ГоловнаАстрологіяЯкий колір сили знаку зодіаку і що він символізує?

Вважається, що певні настрої та енергії пов’язані з певними кольорами. Кожен знак зодіаку має певний колір сили й астрологи пояснили, що він символізує. Як же колір може впливати на поведінку та енергетику кожного знаку?

Який колір сили в знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак і що він означає?

Психологи зазначають, що деякі кольори можуть заспокоювати людину, а деякі навпаки – розбурхують емоції та енергії. Які коментарі дають астрологи розглянемо нижче

Овен – червоний

Колір сили Овна – червоний, як і його планети управителя – Марс. Наполегливий і заповзятливий знак зодіаку Овен уособлює пристрасть і кохання, які знову асоціюються з кольором. Цей представник вогняної стихії любить залишатися в центрі уваги і, отже, вибрав червоний колір, який приваблює найдовшою хвилею.

Телець – зелений

Знак зодіаку Телець відомий своїми здібностями до виховання. Отже, темно-зелений — відповідний колір, пов’язаний із биком, який символізує цей зодіак. Надійні та послідовні, Тельці належать до зеленого кольору також через їхню прихильність до всього грошового та матеріального. Представникам варто цей відтінок «вплести» в усі сфери свого життя, щоб задіяти свій внутрішній потенціал для потужного зростання.

Близнюки – жовтий

Сонячне світло, ромашки та вершкове масло – це кольори літа й колір сили для Близнюків. Комунікабельний, розумний і оптимістичний, цей повітряний знак чудового спілкування процвітає в жовтому кольорі. Близнюки мають здатність перетворювати та змінювати будь-який нудний момент на подію. Отже, астрологи рекомендують Близнюкам включити цей колір у своє життя настільки, наскільки це можливо.

Рак – сріблясто-білий

Один із найемоційніших знаків зодіаку – Рак, пов’язаний з чистотою та спокоєм. Цими людьми управляє Місяць, і, отже, срібний чи білий колір – це кольори краба, що символізує Рака. Срібло також має багато лікувальних і цілющих властивостей, як і душа істинного знаку зодіаку Рак.

Як колір сили підтримує та спрямовує енергетику знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон?

Вважається, що кожен знак підсвідомо обирає свій колір сили і це позначається, серед іншого, у виборі одягу, інтер’єрів та творів мистецтва.

Лев – золотий

Сміливий та яскравий за своєю суттю, золотий – це колір лева, зодіакального символу Лева. Великодушні, чарівні й царствені у всьому, Леви сяють у всьому, що вони отримують, і тому найкращий колір, який підходить величавому Леву – це золотий і його відтінки.

Золото також символізує багатство, успіх, лідерство та процвітання, які є основними мотиваторами для цього вогняного знаку, яким керує Сонце. Отже, сила знаку зодіаку Лев найкраще розкривається за допомогою золотого кольору.

Діва – коричневий

Звичайний коричневий колір асоціюється з землею, яка дає життя. Знак зодіаку Діва, що твердо стоїть на землі, є уособленням стабільності і зрілості, і вона процвітає в самовдосконаленні. Цей земний знак, який символізує Діва, управляється Меркурієм. Діва вірить у систематичну обробку інформації, перш ніж робити будь-які висновки. Коричневий колір чудово посилює ці якості.

Терези – світло-рожевий та блакитний

Любов Терезів до розкоші та поблажливості з відтінком тихої щедрості — ось що змушує їх природним чином тяжіти до блакитного та рожевого кольору. Цей повітряний знак прагне бути симпатичним, і це також пояснює їхню близькість до цих обожнюваних кольорів. Оскільки Терези люблять подобатися людям, інші знаки часто почуваються спокійно у їх компанії.

Скорпіон – чорний

Темний та повний інтриг, попри його зловісну тенденцію, чорний колір насправді є класичним, як і Скорпіон. Емоційно глибокий і дуже перетворюючий за своєю природою, цей знак зодіаку є символом сексуальної привабливості та пристрасті, знову ж таки настрою, пов’язаного з чорним кольором. Цей відтінок також є символом смерті та відродження, що означає здатність відпускати та починати все заново. Це дуже сильний колір за своїм символізмом, як і знак зодіаку Скорпіон.

Який колір сили знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби та що він означає?

Послідовний вибір кольору, сприятливого для знаку зодіаку, може призвести як до збагачення душі, так і матеріального процвітання

Стрілець – фіолетовий

З цим кольором асоціюються шляхетність, грація, спокій та позитив. Спонтанні та мудрі Стрільці часто тягнуться до цього кольору з усіх правильних причин. Цей вогняний знак, керований Юпітером, заповзятливий, але також має духовний склад розуму, що знову символізується фіолетовим кольором.

Козеріг – сірий

Стійкий та амбітний у досягненні професійних цілей, Козеріг позначається сірим кольором. Оскільки відтінок є поєднанням білого і чорного, він як би визначає підхід Козерога до життя, який дуже прямолінійний і чітко розмежовує правильне і неправильне. Козероги також дуже життєрадісні та залежні, тому цей нейтральний колір підходить їм найкраще.

Водолій — синій

Для оптимістичного знаку зодіаку Водолій, символом якого є носій води, клір сили – синій та його відтінки. Прогресивний, винахідливий, неспокійний і розумний, Водолій наслідує небо та воду — глибокий, великий і безмежний.

Риби – світло-зелений

Цей знак водної стихії символізує свіжий і ніжний світло-зелений колір флори та фауни, що мешкає під водою. Риби легко адаптуються, ніжні, але напрочуд сильні і здатні вистояти в несприятливих умовах. Світло-зелений колір символізує зростання, нову енергію та життя. Це пояснює, чому багато хто знаходить компанію цього знаку зодіаку заспокійливою.

Ви не можете копіювати текст