Енергетичні вампіри, як їх ще називають, біовампіри, зовсім не відрізняються від звичайних людей. Але найнеприємніше, що ними можуть бути і Ваші родичі чи друзі.

Енергетичні вампіри бувають двох типів

Зазвичай, після зустрічі з біовампіром, людина може негативно почувати себе не тільки на психоемоційному рівні, але й може погіршитися і фізичний стан.
Енергетичні вампіри, які свідомо крадуть чужі сили, велика рідкість. Зазвичай, такі люди на підсвідомому рівні живляться за рахунок інших.
В природі існує 2 типи енергетичних вампірів: агресори і прилипали. Відповідно до назви:
Агресивний енергетичний  біовампір
відбирає сили у оточуючих під час конфліктів, сварок, коли вирують сильні негативні емоції.
Прилипала
Цей тип енергетичного вампіру живе за рахунок співчуття та моральної підтримки. Прилипали постійно жаліються на своє життя, зображуючи жертва і отримують від інших потрібно їм енергію.

Енергетичні вампіри, ефективні методи, що допоможуть вберегтися від сторонніх зазіхань

Найкращий і дієвий метод не потрапити у тенета енергетичних вампірів – не спілкуватися з ними. Але, на жаль, не завжди це можливо. Тому прості методи будуть ефективними для збереження свого простору та енергії від посягань енергетичних вампірів:

  • при спілкуванні з такими людьми потрібно повністю абстрагуватися від тої інформації, яка Вам надходить від такої людини, не проявляйте емоції та не піддавайтесь на провокації. Включить уяву і уявіть стіну чи дзеркало і поставте між собою та співрозмовником;
  • якщо спілкування проходить сидячі, то Вам необхідно схрестити ноги  і руки, щоб н випускати енергію. Також закритися можна за допомогою амулетів чи оберегів, які виготовляють професіонали;
  • свічка, яка стоїть запалена на столі, також може перекрити енергетичну крадіжку і очистити емоційний стан;
  • зберегти енергетичний баланс достатньо легко за допомогою води – прийміть контрастний душ чи ванну зранку чи ввечері.

Крім енергетичного вампіризму, існують ще більш серйозні проблеми негативного впливу – зглаз, порча чи інші види магічного впливу.