ГоловнаАстрологіяГороскоп по даті народження

Дата, коли Ви народились відіграє велике значення. Гороскоп по даті народження дасть змогу зрозуміти енергетику Вашого дня народження, його особливості і темперамент. По даті народження передбачають долю. Вивчення прихованих змістів чисел проводить наука – нумерологія. Даний гороскоп надасть аналіз конкретного дня, коли Ви з’явилися на світ.

Гороскоп по даті народження: 1, 10, 19 чи 28 число

Ваша енергетика сильна і постійна, однак дуже непробивна. Це означає, що у Вас можливі складнощі з навчанням, із засвоєнням інформації. Люди, які народилися в ці дати, складно адаптуються до серйозних життєвих змін.

Такі люди надійні у шлюбі, дружбі, партнерстві. Особливість мислення примушує оточуючих прислуховуватись до Вашої думки і проявляти повагу. А деяких людей – сторонитися вас. Така людина живе сама по собі, поки не знайде гідного партнера у коханні чи дружбі.

Гороскоп по даті народження: 2, 11, 20, 29 число

Людям, народженим в одну із цих дат, варто задуматися про те, що для Вас найважливіше. З дитинства у Вас існує складність у розстановці пріоритетів, тому необхідно звернути на це увагу. Люди цих дат гарні командні гравці. Вони часто непосидючі і легковажні, але можуть робити декілька справ одночасно. Ваше слабке місце – необачність. Ваші сильні риси – гнучкість і дипломатичність.

Гороскоп по даті народження: 3, 12, 21, 31 число

Люди, які народжені в ці дні, можуть стати великим музикантами, письменниками, акторам з більшою ймовірністю, ніж інші. Вам лише потрібно сказати собі, що ви можете це зробити і отримати підтримку від того, хто вірить у Вас. За кожною людиною з цими датами, криється хтось інший. Без допомоги цієї таємничої особистості шанси на успіх знижуються. Хоча Ви і чуттєві та ранимі, Ваші сили подібні нестримній лавині чи урагану.

Гороскоп по даті народження: 4, 13, 22, 33 число

Для Вас доля – це Ваша сім’я. Вам покладено бути з тими, хто пов’язаний з Вами кровними узами. У Вас  сильні риси аналітика, математичні здібності та є схильність до вивчення іноземних мов. Ви неперевершений лідер, майстер психології і просто сильна особистість. Ваша енергетика не завжди стабільна, але у неї стільки сильних сторін, що ніяка невелика слабкість не може їх перекрити. Секрет полягає в позитивному мисленні.

Гороскоп по даті народження: 5, 14, 23 число

Люди-універсали народжуються в ці дати. Таким людям притаманна одна риса, яка відсутня у багатьох – співчуття. Вас природа наділила чудовим знанням людей – ви психологи від народження, які можуть не вивчати класичну науку для того, щоб зрозуміти усі думки співрозмовника. Так люди будуть прекрасними викладачами гуманітарних наук.

Гороскоп по даті народження: 6, 15, 24 число

Люди, які народились в ці дати – лідери. Часто Ви робите нелогічні вчинки, які іноді не розумієте самі. При цьому, Ви педантичні і відповідальні, ґрунтовно підходите до вирішення важливих задач. Проте часто Вам не вистачає почуттів, які необхідні для живого спілкування з більшістю людей. Ви занадто замкнуті у собі, коли потрібно зворотнє. Ви відмінний аналітик.

Гороскоп по даті народження: 7, 16, 25 число

Багато досвідчених психологів народжуються саме в ці дні. У Вас є намагання пізнати таємниці світу, його енергетичної складової. В натальному гороскопі такі люди відмічені як високодуховні, внутрішньо розвинуті, з високими моральними принципами. Ви здатні зрозуміти будь-яку людину і розібратися у складній ситуації. У вас висока і стабільна енергетика.

Гороскоп по даті народження: 8, 17, 26 число

Незвичайна двояка особистість народжується в такі дати. Ви як монета з двома гранями: з однієї – роздуми філософського характеру, з другої – Ви вважаєте себе матеріалістом. Світ для Вас складається лише з добра і зла, тому ви поділяєте всіх оточуючих на поганих і хороших людей.

Гороскоп по даті народження: 9, 18, 27 число

У Вас потужна інтуїція і закладено великий потенціал для іі нарощення. Протягом життя у Вас можуть змінюватися інтереси, уподобання і правила. При чому це може відбуватися кардинальним чином. Ви легковажні і динамічні, тому не затримуєтеся довго на одному місці. З Вас може вийти відмінний мандрівник, вчений. Ви ерудовані і маєте чудову пам’ять.

Ви не можете копіювати текст