Гороскоп травень 2024 коментує головні астрологічні події травня

В травні астрологи передбачають важливі астрологічні події, які безумовно, впливатимуть на наше життя. Гороскоп на травень 2024 року коментує ці астрологічні події та пояснює, як саме вони впливають.

Гороскоп травень 2024 коментує головні астрологічні події травня – Сонце в Близнюках

Зірка нашої сонячної системи, Сонце, виходить зі знаку Тельця й переміщується в знак зодіаку Близнюки 20 травня 2024 року. Зросте комунікабельність, покращаться навички спілкування, успішне вивчення нової інформації. В цей період зростає творча ініціатива.

Астрологи попереджають, що слід бути обережним у виборі завдань. Річ у тому, що під впливом енергетичного зростання, можна звалити на себе дуже багато, і тоді все може піти не так, як планувалося. І через це зникає зацікавленість до справи або з’являється втома через те, що роботи занадто багато.

Ретроградний Плутон з 2 травня 2024 року: що це може принести розповідає гороскоп на травень 2024

Важлива астрологічна подія травня – перехід Плутона в ретроградний рух з 2 травня, що може змінювати людей. В період ретроградного Плутона важливо бути уважними до свого психологічного стану, відслідковувати зміни в собі й взагалі – бути більш уважними до себе. Ретроградний Плутон буде в період з 2 травня по 12 жовтня 2024 року.

Гороскоп травень 2024: Молодець в Тельці, що очікувати на зростаючий Місяць з 9 по 22 травня?

Молодий Місяць народжується в знаку зодіаку Телець 8 травня 2024 року о 6-22 за київським часом. Зазвичай на Молодика добре починати нові справи, оновлювати те, що вже застаріло. На цей Молодик, як прогнозують астрологи, можуть виникнути проблеми з фінансами. Тому важливо приймати рішення зважено без емоцій.

Зростаюча фаза Місяця з 9 по 22 травня 2024

В цей період – майже вся друга декада травня, рекомендується трохи збавити тем своєї трудової діяльності й більше часу проводити зі своїми рідними.  Астрологи нагадують про необхідність приділяти увагу своєму внутрішньому стану. Для психічного здоров’я можна займатися спортом, більше часу гуляти на свіжому повітрі, виконувати медитаційні або інші рекласуючі вправи. Це гарний час провести генеральне прибирання вашої домівки – це очистить житло як на фізичному, так і на ментальному плані.

Перехід Меркурія знак зодіаку Телець, як це впливає на життя? – коментарі дає гороскоп на травень 2024

Швидкий Меркурій змінює знак зодіаку і переходить в Тельця з 15 травня, завдяки чому дещо знизиться емоційний фон. Астрологи вважають, що це сприятливий час, щоб займатися своїм психологічним станом.

Гороскоп на травень вважає, що відбуватиметься підйом у любовних стосунках. В парі люди будуть тісніше спілкуватися, обговорюватимуть теми, які хвилюють. Це сприятиме зближенню партнерів.

Час сприятливий для відвідування виставок та музеїв.

Гороскоп травень 2024: астрологічні події в останню декаду травня

Наприкінці травня відбувається декілька астрологічних подій, на які варто звернути увагу.

Повня проходить в знаку зодіаку Стрілець 23 травня 2024 року о 16-54 за київським часом.  Рекомендується зосередитися на кар’єрі, тому що період сприятливий для просування до своєї мети. Астрологи радять ретельно обдумати свої наступні кроки.

Щодо особистих стосунків, то гороскоп на травень зазначає, що в період Повні як вони складатимуться залежить від вас самих.

Заняття активними видами спорту позитивно впливатимуть на самопочуття.

Для здоров’я буде корисно зайнятися активними видами спорту.

З’єднання Юпітера та Венери

23 травня відбувається з’єднання Юпітера та Венери в знаку зодіаку Телець. Ця астрологічна подія може принести удачу, любов та гармонію. Воно підходить для романтичних відносин та фінансових рішень.

26 травня планета великого щастя – Юпітер, змінює знак та переходить в знак зодіаку Близнюки. Ця астрологічна подіє принесе багато нових знайомств. Гарний час для творчих людей і їх діяльності.

З 24 по 31 травня Місяць перебуває в спадній фазі. Наприкінці місяця гороскоп на травень радить не надто занурюватися в роботу. Зате це сприятливий період, щоб сісти на дієту чи змінити свій стиль харчування на більш корисний.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст