ГоловнаЕзотерика і магіяОбереги від пристріту (сглаза)

Обереги від пристріту (сглаза)

Негативна енергія здатна принести людині безліч проблем, а її джерела можуть бути найрізноманітнішими. Обереги від пристріту (сглаза) здатні запобігти поганому впливу як людей, так і навколишнього середовища. Здавна вважалось, що пристріт можна зробити підсвідомо. Для цього просто достатньо відчути заздрощі і злобу. Якщо своєї енергії на відбиття негативу не вистачає, людина може захворіти, їх спіткають невдачі і біди. Езотерики радять носити оберіг від пристріту. Амулети і талісмани, підібрані по знаку Зодіаку також можуть захищати свого власника. Тотемні тварини захищають свого власмника.

Обереги від пристріту (сглаза), різновидності

Оберіг повинен захищати свого володаря від дурного ока і будь-якого негативного впливу ззовні. Оберіг від пристріту роблять усіляких форм і з різних матеріалів.

Фігурки тварин

Прийнято вважати, що оберіг у вигляді фігурки родової тварини захищає сім’ю і весь рід, оберігають здоров’я і добробут усіх членів родини. Це можуть бути вовки, лиси, кабани, орли, сови.

Шаманське дзеркало

Такий оберіг може мати не кожна людина, а лише та, яка відчуває своє потаємні сили і вміє їх керувати. Шаманське дзеркало має настільки велику силу, що при правильному використанні здатне не просто відобразити негативну енергію, а й ліквідувати її.

Червона нитка або шпилька

Червона нитка на запястку чи шпильку на одязі – це обереги знайомі всім і часто використовуються навіть тими, хто мало вірить в енергетику і езотеричні знання. Ці предмети закривають доступ злої енергії до власника оберіга. Червона нитка, в залежності від стихії зодіакального знаку, може підсилювати деякі риси свого підопічного.

Обереги з мінералів і напівдорогоцінне каміння

Такі обереги повинні вибиратися відповідно по періоду народження по знаку Зодіаку, а перед використанням їх слід тримати в проточній воді для очищення від будь-якої сторонньої енергії. Деякі талісмани можна самостійно заряджати.

Обереги від пристріту (сглаза), спеціальні захисники та їх вплив

Обереги від пристріту призначені для новонароджених дітей, які ще не можуть протистояти злому впливу самостійно. Часто обереги, приховані від сторонніх очей, вішають на ліжечко під час сну або на коляску для прогулянки.

Обереги, зроблені езотериками

Оберіг, який виготовив хранитель роду, шаман чи людина, яка посвячена у таємниці Всесвіту, буде мати надзвичайну і особливу силу. Він буде захищати свого власника від злого ока в тих випадках. Коли це життєво необхідно. Наприклад:

  • коли у людини погане самопочуття, а сили не відновлюються;
  • під час важких хвороб, особливо, коли ці хвороби важко діагностуються, і не завжди логікою можна зрозуміти причину;
  • коли постійно доводиться долати труднощі у різних сферах життя.

Правильно створений оберіг зберігає всю енергію, накопичену для захисту представника роду, і активує її в найпотрібніший момент.

Ще однією цікавою різновидом оберега від пристріту є мішечки з травами, які формуються в певному порядку і складі. Мішечок, куди кладуть особливі трави, обов’язково зшитий з натуральних тканин, і власник повинен завжди носити його при собі.

Талісмани відповідного знаку Зодіаку будуть оберігати свого володаря.

Тотемні тварини-Покровителі також будуть допомагати захищатись від негативу.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст