ГоловнаЕзотерика і магіяОзнаки сильної і слабкої енергетики людини, як це дізнатися через сни

Ознаки сильної і слабкої енергетики людини, як це дізнатися через сни

Кожна людина наділена своєю енергетикою. Ознаки сильної і слабкої енергетики людини допоможуть зрозуміти свій стан через сни, щоб відповідно діяти. Енергетика людини буває вроджена і набута протягом життя. Від того, яка енергетика у людини, залежать розвиток і успіх у житті.

Ознаки сильної енергетики людини

Енергетично сильні люди – бадьорі і позитивній. Завдяки такому налаштуванню і міцному здоров’ю, такі люди легко добиваються бажаного. Люди з сильною енергетикою часто являються маніпуляторами, вони з великою ймовірністю можуть наврочити (пристріт). Вони вміють відстоювати свою позицію і практично завжди – лідери будь-якого осередку.

Фахівці застерігають, що високий енергетичний потенціал потребує контролю. Енергію треба направляти на благо себе і оточуючих.

Ознаки слабкої енергетики людини

Зазвичай, енергетично слабка людина, часто хворіє, страждає на безсоння. Такі люди відчувають млявість, апатію. Вони дратівливі, вразливі, часто ображаються безпідставно. Люди зі слабкою енергетикою можуть бути енергетичними вампірами. Вони швидко втомлюються. Їх легко образити і на багатьох з них легко впливати.

Ознаки сильної енергетики людини, як дізнатися про неї через сни

Рівень енергетики більш точно допоможуть з’ясувати сновидіння. Проаналізуйте, що частіше за все Вам приходить уві снах.

Ознакою сильною, а іноді, надмірної енергетики можуть бути сни, в яких Ви бачите ріки, ліси, зарослі і хащі. Також, на сильну енергетику буде вказувати, якщо Ви бачите у сновидінні: музику, пояс, який сильно стягує талію.

Потрібно пам’ятати, що надмірна енергетика може бути не на добро. Фахівці вказують, що, якщо сили направлені на благо, то людині буде реальна користь. Якщо ж витрачати сили на дрібниці, то нічого гарного від цього не вийде і ніякої користі від потужної енергетики, не буде.

Ознаки слабкої енергетики людини, як дізнатися про неї через сни

Людям зі ослабленою енергетикою часто сняться старі будинки, прірви, руїни, голод, сварки, спрага. Коли у сновидіннях приходять видіння вузьких доріг і коридорів, бійки, то це свідчить про нестачу сил, слабкої енергетики.

Якщо Ви розумієте, що у Вас слабка енергетика, не треба впадати у відчай. Існує думка, що енергетика людини мінлива. Вона залежить від багатьох факторів. І, маючи бажання і підтримку Всесвіту, енергетику можна посилити.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст