ГоловнаЕзотерика і магіяОберіг на удачу з простих предметів, які варто мати в домівці

Оберіг на удачу з простих предметів, які варто мати в домівці

Прикрашаючи будинок, не зайвим буде знати про речі, які варто мати в домівці, щоб вони залучали благополуччя. Оберіг на удачу з простих предметів, які є в кожної господині, потрібно поставити у шафу або в інші меблі. Езотерики вважають, що завдяки цим простим речам, можна залучити фінансовий достаток. Звичайно, це тільки допомога, адже головні зусилля по покращенню матеріального стану, повинні докладати самі люди своєю наполегливою працею.

Фахівці, які знаються на прикметах, стверджують, що важливо, щоб ці речі були виготовлені з натурального матеріалу, що не були вкрадені, тому що вкрадені речі несуть в собі негатив.

Бурштин, як оберіг на удачу

Бурштин, як талісман на удачу
Амулети і обереги з бурштину можуть бути і прикрасами

Ця давня смола, завдяки тому, що багато років була у надрах землі, має могутньою силу. Бурштин часто називають сонячним каменем. Його зовнішній вигляд, який нагадує сонце, залучає в будинок удачу і забирає негатив.

Прикраси з бурштину та статуетки люблять денне світло. Проте бурштин не любить сусідство з золотими виробами, тому слід зважати на цю характеристику. Якщо бурштин взяти в руки, то весь негатив піде, і вам стане значно краще.

Як оберіг з бурштину можна мати статуетку, підсвічник чи просто бурштинове намисто.

Пісковий (пісочний) годинник гарна деталь інтер’єру і оберіг для родини

Пісковий (пісочний) годинник гарна деталь інтер’єру і оберіг для родини
Оберіг з піскового годинника додасть затишку і вишуканості

Ця деталь інтер’єру – пісковий годинник, досить рідкісна у сучасних квартирах. Але, якщо у вас є така річ, то пісковий годинник бажано ставити поруч з фарфоровими, глиняними виробами або книгами. Якщо мучить безсоння, в голові осіли погані думки, які не дають заснути, якщо має бути важка розмова, тоді пісочний годинник потрібно тримати біля себе.

Годинники допомагають знайти вихід з важкої ситуації і підтримують родину, в будинку якої вони знаходяться.

Магічні властивості свічок

Оберіг на удачу з простих предметів, які варто мати в домівці: свічки
Запалені свічки залучають позитивну енергетику

Запалені свічки, крім створення романтичної і затишної атмосфери, мають ще магічну силу. Вони насичують енергетику приміщення позитивною енергією, відновлюють сили після складного дня. Запалені свічки, особливо ароматизовані, допомагають розслабитися і очищують житло від негативних еманацій.

Дзвіночок слід мати в домівці на удачу

Дзвіночок слід мати в домівці на удачу
Оберег-дзвіночок повинен бути зі срібла або металічний

Ще одна прекрасна деталь інтер’єре, яка виступає і оберегом – дзвіночок. Своїми переливами дзвіночок наповнює приміщення позитивною енергією, відганяє негатив, відштовхує гостей зі злими намірами.

Щоб дзвіночок приносив удачу, він повинен бути сталевим або срібним, а його дзвін чистим і приємним. Зберігати цей предмет краще за склом в темному місці, щоб його не бачили сторонні.

Оберіг на удачу з червоних ниток

Оберіг на удачу з червоних ниток
Червона нитка має потужну магічну силу

Вовняний клубок червоних ниток, захований в потаємному місці, залучить удачу в домівку. Червоні нити привернуть багатство і спокій. Цей матеріал використовується в ритуалах на гроші, і результат завжди позитивний. Езотерики застерігають, не можна червоні нитки класти поруч з гострими предметами, тому що таке сусідство негативно впливає на магічні властивості матеріалу.

Це лише кілька предметів, які як оберіг, можуть залучати удачу в домівку або захищати житло.

Червона нитка на руці може стати оберегом

Які існують оберегти від пристріту

Талісман за знаком Зодіаку необхідно завжди мати при собі

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст