважно ставитися до підказок Всесвіту.

Духовні трансформації: Ознака 3, Порушення режиму сну

Якщо зміна режиму сну не пояснюється медичними симптомами, то, скоріше за все, це являється ознакою важливих змін, які відбуваються у Вашій душі. Якщо найближчим часом з Вами не станеться кардинальної духовної трансформації, то ймовірно, Ви відчуєте, що стали спати краще, а прокидатися тепер стало складніше.

Такий феномен езотерики пояснюють тим, що наш розум під час сну продовжує наполегливо опрацьовувати картину світу із нашого майбутнього. Навіть, якщо ми і не підозрюємо про те, що скоро може відбутися. Не варто хвилюватися, бо Ваш сон скоро нормалізується адже Ваш шлях і Ваш пошук починає набувати ясності і витрати енергії прийдуть у норму.

Духовні трансформації: Ознака 4, Відчуття дисонансу

Якщо все частіше виникає відчуття дисонансу, того, що Ви ніби не «у своїй тарілці», що Ви застрягли в колії обставин, з якої не можете вибратися. Це може стосуватися роботи, навчання чи особистого життя. Тобто, у Вас виникає думка, що ви втратили синхронізацію зі своїм життям або переживаєте чуже життя, а не своє.

Такі відчуття вказують на те, що Ваше справжнє призначення полягає в чомусь іншому, і що Ви вже готові до цього.

Духовні трансформації: Ознака 6, Завершення старих справ

Якщо людина відчуває, що скоро щось зміниться у її житті, що її життя перейде в іншу фазу, часто це спонукає озиратися назад, у минуле.

Незакінчені справи, старі образи, довгі сумніви – все це інтуїтивно буде вимагати покінчити з ним.

Духовні трансформації: Ознака 7, Емоційність

Стихійні емоції, які раніше Вам не були притаманні у таких масштабах, можуть бути провісниками духовної трансформації. Наприклад, Ви частіше стали плакати або сміятися, Ваші емоції часто непідконтрольні Вам.

Езотерики радять не стримуватися, а всією душею віддаватися тим щирим почуттям, які Вами оволоділи. Сильні емоції очищають душу для її наступного етапу життєвого шляху.

Ви не можете копіювати текст