ГоловнаЕзотерика і магіяМагія води може бути оберегом

Магія води може бути оберегом

З давніх давен відомо про магічні властивості води. Магія води здатна очищати від негативу і бути оберегом. Езотерики рекомендують у важливі моменти проводити очищення водою. В такі, як, наприклад, переїзд у житло, де сталася якась біда: хтось хворів, вмирав або там постійно сварилися.

Ритуал очищення водою нового житла і там, де є хворі люди

Щоб залучити щастя в життя і позбутися негативної енергії в домівці, треба омити чистою водою стіни, стелю, вікна, підлогу. Але треба обов’язково регулярно міняти вожу, щоб вона була чистою і прозорою.

Якщо в будинку хтось хворіє, потрібно поставити поруч ємність з водою, не накриваючи її. Вода буде перетягувати всі хвороби на себе. Раз на добу треба замінювати воду на свіжу.

Магія води може допомогти при стресі і який ритуал провести, щоб позбутися розбитості

Досить часто під час важкої розмови, після складного робочого дня, пережитого стресу, людина може відчувати нездужання в результаті збою нашого біополя. Інакше кажучи, відбувається псування або пристріт. Нехай щоденним правилом стане вмивання обличчя та рук відразу, як прийшли додому. Або після того, що сталося протягом дня.

Якщо почуття розбитості залишається, можна провести ритуал очищення. Для цього треба налити у велику ємність прохолодної води (можна трохи теплої), а в склянку налити питної води.

Потрібно згадати все найкраще, що відбувалося у житті, всі щасливі моменти і проговорити їх над склянкою. В момент приговорювання необхідно вкладати всі сили своєї душі і любов близької людини. При цьому слід постійно тримати долоні над поверхнею, відчуваючи енергію, що стікає з рук.

Потім склянку з водою треба випити маленькими ковточками, а ємність з водою треба вилити на себе. Силу і прилив енергії буде відчутно майже одразу.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст