ГоловнаАстрологіяБлизнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

На відносини між людьми впливає знак Зодіаку, під яким вони народилися. Як складаються стосунки у такій парі Близнюки-жінка і Діва-чоловік розповіли астрологи. Фахівці проаналізували любовні стосунки, дружні і робочі. Близнюки – стихія повітря, а Діва представлена стихією землі. Як уживаються такі різні стихії разом?

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються романтичні стосунки у такій парі, що принесе кохання між ними

Меркурій являється планетою управителем і для Близнюків, і для Діви. Меркурій і впливає на кохання між ними, яке можна назвати одним словом – інтелектуальне. Близнюки-жінка і Діва-чоловік одразу знайдуть спільні теми для розмови, які цікаві їм обом. Обидва знаки цінують розум, тому спілкування принесе задоволення. Романтичні стосунки між цими знаки будуть розвиватися повільне, але невпинно. Астрологи вважають, що до романтичних стосунків вони можуть прийти через дружбу.

У романтичних відносинах між Близнюками і Дівою не виключені ревнощі, тому що коло спілкування Близнюків надзвичайно широке і це може турбувати Діву-чоловіка. Жінок, які народилися у сузір’ї Близнюків, не вважають дуже вірними подругами. Фахівці зазначають, що інтелектуальність в особистому житті може створити дещо прохолодну атмосферу між партнерами. А для емоційних Близнюків це може стати приводом для пошуку тепла в обіймах іншого чоловіка. Тому Діва-чоловік може мати всі підстави для ревнощів. Але це не обов’язково.

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються сексуальні стосунки у такій парі

Секс у такій парі може бути також дещо прохолодним, але, маючи бажання, Близнюки і Діва можуть подолати це і зробити інтимні стосунки по-справжньому пристрасними. Щоб секс став більш значною частиною життя, потрібно влаштовувати романтичні вечори – з вином, свічками, приємною музикою, щоб створювати інтимну атмосферу. Головна проблема, яка заважає вирувати пристрасті в цій сфері життя – невміння відключати голову. Якщо подолати це, секс стане для Близнюка-жінки і Діви-чоловіка справжньою захоплюючою пригодою.

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: шлюб і сімейні стосунки

Сімейне життя Близнюка-жінки і Діви-чоловіка буде досить спокійним і розміреним. Діва буде ідеальним чоловіком: розумним, роботящим і практичним. Близнюки будуть натхненням і музою, але ідеальною дружиною навряд чи зможе стати. Якщо Діва-чоловік буде по-справжньому її кохати, тоді він вибачить їй безалаберність, невміння хазяйнувати. В решті решт, якщо Діва-чоловік вирішив одружитися на жінці-Близнюках, то він розумів на який крок наважився. Тому що, можливо, підтримка дружини і весело проведений з нею час, для нього набагато важливіше приготовленою вечері і ідеального порядку в домівці.

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: дружба

Дружба між представниками цього знаку подобається обом партнерам. Вони цінують схожість: вони обидва розсудливі, хоча Близнюки-жінка тут може і заперечувати. Представниці Близнюків і представники сильної статі Діви будуть розмовляти, багато гуляти разом і насолоджуватися товариством одне одного. Такий спосіб спілкування ці два знаки можуть пронести через все життя. І, не виключено, що через багато років вони зрозуміють, що взагалі ідеально підходять один одному і почнуть зустрічатися. Але, якщо дружба не перерости у романтичні стосунки, їх товариські відносини будуть важливими для кожного.

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: робота і бізнес

Успішною для обох знаків може бути робота, пов’язана зі словом і інформацією. Близнюки-жінка від природи наділена журналістськими здібностями, або може бути письменником. Діва-чоловік – також, але він більш детально аналізує і обробляє інформацію, а вона – дає волю фантазії. Якщо представники цих знаків Зодіаку об’єднають свої зусилля, тоді вони можуть створити цікавий проект. Наприклад, спільно напишуть бестселер або знімуть цікавий фільм чи успішний рекламний ролик.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст