Що принесе всім знакам Зодіаку рік Білого Металевого Бика розповів астропрогноз Василини Володіної. Гороскоп на 2021 рік дає загальні характеристики ймовірних подій, спричинених важливим астрологічними подіями.

Гороскоп 2021: астропрогноз Василини Володіної

Важлива астрологічна подія 2021 року – квадрат Сатурна до Урану. Ця подія стосується фінансової сфери, політики і загальної ситуації у світі.

Сатурн – це планета, яка опікується традиціями, правилами і звичками. Сатурн у 2021 році змінює знак Зодіаку, тобто він виходить із знаку Козерога і розташовується у сузір’ї Водолія. Тобто зміни, на які впливає ця планета, будуть більш м’якими, не такими категоричними. Це стосується навіть особистого життя кожної людини

Астропрогноз Василини Володіної вказує, що у разі, якщо людина хоче привнести у своє життя щось нове, не треба це робити безкомпромісно і жорстко. Тобто діяти краще м’якою силою, а не сильним тиском. Потрібно продумувати свої дії. Не варто змінювати кардинально своє життя: не треба розлучатися з людьми, якщо добре не обміркували і не зважили такий крок. Те ж саме стосується роботи – всі дії повинні бути зваженими і не різкими.

Гороскоп 2021: загальні поради астролога всім знакам Зодіаку

Астролог Василина Володіна вважає, що у 2021 році не можна втрачати шанс змінити життя на краще. Особливо враховуючи те, що вдруге така можливість може і не з’явитися. Головна порада астролога – не відкладай       те на потім те, що можна зробити зараз (протягом 2021 року).

В основному люди діляться на дві великі групи: одні щось змінюють, інші – намагаються нічого не міняти. Порада астролога обом групам: прийдешній 2021 рік Білого Металевого Бика не рік крайностей. Потрібно уникати різких кроків, і намагатися знаходити золоту середину і тоді все буде в порядку.

Гороскоп 2021: поради астролога Василини Володіної щодо фінансової сфери

Не треба очікувати на серйозні зміни у житті. Якщо у Вас є якісь гроші, астролог рекомендує зберігати їх. Можна вкласти їх в справу, або частину грошей перевести і різні стабільні валюти, наприклад, долари або євро. Можна подумати, якщо є цікава пропозиція, покласти гроші в банк на депозит.

Перебування Юпітера і Сатурна у знаку Водолія, спровокує постійні і непередбачувані зміни фінансового ринку. Василиса Володіна радить бути обережнішими з вкладеннями в акції та цінні папери. Тут ситуація двояка: можна як підвищити свій дохід, так і серйозно прогоріти. У 2021 році корисно буде користуватися талісманами для вдалих покупок, оскільки є ризик витратити гроші даремно.

Гороскоп 2021: астропрогноз Василини Володіної розповів, для кого цей рік буде найважливішим

Рік Білого Бика буде важливим для Тільця, Близнюків, Стрільця і Водолія. На певні зміни у житті можуть очікувати Леви і Скорпіони.

На великі зміни у житті можуть очікувати люди, які народилася у період

  • в кінці січня;
  • на початку лютого;
  • в кінці квітня і на початку травня;
  • в кінці липня і на початку серпня;
  • в кінці жовтня і початку листопада.

Люди, які народилася у з 1986 по 1989 року, повинні бути обережними, тому що на них очікують фінансові проблеми. Вам не можна ризикувати і вплутуватися у авантюри.

Ще одна важлива група людей, яким треба бути пильними. На думку Василини Володіної,  люди, які народилися з 1959 по 1963 року, повинні бути готовими до того, що може настати стагнація, деяке уповільнення всіх процесів.