ГоловнаАстрологіяСумісність знаків зодіаку Діва і Овен

Сумісність знаків зодіаку Діва і Овен

Яка сумісність знаків зодіаку Діва і Овен розповіли астрологи. Проаналізувавши характеристику цих знаків, фахівці зробили висновки про можливу співпрацю знаку зодіаку Діви і Овна в різних сферах життя. Ми можемо дізнатися про сумісність цих знаків зодіаку в діловій сфері, в коханні, сексуальному і сімейному житті.

Яка сумісність Діви і ОвнаСумісність Діви і Овна, виходячи з характеристики цих знаків зодіаку

У Діви і Овна різні характери і темпераменти: представники цих знаків зодіаку – люди немов з різних планет і точок дотику між ними дуже мало. Знаком зодіаку Діви опікується Меркурій, який в стародавніх міфах був богом торгівлі. Він наділяє свою підопічну ясним розумом, раціональним мисленням, стриманістю і перфекціонізм. Її стихія – земля, тому Діва прагне до стабільності і миру. У зв’язку з цим вона прагне контролювати все підряд, в тому числі, і людей. Її розклад складено надовго. Вона рідко помиляється, але якщо це станеться, Діва звинувачує себе в помилку. Звідси її звичка критикувати й інших. Для Діви ніхто, навіть вона сама, не має права на помилку.

Цей знак зодіаку відноситься до мінливого знаку, тому що він завершує один сезон – літо, і розпочинає новий сезон – осінь. Мінливі знаки зодіаку, відповідно і Діва, знають, що настають зміни, і старанно працюють, щоб підготуватися до усіх трансформації – вони володіють гнучкістю і неупередженістю, щоб розуміти ситуації з усіх боків.

Знак зодіаку Овен знаходиться під управительством войовничого Марсу, який наділяє його шаленою енергією, силою і твердістю характеру. Стихія вогню, до якої належить Овен, нагородила його такими якостями, як: запальність, рішучість, наполегливість і завзятість. Його дії імпульсивні: він все робить з азартом і завзяттям. Як правило, люди знаку зодіаку Овен – нестримні, як вогонь, ні хвилини не можуть всидіти на місці, їх постійно кудись тягне. Нові враження, знайомства, купа планів і ідей часом народжують навколо Овна атмосферу хаосу.

За вдачею Овен – бунтар, ніколи нікому не підкоряється. Він прагне влади, завоювання і перемоги. Його нестриманість і різкість, відкритість і прямолінійність часто призводять його до неприємних життєвих ситуацій. Наприклад, в гнівному запалі Овен може сильно образити кохану людину, як на словах, так і в фізичних діях.

На питання, чи можлива сумісність Діви і Овна як така, астрологія не дає однозначної відповіді. У цих знаків зодіаку різні життєві цінності, які ведуть їх по різному життєвому шляху. Отже, розглянемо, яка сумісність і чи взагалі вона можлива між знаком зодіаку Діва і Овен в різних сферах життя

Ділова сумісність Діви і ОвнаДілова сумісність знаків зодіаку Діва і Овен

Сумісність Діви і Овна в роботі може бути дуже продуктивною за умови, що представники цих знаків зодіаку складають одну команду, яка має загальну задачу і одну мету. Вогняний знак вміє створювати цікаві ідеї, а також є прекрасним виконавцем, який, як броньовик, мчить до заповітної мети. Роль Діви в цьому тандемі – довести саму ідею до стадії готового задуму перед її втіленням. Працьовитий представник Меркурія – Діва, в усьому розбереться, врахує всі «за» і «проти», запише до дрібниць і надасть партнеру готовий і повністю успішний бізнес-план.

Яка сумісності знаку зодіаку Діви і ОвнаЯк дружать Діва і Овен

Незважаючи на істотні відмінності в характерах, сумісність Діви з Овном в дружбі можлива і йде на користь обом. Активний, оптимістичний знак вогню Овна – це заряд бадьорості для партнера, спонукає його до нових звершень і не дає впасти у зневіру і депресію, які часто виникають в Діви через одноманітний ритм життя. Овен ж вчиться на її впорядкованості в думках і діях. Вони цікаві люди один для одного і тому між ними часто відбуваються довгі розмови про все на світі.

Яка сумісності в коханні знаку зодіаку Діви і ОвнаЛюбовна сумісність Діви і Овна

Сумісність в коханні у Діви і Овна знаходиться на низькому рівні. Така пара часто зустрічається в житті, але заздрити їм не доводиться. Спочатку ці знаки зодіаку притягують один одного: вогонь вабить своєю силою і впевненістю. З таким партнером комфортно і безпечно, адже він домагається бажаного будь-яку ціну. Діва розраховує і відразу розуміє, що партнерство з такою сильною людиною може принести їй особисту користь. Любляча підопічна Меркурія – Діва, як правило, погоджується на роль другого плану, приймаючи лідерство партнера. Вона по-справжньому закохується, піклується про нього і ставить на чільне місце Овна.

Але вісник Марса – Овен, на жаль, занадто егоїстичний. Він не дуже цінує почуття інших, тому що просто не здатний їх зрозуміти. Опіка і контроль з боку земної стихії згодом набридне йому, і, оскільки Овен далеко не дурний, він з радістю скористається почуттями партнера в своїх цілях. Маніпулюючи емоціями закоханої в нього Діви, Овен з її допомогою здійснить задумане.

Сумісність Діви з Овном в стосунках найчастіше негативно позначається на самопочутті представників земної стихії. Наскільки сильні її почуття, так довго вона буде терпіти свавілля і дозволяти смикати себе за ниточки. Але рано чи пізно цей зв’язок розірветься: Овен відправиться шукати нового обранця, залишивши партнера-Діву з душевною травмою.

Сексуальна сумісність знаку зодіаку Діва з ОвномСексуальна сумісність знаків зодіаку Діва і Овен

Сумісність Діви і Овна в ліжку також далека від ідеалу. Внутрішня енергія вогняного знаку б’є через край, тому він такий активний. Насильницький секс – це для нього один із способів розрядити себе, тому він може займатися ним щодня і кілька разів. До того ж Овен великий мрійник: щоб одне і те ж не наскучило, знак вогню постійно приносить в ліжко щось новеньке.

Діва дивиться на інтимне життя по-іншому: їй дорожче рідкісні, але якісні злиття тіл, що супроводжуються духовною близькістю партнерів. Якийсь час вона може потурати Овну і погоджуватися на всі його пропозиції, але одного разу її терпець урветься. У цей момент у закоханих почнеться конфлікт, який може швидко привести до розриву відносин, тому що підопічний Марса не зможе жити в сексуальному голоді.

Сімейна сумісність знаку зодіаку Діва і ОвенСімейна сумісність знаку зодіаку Діви і Овна

Якщо представники цих знаків зодіаку все ж таки добралися до РАГСу, значить, вони пройшли безліч випробувань, багато працювали над собою на благо майбутнього союзу. Овен спочатку не бачить ніякої цінності в шлюбі, всі його справи зазвичай короткочасні, тому що не всім вистачає сил витримати його складний характер. Отже, якщо він одружується, то тільки за великим коханням. Діва, що зуміла утримати і приручити палаюче полум’я, теж, напевно, дуже хотіла бачити представника Марса своїм законним партнером. Якість сумісності Діви і Овна в шлюбі цілком лежить на їх плечах.

Людям цих знаків зодіаку ще є чому повчитися в шлюбі. Сумісність Діви і Овна в сімейному житті буде сприятливою, якщо перший прямо говорить про свої почуття, а другий прислухається і чує бажання партнера. Згодом земна стихія допоможе партнеру стати спокійніше і розважливіше. У свою чергу Діва навчиться приймати іншу людину такою, якою вона є, уникаючи критики і довгих лекцій.

Компроміси, взаємна повага і, найголовніше, кохання – це те, що допоможе їм мати стабільні, міцні відносини. Тертя в їх тандемі ніколи не припиняться, тому що вони спочатку все ж різні за вдачею. Але, як то кажуть, милі лають – просто розважаються.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст