ГоловнаАстрологіяДіва і Телець – це ідеальна пара і їх сумісність просто вражає

Діва і Телець – це ідеальна пара і їх сумісність просто вражає

Астрологи вважають, що сумісність, які мають знаки зодіаку Діва і Телець перебуває на найвищому рівні і вони -ідеальна пара практично у всіх сферах життя. Спільне бачення світу, прагнення отримати все найкраще, завдяки своїй праці і любов до затишку – це об’єднує ці знаки зодіаку. Але зважаючи, що кожен знак зодіаку має свої особливості, у Діви і Тельця можуть бути розбіжності, які вони легко подолають, тому що для цих знаків зодіаку є головне, яке превалює над другорядним.

Що об’єднує Діву і Тельця?

Що об’єднує Дів і Тельців?

Якщо який-небудь з знаків створювався один для одного, то це Діва і Телець. Обидва належать до земної стихії, а значить, відчувають один одного на інтуїтивному рівні. Обидва прагнуть до стабільності, постійності і намагаються убезпечити своє життя, плануючи кожен свій крок на довгий час вперед. Розумні і розважливі матеріалісти наділені далекоглядністю, тобто здатністю передбачати події. Якщо ці знаки зодіаку зустрічаються в житті, то їх відносини будуть довгими і міцними в будь-який сферах життя. Вони прекрасно розуміють один одного, так як мають спільні погляди і схоже раціональне мислення. Їм легко в компанії один одного, адже такі тандеми багато чого домагаються.

Якщо знати головні риси знаку зодіаку Діва, тоді можна зрозуміти, що поєднує її зі знаком зодіаку Телець

Планета управитель Тельця — Венера, наділяє його романтизмом і почуттям прекрасного. Але зовні знак бика висловлює свої емоції досить скупо. Він довго уважно дивиться на свого партнера, перш ніж відкритися йому і показати свою сутність. Телець прагне створити навколо себе середовище, в якій йому буде тепло, сито і красиво. А для цього Тельцю доводиться багато попрацювати, в зв’язку з чим він вважається трудоголіком. Бажаючи створити собі тверду впевненість у житті, підопічні Венери поводяться дуже цілеспрямовано, часто виявляючи велику завзятість. Він вірний собі і людям, яких вважає близькими.

Гороскоп сумісності знаку зодіаку Діва і знаку зодіаку Телець

Гороскоп сумісності знаку зодіаку Діва і знаку зодіаку Телець

Як ми вже зазначали, Діва має багато спільних рис зі знаком зодіаку Телець. Також Діва прагне твердо стояти на своїх ногах, бажає комфортного життя і безпеки. Вона працьовита й відповідальна, точна в словах і діях.

Діва – це підопічна швидкої планети Меркурій — міфічному богу торгівлі і зв’язків. Він наділив Діву високим інтелектом, природною мудрістю  і комунікативними навичками. Планета Меркурій має дві сторони: гарячу і холодну. Ця особливість відбивається в характері її підопічного: знак Діви мінливий, тобто вміє добре пристосовуватися до змін зовнішнього світу, пристосовуватися до нього з мінімальним втратами і збитком для себе. Сумісність Діва і Телець найбільш вдала в порівнянні з іншими можливими поєднаннями зодіаку.

Гороскоп сумісності Діви з Тельцем обіцяє чудові відносини. При зустрічі вони знаходять багато спільного, а їх відмінні риси характеру вдало поєднуються і вигідно доповнюють один одного. Наприклад, Телець — більш творчий знак, але Діва більш раціональна і може допомогти йому відокремити зерно від полови в його ідеях. Також перша легше справляється з невдачами, а другий (Телець) в силу своєї скрупульозності може розсердитися через будь-яку дрібницю.

Вони ставляться один до одного з повагою, в їх парі панує атмосфера довіри, яка з кожним роком тільки зростає. Якщо вони разом займуться спільною справою, то доб’ються 100% успіху. І те, і інше неспішно і розмірено: такий спосіб життя зводить до мінімуму кількість помилок, які інші роблять в поспіху.

Як дружать Діва і Телець?

Як дружать Діва і Телець?

Сумісність Діви і Тельця в дружбі зручна обом. Їх схожі погляди сприяють взаєморозумінню. Більш розважливий представник Меркурія – Діва, дає подрузі-другу слушну пораду, а він, у свою чергу, вселяє в неї більше впевненості у власних силах. Вони завжди знайдуть заняття і хобі, які будуть цікаві їм обом: відвідування театру або художньої виставки для них краще галасливих клубів або масових гулянь. Така дружба може тривати все життя.

Ділова сумісність знаків зодіаку Діви і Тельця

Яка ділова сумісність Дів і Тельців

Сумісність Діви і Тельця на роботі знаходиться на високому рівні. Вони явні роботяги і просто не вміють працювати недбало. В їхньому тандемі Телець дає ідеї, а партнер займається плануванням. Обидва знаки зодіаку можуть довго і наполегливо працювати над проектом, їм не страшні навіть найскладніші завдання. Правда, іноді між ними можуть виникати тертя через надмірну впертість кожного з них. Тому для максимальної сумісності в бізнесі цим знакам зодіаку потрібно буде стати більш гнучкими і частіше прислухатися до партнера.

Сумісність Діва і Телець: кохання і любовні відносини

Сумісність Діва і Телець: кохання і любовні відносини

Вдалу сумісність Діви і Тельця в коханні дає їх загальна стихія землі. В їх парі все відбувається тихо і спокійно, без яскравих пристрастей і гучних слів. Слід зазначити, що відносини цих знаків зодіаку розвиваються стабільно і з кожним днем ​​тільки зміцнюються, переходячи в справжнє, щире кохання. Придивившись один до одного, партнери виявляють взаємну довіру, що виключає ревнощі. Для них вірність в парі — це природний стан. Ніхто з них не стане витрачати сили на безпідставні підозри або намагатися прорахувати можливу зраду іншого. Далекоглядна Діва відразу бачить переваги такого партнерства: стабільність і безпеку. Також Тельці співчувають практичності і поступливості партнера. Жоден з них не буде «служити» на два фронти.

Як правило, Діва займає в такій парі лідируючу позицію, і впертий Телець погоджується з цим, тому що бачить її надійність. Він оточує Діву теплом і турботою, отримуючи натомість таку ж подяку.

І Діві, і Тельцю, коли вони разом, не потрібні показні клятви вірності і кохання до скону, тому що обидва реалісти і оцінюють відданість один одного реальними діями.

Сумісність Діви з Тельцем у відносинах практично ідеальна. Представник Меркурія відрізняється частими перепадами настрою, а підопічний Венери — завидною впертістю. Але навіть з цим пара успішно справляється і тому вони рідко конфліктують.

Знаки зодіаку Діва і Телець: які вони в ліжку? — сексуальна сумісність цих знаків зодіаку

Знаки зодіаку Діва і Телець: сексуальна сумісність Діви і Тельця

В цілому сумісність Діви і Тельця в ліжку можна назвати задовільною. Подібні світогляди допомагають їм знаходити точки дотику в повсякденних справах. Знаки Землі покладаються на чуттєвість, але прагнуть більше до фізичного задоволення, ніж до духовної близькості. Їм потрібен час, щоб досягти повного розуміння в інтимних стосунках. Справа в тому, що Діва більш емоційна і потребує нових вражень: їй хочеться більшого різноманіття в ліжку.

У порівнянні з Дівою, Телець — справжній консерватор. Його повністю влаштовують одноманітні, позбавлені фантазії сексуальні марафони. На цій підставі між знаками може виникнути тертя. Тельцю потрібно буде зрозуміти, що розкутість і експерименти в інтимному житті не можна прирівнювати до пуританства або збочень. Коли він це зрозуміє, їх сексуальна сфера стане більш гармонійним. Діві потрібно бути терплячою і розуміючою потреби свого партнера.

Сумісність Діва і Телець: сім’я і родинні відносини

Діва і Телець: сім’я і родинні відносини

На думку астрологів, сумісність Діви з Тельцем в шлюбі дуже висока, що віщує їм тривалий і міцний союз. Підопічний Венери – Телець, прагне до стабільності в житті і не любить стрибати з стосунків в стосунки. Тому він намагається вибрати партнера таким чином, щоб провести з ним якщо не все життя, то багато часу. Діва, незважаючи на свою мінливість, теж віддає перевагу стабільності: якщо створить сім’ю, то буде всіляко прагнути до свого добробуту. У цьому партнери схожі, а значить, вони будуть намагатися на благо свого тандему.

Прихильники матеріального благополуччя, обидва члени сім’ї – Діва і Телець, будуть багато працювати і всіляко облаштовувати своє життя, покращуючи фізичний комфорт. Вони люблять красивий і затишний інтер’єр, дорогий одяг, хорошу їжу і якісний відпочинок.

Діти в їх парі, як правило, досить пізні, тому що партнери намагаються встати на ноги і отримати хорошу фінансову базу. А коли з’являються нащадки, вони ростуть в забезпеченій сім’ї, в теплі люблячих батьків.

Хороша сумісність Діви і Тельця в сімейному житті обумовлена ​​ще й тим, що чоловік і жінка — однодумці, які прагнуть до загального благополуччя. Два закоханих творця будують свій особистий світ, який ніхто не може зруйнувати. Вони захищають і опікають одне одного, підтримуючи партнера там, де він помиляється і падає. Їх зв’язок можна назвати кармічним, духовний зв’язок – глибоким і міцним. У більшості випадків такі шлюби тривають усе життя.

Сумісність знаків зодіаку Діва і Овен

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

Асцендент в знаку Діви вказує на практичну і діяльну людину

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!