ГоловнаЕзотерика і магіяМагічні здібності жінок за знаком Зодіаку

Кожна жінка в чомусь чаклунка. Астрологи вважають, що Магічні здібності жінок визначаються за знаком Зодіаку. Тобто представницям певного знаку Зодіаку притаманні певні чаклунські сили. Ці чарівні сили допомагають їм, як глобально, так і у повсякденних справах. Знаючи схильність до певних магічних чар Вашого знаку Зодіаку, можна краще зрозуміти свій дар.

Магічні здібності жінок за знаком Зодіаку – Овен, Тілець, Близнюки

Овен

Жінкам, народженим під сузір’ям Овна, слід бути уважними до підказок внутрішнього голосу. Інтуїція рідко підводить жінку-Овна. Наприклад, якщо у Вас виникають вагання їхати потягом чи подорожувати на машині, тоді краще віддати перевагу авто. Така поїздка принесе більше удачі і на шляху не буде неприємностей.

Тілець

Тільцю-жінці підвладні чари, що впливають на фінансову сферу життя. Фахівці рекомендують цим жінкам засвоїти різні ритуали, пов’язані з грошима. Це буде приносити гарний дохід і проблем з грошима не передбачається. Якщо щось пішло не так, жінка-Тілець повинна попросити про допомогу Вищі сили і вона отримає необхідну підтримку від них.

Близнюки

Представниці Близнюків мають потужну силу, яка допомагає їм долати перешкоди на своєму шляху. Магічні здібності цих жінок знаходяться у них в голові. У всьому їм допомагають заклинання, різні змови. Близнюкам-жінкам варто вивчити і засвоїти енергетичні практики, які допоможуть проникнути в таємниці кожної людини.

Магічні здібності жінок за знаком Зодіаку Рака, Лева і Діви

Рак

Знак Рака вважається найбільш сімейним, тому чарівні сили представниць цього знаку допомагають у коханні і в кар’єрі. Це допомагає подолати труднощі на шляху. Завдяки любовним ритуалом жінка-Рак може позбутися різних життєвих хвилювань.

Лев

Левиці мають магічні сили створювати потужні амулети. Вони будуть допомагати і захищати від переживань і від любовних невдач. Головна порада астрологів для жінки-Лева під час створення талісману, до якої треба прислухатися. Отже, створюючи амулет потрібно зосередитися на чомусь одному, по-справжньому важливому. Треба бути спокійною, думки мають бути лиш позитивними. Тільки в такому разі магічні речі будуть дієвими і позитивними.

Діва

Жінка-Діва наділена чудовим вмінням зцілювати людей. Тому астрологи радять розвивати ці здібності, які у майбутньому допоможуть Діві захистити свою родину від негараздів, хвороб і недоброзичливців.

Які магічні здібності притаманні для жінок знаку Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Представниці цього знаку Зодіаку вміють правильно читати знаки долі, як за зірками, так і по руці. Терези-жінки мають гарну інтуїцію, яка допомагає позбутися від недоброзичливців. Жінки-Терези можуть допомагати не тільки собі, а й іншим людям.

Скорпіон

Жінкам-Скорпіона даровані магічні здібності – вони можуть бачити майбутнє, гадати на картах. Це допомагає їм у повсякденному житті не наробити багато помилок. Чарівна Скорпіон з легкістю захистить свою сім’ю від життєвих невдач.

Стрілець

Стрілець-жінка з народження наділена сильними магічними здібностями. Часто до цих жінок звертаються за допомогою у приготуванні привороту чи відвороту. Представниці Стрільця швидко навчаються новим чарівним вмінням.

Магічні здібності,якими наділені жінки знаку Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

Фахівці вважають, що з представниць Козерога виходять гарні екстрасенси. Ці жінки можуть проводити різні обряди, ритуали, можуть прочитати долю як по руці, так і по картах.

Водолій

Прекрасні Водолії мають вроджений дар ясновидіння. Неймовірно активні, цікаві жінки-Водолії, з якими ніколи не буває нудно. Цим жінкам можуть снитися віщі сни, часом з Водоліїв виходять хороші провісники.

Риби

З представниць цього знаку Зодіаку виходять гарні ворожки і чаклунки. Риби – це активні, працьовиті жінки, завдяки своїй силі можуть захистити дорогих їм людей від неприємностей.

Ви не можете копіювати текст