ГоловнаАстрологіяСумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки досить складна

Сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки досить складна

Астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку Діви і Близнюків досить складна, тому що знак зодіаку Діва – земна стихія, прагне стабільності, а Близнюки – повітряна стихія, прагнуть свободи і легкості відносин. І хоча обидва знаки зодіаку управляються однією планетою, їх різні стихії не дають створить ідеальний союз

Характеристика відносин знаків зодіаку Діва і Близнюки

Діва і Близнюки

Обидва знаки зодіаку – і Діва, і Близнюки, перебувають під опікою однієї планети – Меркурія.  У цієї планети є одна цікава особливість: одна сторона Меркурія покрита вічною мерзлотою, а інша -завжди сповнена тепла. Ці знаки зодіаку належать до різних стихій, які складно уживаються одна з одною: Діва – земна стихія, Близнюки належать до стихії повітря.

Діва прагне стабільності, матеріального благополуччя і заздалегідь все планує. Чого не можна сказати про непостійних Близнюків. Стихія повітря, до якої вони належать, накладає свій відбиток на їх характер: легковажність, мінливість, легкість і мрійливість. Як вже зазначалося, Близнюки теж відносяться до Меркурія. У цьому знаку зодіаку також позначається подвійність планети, але трохи сильніше, ніж у Діви.

Діва стримується земної стихією, тому цей знак зодіаку більш міцний і постійний. Близнюкам же потрібна періодична зміна обстановки, нові відчуття і емоції. Вони люблять пригоди, творчість і не хочуть прив’язуватися до людей.

Здавалося б – два мінливих знаки, причому навіть під управлінням однієї і тієї ж планети – Меркурія, але такі різні і несхожі.

Гороскоп сумісності Діва і Близнюки

Гороскоп сумісності Діви і Близнюків

Сумісність Діви і Близнюків двояка: з одного боку, ці знаки зодіаку дуже цікаві один одному, тому що в них протилежні якості. Діву привертає повітряний партнер своєю легкістю, оптимізмом і безпосередністю. Діва ж живе за чітким розкладом і не вирішується відступити від плану. Тому їй цікаво спостерігати за тими, хто живе у вільному польоті і навіть іноді сама намагається жити поза правилами. Близнюки, в свою чергу, усвідомлюючи свою мінливість, інтуїтивно тяжіють до того, хто морально сильніший і стійкіше в емоціях. Робить це Близнюк для самозбереження: адже таким чином ви можете перекласти відповідальність за своє життя на плечі сильного партнера, який подбає про вас, а також захистить від труднощів і невдач.

Обидва знаки зодіаку наділені розвиненим інтелектом і вважають це своєю головною перевагою. В інших вони шукають те ж саме, що цінують самі. Таким чином, вони є цікавими співрозмовниками один для одного.

Гороскоп сумісності Діви і Близнюків може обіцяти їм успішні відносини, якщо вони спочатку приймуть всі свої відмінності як переваги, які доповнюють один одного.

У цьому випадку між ними можливий цікавий, незвичайний союз, який збагачує обох партнерів. Інший варіант розвитку ситуації – зіткнення протилежностей. Тоді Діва вважатиме Близнюків занадто легковажними, безвідповідальними і ненадійними: вона не стане витрачати на них свій час. Повітряний знак, в свою чергу, побачить в Діві нудну, надмірно вимогливу і посередню особистість, і також відійде в сторону.

Сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки в діловій сфері

Сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки в діловій сфері

Сумісність по роботі у Діви і Близнюків може бути дуже корисною. Обидва знаки зодіаку розумні і працелюбні. Правда, повітряну стихію можна використовувати тільки там, де їй цікаво. Представник землі чудово впорається з будь-яким завданням. У робочому колективі їх ролі будуть чітко розділені. Близнюки відповідають за цікаві ідеї, їх творча натура легко справляється з цим завданням. І Діва своїми старанними зусиллями перетворить їх в конкретний результат, вигідний для обох.

Дружба між Дівою і Близнюками складається непросто

Дружба між Дівою і Близнюками

А ось сумісність Діви з Близнюками в дружбі залишає бажати кращого. Обидва знаки – великі критики, незважаючи на те, що самі сильно не люблять, коли хтось негативно відгукується про їх власні дії. Якщо дружба між ними не передбачає якоїсь спільної діяльності, від якої обидва будуть отримувати прибуток, то хороші відносини між ними навряд чи складуться. Для них можливий тільки варіант дружби, а не через емоційну близькість.

Любовна сумісність знаку зодіаку Діва і представників знаку зодіаку Близнюки

Любовна сумісність знаку зодіаку Діва і представників Близнюків

Спочатку сумісність в коханні Діви і Близнюків дуже висока. Партнери захоплені одне одним, пізнаючи незнайомі сторони і якості партнера. Знак землі здається партнеру цікавим і надійним, він вміє бути романтичним і дуже ввічливим. Закохані Близнюки поводяться екстравагантно, роблять гарні подарунки і незвичайні вчинки.

Початок стосунків у цих знаків зодіаку дуже зворушливий, емоційний і хвилюючий. Поки чари закоханості не почнуть розсіюватися.

Поступово сумісність Діви з Близнюками у відносинах буде спадати нанівець: все, що раніше сприймалося одне в одному як нове і цікаве, тепер сприймається як недоліки. Педантична і обов’язкова у всьому, Діва почне дратуватися непостійністю Близнюків, тому що вони часто говорять одне, а роблять зовсім інше, передумають і відмовляться від недосягнутої мети. А повітряна стихія буде нудьгувати і занепадати поруч з нудним партнером. Для Близнюків велике значення має свобода, як внутрішня, так і зовнішня. А якщо на неї зазіхнути, то представник цього знаку зодіаку почне шукати шляхи виходу з таких неприємних відносин.

Діва і Близнюки: сексуальна сумісність

Діва і Близнюки: сексуальна сумісність

Сумісність Діви і Близнюків в ліжку вдала, але нетривала. Для Діви секс сам по собі не так важливий, їй вистачає любові і впевненості у взаємності почуттів до партнера. Займатися сексом Діва може часто і різноманітно тільки для того, щоб зробити приємне своєму обранцю. Близнюки, в свою чергу, теж не пристрасні любителі фізичних утіх.

Тому постійне інтимне життя між ними існує тільки на початку відносин, поки ці знаки зодіаку перебувають у владі почуттів і гормонів.

З часом фізичне злиття в їх ліжку буде відбуватися все рідше. Близнюки вміють проявляти творчий підхід і створювати захоплюючі сценарії в ліжку, але коли вони бачать, що у Діви є щось краще, і це – її розум, вони вибирають те, що цікаво їм обом – це задушевні розмови про все на світі. Цим вони і будуть займатися весь вільний час.

Сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки в сімейному житті

Діва і Близнюки: сімейне життя

Гарна сумісність знаків зодіаку Діва і Близнюки в шлюбі буває рідко і досягається складно, з зусиллями. Хоча б тому, що спочатку на сімейний союз дивляться по-різному. Стабільна Діва хоче створити міцний шлюбний тандем раз і на все життя. І навіть, якщо в цьому є якісь труднощі, вона майстерно до них пристосовується. Близнюки дивляться на це інакше: вони будуть в парі тільки до тих пір, поки у них є почуття до партнера або особиста вигода від цих відносин. Якщо нічого цього немає, то він випарується, як повітря, до стихії якої належить цей знак зодіаку.

Навіть у найсприятливішій ситуації, коли у партнерів є велике кохання одне до одного і вони збираються провести залишок життя разом, то їх шлюб все одно не обійдеться без труднощів і скандалів.

Сумісність Діви і Близнюків в сімейному житті буде коливатися з крайнощів в крайнощі.

Стабільність і відповідальність у Діви в крові. Більш того, вона – максималістка, яка прагне до ідеалу в усьому, в стосунках в тому числі. Їй належить найважча роль в цій парі, тому що, крім бунту і поривів безкомпромісних Близнюків, їй ще доведеться страждати від почуття ревнощів. Адже Близнюки – вільна натура: навіть після весілля вони будуть відвідувати різні заходи і заводити знайомства. А коли їм не вистачає емоцій в шлюбі, Близнюки, не замислюючись будуть шукати нові відчуття в сторонніх стосунках.

Також у сім’ї виникнуть тертя з фінансових причин: земна стихія прагне заробляти і накопичувати. Близнюки не люблять напружену працю, але люблять багато витрачати.

Сумісність знаку зодіаку Діва з

Овен

Телець

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст