ГоловнаЕзотерика і магіяМагічний дар за датою народження

Магічний дар за датою народження

З точки зору алхімії, окультизму і нумерології, дата Вашого народження – не випадкова набір цифр. Вона свідчить про магічний дар, який Ви отримали за датою народження, коли прийшли в цей світ. І, про який, до речі, можете навіть не підозрювати.

Магічний дар за датою народження, як зробити підрахунки

Не має значення, чи вірите Ви в це чи ні. Навіть якщо Ви ніколи не намагалися вирахувати цю інформацію – Ваш дар завжди з Вами.

Отже, щоб з’ясувати свій магічний дар за датою народження, потрібно зробити наступне обчислення: скласти свого народження – день, місяць, рік. Складати потрібно стільки, поки не отримаєте одну цифру. Наприклад, 10 червня 1970 року. Робимо розрахунок: 1+0+1+9+7+0=18=1+8=9. Ваше магічне число за цією датою народження – дев’ять.

Магічний дар за датою народження: цифра 1 – чари і магія

Якщо в результаті обчислень Ви отримали цифру «1», то знайте, що ця цифра означає Творення, Творіння. Вважається, що під Одиницею, народжуються люди з найпотужнішими магічними здібностями. У них існує ключ до царства магії і чаклунства.

А ще у таких людей – неймовірна воля. Езотерики попереджають людей, з магічною цифрою 1 – намагайтеся не маніпулювати і не використовувати свій дар, щоб контролювати все і всіх навколо. Інакше Всесвіт може дуже жорстко зупинити Вас. Використовуйте свої здібності на гарні справи.

Ваш магічний дар: волевиявлення і відвага

Магічний дар за датою народження: цифра 2 – емпатія

Люди, які отримали цифру 2 після проведених підрахунків, дуже чутливі до енергії, що нас оточує. Емпати набагато більше відчувають енергетику і настрій людини. Вже з дитинства вони можуть краще розуміти людей, навіть не розмовляючи, співчувати їм. Ваш магічний дар знаходиться в серці, чи хочете Ви цього чи ні. Всесвіт наділив людей цифри 2 – «третім оком». Ви можете використовувати цей дар для того, щоб полегшувати біль інших людей. Для відновлення сил і своєї енергії, таким людям слід постійно мати контакт з природою.

Ваш магічний дар: мрії та інтуїція.

Магічний дар за датою народження: цифра 3 – Триликий Місяць

Цифра 3 символізує три фази Місяця. Людина цифри 3 являється «інструментом і провідником» Триєдиною Богині про яку писав езотерики Роберт Грейвс у своєму трактаті «Біла Богиня». В своєму трактаті він називає Білу Богиню: «Біла Богиня Народження, Любові і Смерті» – це жіноче уособлення «діви», «матері» і «старої», які відповідають трьом фазам жіночого життя і трьом фазам Місяця: Молодик, Повний Місяць і спадаючий Місяць.

Тому езотерики вважають, що у людей, розрахунок дати народження яких становить цифру 3 – в них присутні як сила творіння, так і сила  руйнування. Про таких людей кажуть: «Будьте обережними зі своїми бажаннями». Це означає, що Ваші думки і бажання можуть легко втілюватися у життя.

Ваш магічний дар: творення і руйнування.

Магічний дар за датою народження: цифра 4 – елементаліст

Цифр 4 символізує чотири елементи: Вогонь, Вода, Повітря і Земля. Сутність таких людей полягає в ідеальному балансі цих чотирьох стихій, тому вони раціональні і розумні.

Люди четвірки черпають свої сили і енергію від цих стихій, тому на них важко накласти прокльони, навести порчу чи зашкодити іншими магічними засобами. А все тому, що Вогонь, Вода, Земля і Повітря створюють навколо Вас свого роду особливе магічне поле, яке відбиває будь-який негатив.

Ваш магічний дар: елементальна магія

Магічний дар за датою народження: цифра 5 – спіритуаліст

Цифра 5 символізує п’ятий елемент – Дух або Ефір, як його називали в давньогрецькій магії. Народжені під цією цифрою, знаходяться в постійному контакті з духовним царством. Вони легко можуть викликати сили з потойбічного світу і спілкуватися з ними. Ось чому такі люди можуть бути відмінними спіритуалістів. Адже ними керує «п’ятий елемент» – Дух!

Ваш магічний дар: контакт з духами і Магія Предків

Магічний дар за датою народження: цифра 6 – учень Сонця

Цифра 6 символізує Сонце і все, що з ним пов’язано. Тому люди цифри 6 володіють потужним потоком енергії всередині. Ваш магічний Дар бере свій початок від Сонця, тому Ви можете практично все.

Люди цифри 6 – це цілителі і лідери. При цьому езотерики звертають увагу, що велика сила – це і величезна відповідальність. Тому старайтеся не зловживати своїм даром і не використовуйте його, щоб зашкодити іншим людям.

Ваш магічний дар: ритуальна магія і зцілення

Магічний дар за датою народження: цифра 7 – учень Місяця

Цифра 7 уособлює в собі Місяць і всю місячну магію. Тому і люди сімки мають такий дар – чиста магія Місяця. Люди сімки можуть нічого не читати і не шукати інформацію про ритуальну магію, адже вони ніби народженні для неї й інтуїтивно знають, що і як робити. І виходить в них це легко і невимушено. Цей дар пов’язаний з інтуїцією, яка дуже розвинена у людей сімки.

Ще один дар, яким наділив Всесвіт людей цифри 7 – це те, що їх мрії і побажання часто бувають пророчими. Часто буває, як тільки вони щось забажають, то це збувається або доля приводить ситуацію, яка наближує Вашу мрію. Якщо правильно використовувати дар і мудро їм розпоряджатися, то можна творити багато чудових справ.

Ваш магічний дар: передбачення і віщі мрії

Магічний дар за датою народження: цифра 8 – традиційне чаклунство

У езотериків, магів і чаклунів, цифра 8 вважається однією з найбільш магічних. Якщо Ваш день народження після підрахунку вказав на цифру 8, то Ви маєте величезну магічну силу. У Вас всередині «вбудований» своєрідний компас, і Ви точно знаєте, що правильно, а що – ні.

Ваш магічний дар: енергетичні маніпуляції і алхімія

Магічний дар за датою народження: цифра 9 – шаман

Завершує список цифра 9, яка об’єднує все попереднє. Фахівці вважають, що ця цифра – це ворота, де все закінчується і потім починається. Тому люди цифри 9 бачать і відчувають речі, як ніхто інший.

Люди цифри 9 – артистичні і творчі натури, які бачать світ і людей «нестандартно» – з різних фокусів і перспектив. Це означає, що Ви можете лікувати і зцілювати.

Оскільки ця цифра символізує смерть і відродження, то Ви відчуваєте привидів і духів. Тому можете виходити за межі звичного світу і людських можливостей, як це роблять всі шамани.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст