ГоловнаЕзотерика і магіяТалісмани для знаків Зодіаку на 2021 рік Білого Металевого Бика, які захищають...

Талісмани і амулети – це  магічні предмети, які захищають людей і допомагають їм долати негаразди. У прийдешній 2021 рік Білого металевого бика існують свої талісмани для знаків Зодіаку, які матимуть найбільшу силу саме в цей період.

Талісмани для знаків Зодіаку: талісмани і амулети, як правильно вибирати

Фахівці зазначають, що талісман може належати лише одній людині – власнику. Періодично цей магічний предмет потрібно підзаряджати. Амулет – магічний предмет, який допомагає незалежно від особи того, у якої він знаходиться.

Астрологи вказують на талісмани, які повинні бути, зважаючи на знак Зодіаку. Ці предмети протягом життя оберігають і допомагають.

Вибираючи магічний предмет на кожен рік, ми намагаємося заручитися допомогою тотемної тварини року. У 2021 році ми будемо покладатися на Білого Металевого Бика. Вибираючи підходящий магічний предмет, потрібно для себе сформулювати його головне призначення – для захисту, на залучення грошей або кохання тощо.

Краще віддавати перевагу предметам невеликого розміру, щоб було можливо практично завжди мати талісман при собі. Вибираючи талісман, розглядаючи магічні предмети, потрібно обов’язково прислухатися до себе – Ваш талісман подасть сигнал, Ви відчуєте потребу придбати саме його.

Які талісмани для Овна будуть в пригоді у 2021 році

Гороскоп для Овна на 2021 рік передбачає багато зрушень у представників цього знаку.

Срібна підлвіска для Овна з символом року - Білого Металевого Бика
Захисний амулет повинен відображати внутрішню силу Овна

Вогняна стихія Овна у цьому році потребує відображення внутрішньої сили в талісмані. Це можуть бути

золоті талісмани у вигляді тотему року – Білого Металевого Бика; каблучки і сережки з срібла; блискучі підвіски; монети; браслет з підвіскою у вигляді бика. Фахівці рекомендують вибирати магічні речі із золота або срібла.

Так магічні речі допоможуть Овну зберігати внутрішню рівновагу і психологічний спокій у цей напружений для них рік. Тобто – зберегти нерви.

 

Талісмани для Тельця, які будуть захищати у рік Білого Металевого Бика

Телець – це дуже споріднена «душа» для тотему року – Білого Металевого Бика. Люди, які народжені під цим сузір’ям, як правило мудрі, терплячі і мають врівноважений характер.

Телець повинен сам зробити талісман на 2021 рік

Для цього знаку притаманна позитивна енергетика. Але дуже часто вони стають об’єктом заздрості колег. Тому фахівці рекомендують Тельцям на 2021 рік самостійно зробити собі оберіг. Найбільшу захисну функцію будуть мати предмети із зображенням бика. Для створення талісманів на це рік слід використовувати лише такі матеріали: деревина, мідь, бронза.

Якщо немає ніякої змогу самостійно зробити талісман, тоді його можна придбати. Але після покупки треба обов’язково щось зробити самостійно. Наприклад, до підвіски з міді, можна додати бусинку. Або до предмету з деревини – зробити маленький чохол з натуральної тканини.

Які талісмани підходять Близнюкам на прийдешній рік

Близнюкам у 2021 році потрібні талісмани для захисту сім'ї

Для суперечливого характеру Близнюків 2021 рік може стати як проривним, так і іспитом щодо стосунків у парі, сім’ї. Тому на рік Білого Металевого Бика фахівці рекомендують талісмани, які, в першу чергу, спрямовані на захист сім’ї від подружньої зради. Магічні талісмани для Близнюків на 2021 рік будуть:

 • підвіска у вигляді долоні, замку або ключика;
 • статуетка змії.

Також, є каміння, яке допоможе урівноважити нервову напругу Близнюків протягом всього прийдешнього року. Це перли, сапфір, сердолік, цитрин, агат.

Талісмани на 2021 рік для Рака

Потужний оберег для Рака на 2021 рік – підвіска у вигляді півмісяця

Педантичні і принципові Раки іноді відчувають проблеми у міжособистісних відносинах. Тому, щоб «згладити» гострі кути у спілкуванні, для Рака езотерики рекомендують кришталеві або дерев’яні талісмани, які мають закруглення (округлої форми – без кутів). Потужний талісман для Рака на 2021 рік – підвіска у вигляді півмісяця.

Підходящими захисними талісманами також будуть

 • є брошка у вигляді парасольки або віяла;
 • прикраси із золотою рибкою або крабом;
 • підвіски з зображенням раку або гральних карт.

Які талісмани для Лева на рік Білого Металевого Бика

Який найкращий талісман для Лнва на 2021 рік

Позиція лідера для знаку Лева – це сенс життя. Через це представники цього знаку витрачають багато енергії, щоб відповідати високим стандартам, які часто вони самі собі встановлюють. Тому для Лева підходять талісмани, які будуть підтримувати енергетику.

Магічні предмети і обереги повинні бути золотистого кольору. Талісмани повинні бути із дорогоцінних металів і з натуральним камінням. Добре захистить Лева брошка, підвіска або каблучка у вигляді орла чи голови Лева. Також, будуть допомагати амулети з символом року, які знаходяться поряд з робочим місцем Лева. Наприклад, підставка для ручок або магніт з малюнком Білого Металевого Бика.

Талісмани для знаку Діви на 2021 рік

Талісман для Діви на 2021 статуетка сови на робочому столі

Діва відрізняється мудрістю, охайністю і педантичністю. Найкращим талісманом на прийдешній рік для Діви буде фігурка сови. Також, у якості особистого оберегу можуть підійти прикраси, на яких є гравіювання, пов’язані з цією людиною. Мається на увазі – персоналізований напис-гравіювання.

Терези: які талісмани найкраще захистять і допоможуть у 2021 році

Терези підтримає талісман у вигляді вагів

Представники Терезів уособлюють в собі рівновагу і гармонію. Хоча іноді триматися цього досить складно. Щоб допомогти Терезам не зраджувати своєму життєвому принципу (гармонію і рівновага у всьому), астрологи радять у якості талісманів на 2021 рік використовувати наступні предмети:

 • підвіска у вигляді терезів (ваги);
 • фамільні коштовності;
 • старовинні речі;
 • амулети з цінних порід дерев

Які талісмани на 2021 рік потрібні для знаку Скорпіона

Талісман для Скорпіона на 2021 рік Білого металевого бика

Скорпіон – яскраві і неординарні особистості. Часто їх вважають підступним знаком Зодіаку, який маніпулює людьми. Але, незважаючи на це, Скорпіон може бути вразливим, тому йому треба запастися магічними предметами, які будуть захищати його протягом 2021 року. Найкращі талісмани для Скорпіона:

 • блискучі кулони;
 • підвіски у вигляді піраміди або орла.

Потужну захисну функцію має будь-яке прекраса з зображенням символу цього знаку – скорпіона.

Талісмани для знаку Стрільця на прийдешній рік

Амулет для Стрільця на рік Білого металевого бика

Знак Стрільця часто називають самим позитивним знаком Зодіаку. Він випромінює енергію, радість, якими ділиться з оточуючими. Це виснажує його, тому Стрільцю потрібні талісмани і амулети, які допоможуть відновлюватися. На прийдешній рік для Стрільця на допомогу прийдуть такі магічні речі, які необхідно носити:

 • прикраси з жуком-скарабеєм;
 • браслети з яшми;
 • підвіски з кіньми, собаками або кроликами.

Які талісмани потрібні Козерогу в рік Білого Металевого Бика

Якій талісмани оберегатимуть Козерога у 2021 році

Приземлений знак Козерогу досить часто страждає від депресій. Щоб підвищити стресостійкість, Козерогу потрібні на робочому місці статуетки у вигляді черепашки. Гарно будуть спрацьовувати на підтримку талісмани з тотемним символом року. Представникам знаку Козерогу краще вибирати глиняні, порцелянові або металеві талісмани на 2021 рік. Якщо талісмани будуть з дорогоцінних металів, краще віддати перевагу золоту.

Талісмани для знаку Водолія на 2021 рік, які захистять і підтримають

Для Водолія на 2021 рік потрібен талісман-птах

Водолій – представник повітряної стихії, який має гострий розум, високий інтелект і розвинену уяву. Люди, народжені під сузір’ям Водолія, активні у пошуку своєї самореалізації. Доречними для цього знаку будуть магічні речі, які мають зображення птахів, парашута або літака.

Ви не можете копіювати текст