ГоловнаАстрологіяМаніпулювати людьми або направляти їх легше, знаючи їх знак Зодіаку

Маніпулювати людьми або направляти їх легше, знаючи їх знак Зодіаку

Маніпулювати людиною насправді погана ідея, про що попереджають астрологи. Маніпулятори б’ють у слабке місце тих, ким хочуть керувати. Тому потрібно знати свої слабкі місця, щоб не дозволяти робити це. Кожен знак Зодіаку має як сильні, так і слабкі сторони. Проте, знаючи особливі риси характеру по знаку Зодіаку, людьми легше маніпулювати, легше направляти в потрібно строну, щоб вони досягли значно більшого у житті, але не можна наносити шкоду, тому що Всесвіт не пробачить.

Як маніпулювати людьми по знаку зодіаку Овен, Тілець і Близнюки

Овен

Цей зодіакальний знак – природжені лідери. Їх важлива риса характеру – рішучість. Будучи рішучими, Овни домагаються своєї мети. Складну задачу Овни сприймають як виклик їх інтелекту. Якщо необхідно змусити Овна щось зробити, потрібно сказати, що це неможливо для всіх, крім Овна.

Тілець

Впертість — відмінна риса Тільця, тому примусити його робити що він не хоче, ніхто не зможе. Однак, закоханий Тілець зірку з неба дістане заради свого кохання. Якщо близька людина попросить, заради неї Тілець може піти на поступки.

Близнюки

Близнюки завжди страждають муками вибору серед безлічі варіантів. Через свою цікавість і непостійність, вони часто відволікаються від важливого. Тому, щоб направити Близнюків у потрібне русло, маніпулятору достатньо заінтригувати і зацікавити їх.

Маніпулювати людьми або направляти їх легше, знаючи їх знак Зодіаку: Рак, Лев і Діва

Рак

Рак емоційний знак і це може стати важелем для маніпулювання. Це знак, побачивши сльози, готовий все зробити аби полегшити страждання. Зате, якщо Рак зрозуміє, що став жертвою маніпулятора, то образу затаїть на все життя.

Лев

Лев піддається на лестощі і захоплення ним. Якщо Леву зізнатися, що він найталановитіша і розумніша людина, з якою зіштовхнула Вас доля, як він все зробить, щоб виконати Ваше прохання. Через свій егоїзм і зарозумілість, Леви не можуть зрозуміти, де маніпуляція, а де — щирість. Але астрологи застерігають — не варто маніпулювати людьми, народженим під знаком Лева, маючі лихі наміри. Тому що така маніпуляція може дорого обійтися. А от направляти Лева, щоб він максимально був залучений у проет, потрібно за лдопомогою похвали і щирого захоплення.

Діва

Діва один з небагатьох знаків Зодіаку, яким майже неможливо маніпулювати. У Діви аналітичний склад розуму, вони бачать у людях їх сутність. Єдиний вихід добитися щось від Діви – зізнатися, що Діва розумніше Вас і без її допомоги Вам не впоратись.

Маніпулювати людьми або направляти їх легше, знаючи їх знак Зодіаку: Терези, Скорпіон і Стрілець

Терези

Терези не люблять самотність, вони віддають перевагу партнерським стосункам. Тому вони легко піддадуться на маніпуляцію, якщо вдасться залучити Терези у колективну справу. Якщо все-таки Терези почнуть щось заперечувати, то питання вирішується потоком інформації, яку виплеснуто на них. Направляти знак Зодіаку Терзи потрібно дипломатично, зацікавлюючи його, а не тиснучи.

Скорпіон

Цей знак вважають головним маніпулятором серед всього зодіакального кола. Потайний, ревнивий і недовірливий Скорпіон добре знає слабкі сторони людей, які він використовує на свою користь. Якщо комусь захотілося маніпулювати Скорпіонами, слід проявляти пильність, оскільки їм відомо, як все це зупинити. Грати на чиюсь користь Скорпіона може змусити тільки шантаж.

Стрілець

Стрілець не виносить, коли його ігнорують. Тому маніпулятору достатньо просто не звертати увагу на Стрільця і він потрапить у його тенетах. Прагнення Стрільця весь час бути в центрі уваги, в епіцентрі подій, призведе до того, що він буде готовий зробити навіть те, що раніше не хотів робити. Щоб маніпулювати людьми, народжених під знаком Стрільця, дсотатньо зацікавити його публічністю проекту.

Як маніпулювати людьми по знаку зодіаку Козеріг, Водолій і Риби

Козерог

Козерог звик все контролювати. Тому дуже важко примусити його до чогось, чого Козерог не бажає. Його можна зацікавити, показавши вигоди і благородну мету. Заради вищої цілі, Козерог може піддатися на підступні виверти маніпулятора.

Водолій

Ексцентричність характеру Водолія призводить до того, що він робить все навпаки тому, про що його попросили. Знак Зодіаку Водолій не терпить будь-які заборони або рамки. Вони тільки викликають у Водоліїв презирство. Тому, щоб направляти їх, достатньо сказати, що це – не можна і Водолій одразу це зробить. Все дуже просто через дух протиріччя Водолія: заборона від маніпулятора і Водолій все виконує.

Риби

Риби найдобріший знак Зодіаку. Рибам властиві альтруїзм і співчуття. Тому достатньо дати зрозуміти Рибам, що потребуєте допомоги, і можна маніпулювати ними.

Як правило, маніпулятори грають на страхах, сумнівах і зарозумілості людей. Вони б’ють по почуття, впливаючи на підсвідомість. Це майстри своєї справи і жертви часто не здогадуються, що опинилися в їх руках. Але знаючи свої слабкі сторони, можна не піддаватись на огидні маніпуляції.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!