ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичні вампіри за знаком Зодіаку ТОП-3

Енергетичні вампіри за знаком Зодіаку ТОП-3

Астрологи вважають, що різні знаки Зодіаку мають вампіричні здібності. Вони розповіли про ТОП-3 енергетичних вампірів.

Лев займає 3 місце

Левів вважають дуже пихатими та зарозумілими. Представники цього знаку можуть забрати багато сил та вийняти душу. Леви, на думку астрологів, дуже сильні енергетичні вампіри.

Сперечатися з Левом марно. Він просто переконаний у своїй особистій правоті і вважає себе авторитетом. А ось якщо Левам не вдається отримати бажане, вони просто виходять з себе. У такі моменти краще бігти від Лева якнайдалі.

Риби посіли 2 місце

Представників знаку Риб вважають страждальцями та мучениками, вони постійно намагаються пожаліти себе і постати в очах оточуючих нещасною жертвою. Риби люблять страждати привселюдно, щоб їх всі жаліли. А це дуже виснажує, адже Риби можуть дуже довго вдавати страждання.

Рак отримав першість у астрологів

Астрологи вважають, що Раки – справжні енергетичні вампіри. Порівнятися з ними у мистецтві ниття не зможе ніхто.

Якщо Рак знаходиться в поганому настрої, то він не в змозі контролювати свої емоції. А якщо Рак впадає в депресивний стан, то дискомфортно від цього буде всім оточуючим. Раки легко висмоктують з навколишніх всі соки.

Енергетичні вампіри здатні зашкодити людині. Енергетичними вампірими можуть бути представники всіх знаків зодіакального кола. І не обов’язково, що люди з цього ТОП-3 – являються енергетичними вампірами. Потрібно звертати увагу на самопочуття при спілкуванні з оточуючими, щоб зрозуміти є чи ні небезпека з боку енергетичних вампірів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст