ГоловнаЕзотерика і магіяКришталеві діти – які вони?

Кришталеві діти – які вони?

Обдаровані діти на зовнішній вигляд не відрізняються від звичайних. Але вони інші, тому їх складно приймати і розуміти. Кришталеві діти – які вони? Що їх хвилює? І звідки про них стало відомо, розповіли езотерики.

Кришталеві діти, звідки про них стало відомо

Про дітей, які вирізняються серед однолітків, почали говорити наприкінці 20 на початку 21 сторіччя. Езотерики виокремлюють дітей індиго, райдужних і кришталевих. Дослідники помітили, що аури кришталевих дітей на фотографіях, зроблених спеціальними приладами, мають не круглу, а кристалічну форму. Раніше, у 19 сторіччі аура людей, яку було зафіксовано – мала лише круглу форму.

В аурі кришталевих людей домінує чакра маківки голови, спектр – фіолетовий, включає в себе білу і прозору аури.

Езотерики вважають, що кришталеві діти – наступники дітей індиго. Основна відмінність кришталевих дітей від дітей-індиго у тому, що вони зосереджені на внутрішньому світі, вони вміють відсторонюватися від усього оточуючого – людей, картини, довкілля. На думку фахівців така поведінка – захисна, щоб вони могли вижити у світі, який поки не розуміє і не приймає їх.

Діти кришталю мають надзвичайні очі – великі, пронизливі, ніби знають про світ і Всесвіт щось таке, що не відповідає їх юному віку.

Кришталеві діти – які вони і що для них характерно?

Кришталеві діти – які вони?
Діти кришталю чутливі і ранимі

Такі діти надмірно чутливі до оточуючого їх світу: звуків, кольорів, до негативних емоцій інших людей, до запахів, їжі. Вони дуже реагують на відчуття «вдягненості», тиску, болю інших;

Кришталеві діти дуже ранимі через свою чутливість.

Вони можуть чудово проводити час наодинці, але не комфортно почуваються у колективі, тому що мало хто розуміє їх бажання бути на самоті.

Для кришталевих дітей дуже важливим являється контакт з природою і елементами – це щоденна потреба для них. Природа допомагає кришталевим дітям очищати всі дисгармонійні енергетики, які дуже сильно впливають на них.

Кришталеві діти можуть «відключатися», ніби випадати з реальності, вони ховаються, захищаються, якщо життя стає занадто інтенсивним.

Вони категорично не розуміють жорстоке ставлення людини до людини, війни, жадібність, скупість і через все це почувати себе пригніченими.

Зазвичай, кришталевим дітям не так багато потрібно від традиційного виховання, тому що вони від природи шляхетні і розсудливі, і можуть самі визначити, що їм необхідно.

Кришталеві діти мають світлу енергетику.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст