ГоловнаАстрологіяБлизнюки і Терези: сумісність в коханні і шлюбі представників цих знаків Зодіаку

Близнюки і Терези: сумісність в коханні і шлюбі представників цих знаків Зодіаку

Близнюки і Терези відносяться до повітряної стихії і тому, на думку астрологів, в представників цих знаків Зодіаку непогана сумісність в коханні і шлюбі. Які риси характеру і життєві цінності, об’єднують цих людей, а що може стати причиною розриву?

Які відносини у представників знаків Зодіаку Близнюки і ТерезиБлизнюки і Терези: які відносини у представників цих знаків Зодіаку

Представники цих знаків Зодіаку – і Близнюки, і Терези люблять спілкуватися. Тому партнерство між ними буде дуже гарним. У сторонніх людей може скластися враження, що обидва партнери такого союзу лише демонструють своє щастя. Проте це не так і Близнюки, і Терези в парі щасливі, тому що в них завжди є теми для розмов, вони поважають одне одного і їм цікава думка партнера. Такі відносини не надто залежать від почуттів, але в цих двох учасників союзу є багато спільно, що і створює гарне підґрунтя для тривалих стосунків.

Близнюки-жінка і її стосунки з представниками Терезів

Представниці Близнюків любить фліртувати і заводити нових друзів. Для них, однак, велика частина флірту – всього лише гра і з самого початку немає для них великого значення. Жінка-Близнюки віддає перевагу чоловікам, в яких є щось товариське і з якими можна дійсно поговорити про все на світі.

Які відносини у чоловіка-Близнюки зі знаком Терези

Близнюки-чоловік часто стикаються зі складнощами у виборі супутниці. Такі ситуації трапляються не тому, що жінки погано до нього ставляться, а тому, що часто Близнюки-чоловік не може вибирати між найкращий варіант серед великої кількості прихильниць. Чоловік-Близнюки теж спочатку якийсь час бореться, поки не захоче вступити в дійсно серйозні стосунки.

Яка сумісність у Близнюків і ТерезівБлизнюки і Терези: які люди цих знаків Зодіаку в коханні і як складаються їх любовні відносини

У питанні любовних відносин і Близнюки, і Терези дуже часто перебувають в гармонії. В інтимному житті обидва зранку люблять відчувати фізичну близькість. Особливість такої пари – ніхто з них не буде мовчати в постелі, вони будуть багато розмовляти і сміятися, отримуючи задоволення і від сексу, і від спілкування.

Знаки Близнюків і Терезів належать до повітряної стихії, тому між ними багато спільного. В них повно енергії і творчих задумів, вони постійно чимось зайняті і люблять життя. Але ці повітряні знаки прагнуть не займатися фізичною працею і бачать своє призначення в творчій реалізації, люблять валяти дурня і насолоджуватися безтурботним життям.

Навіть з роками такі пари не набувають серйозності і відповідальності: вони можуть вести себе як діти, не прив’язані до повсякденного життя; вони намагаються багато подорожувати і кожні вихідні влаштовувати у себе вдома багатолюдні вечірки.

Обидва інтелектуально розвинені і тому можуть всю ніч легко і невимушено базікати про все на світі. Терези знаходяться під покровительством Венери, яка уособлює в собі кохання і красу, та відповідальна за фінансову сферу. Терези можуть чудово тримати баланс і мати гармонійні стосунки завдяки проявленій турботі і ніжності до своєї коханої людини.

Близнюки, підопічні Меркурія, користуються успіхом у спілкуванні, легко можуть побудувати комфортні відносини. Але тільки до тих пір, поки обранець їм цікавий.

Близнюки і Терези: сумісність в коханніБлизнюки і Терези: сумісність в коханні

Сумісність Близнюків і Терезів в коханні на високому рівні, але не дуже стабільна. Це пов’язано з тим, що партнери добре розуміють одне одного, але їм буде заважати одне якість на двох – безвідповідальність. Знайомлячись, вони миттєво закохуються, знаходячи один з одним багато спільного. Як правило, ініціатором їхнього роману стають Близнюки, оскільки Терези іноді не поспішають наближатися до вподобаної людини через свою невпевненість і сумнівів.

Після першого етапу романтичних відносин настає період, коли людям треба пристосуватися до партнера. І тут пара Близнюки – Терези можуть зіткнутися з проблемами прийняття негативних сторін партнера. Терези постійно штурмують, коли справа стосується вибору і прийняття рішень, тому вони все життя прагнуть до хоч якоїсь стабільності і ясності в житті, хоча дається їм це дуже важко. Більш спонтанні Близнюки з їх легковажністю можуть внести непотрібну невпевненість, змушуючи Терези нервувати і дратувати.

Сумісність знаків Зодіаку Близнюки і Терези в коханні буде хорошою, якщо вони навчаться доповнювати одне одного. Наприклад, там, де Терези вагаються, їм можуть допомогти більш рішучі Близнюки. А підопічні Венери з допомогою своєї дипломатії допоможуть зберегти баланс у відносинах, захищаючи Близнюків від фатальних помилок.

Яка сумісність в шлюбі між Близнюками і ТерезамиБлизнюки і Терези: сумісність в шлюбі

Перед одруженням ці представники зодіакального кола ніби літають на крилах кохання, вони надихають одне одного. Як правило, весілля цих людей – надзвичайний спектакль, схожий на казку з фантастичним ухилом.

Подібне ставлення, погляди на життя, інтереси і захоплення – прекрасна основа для того, щоб жити довго і щасливо в шлюбі. У них багато друзів, їх домівка завжди буде наповнений цікавими людьми і захоплюючим спілкуванням. І Близнюки, і Терези люблять активний відпочинок, а тому будуть багато подорожувати. Їх не турбують повсякденні проблеми, оптимістичний погляд допомагає їм обом легше сприймати життєві перипетії. Таким чином, сумісності Близнюків з Терезами в шлюбі можна тільки позаздрити.

У таких сім’ях, як правило, народжуються діти з великим творчим потенціалом, такі ж добрі й веселі, як їх батьки. Їх зовнішній вигляд тільки зблизить партнерів: в глибині душі вони самі діти, тому їм легко знайти спільну мову не тільки одне з одним, але і з дітьми й онуками.

Сумісність Близнюків і Терезів в сімейному житті висока, але все ж, як і у всіх, у них будуть сварки і взаємні образи. Найчастіше причина всіх їх проблем криється в небажанні обох брати на себе відповідальність за свій шлюб і відносини: обидва з радістю перекладають її одне на одного. Буде краще, якщо більш рішучіші Близнюки будуть очолювати цей сімейний тандем. Також союз буде більш сприятливим, якщо в ньому Близнюки – чоловік, а Терези – жінка.

Близнюки: сумісність з різними знаками Зодіаку

Овен і Близнюки

Телець і Близнюки

Близнюки і Близнюки

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

Стихія і планета покровитель за датою народження

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами