ГоловнаАстрологіяБлизнюки і Близнюки: сумісність жінка і чоловік цього знаку Зодіаку

Близнюки і Близнюки: сумісність жінка і чоловік цього знаку Зодіаку

Представники повітряної стихії – Близнюки, прагнуть відчувати свіжість почуттів. Люди цього знаку Зодіаку, і чоловіки, і жінки – цінують у своєму партнері інтелект і цікавість. Отже, яка сумісність Близнюки-жінка і Близнюки-чоловік та навпаки, розповіли астрологи.

Сумісність Близнюки-жінка і чоловік-БлизнюкиСумісність Близнюки-жінка і чоловік-Близнюки

І жінка, і чоловік Близнюки мають багато спільного, завдяки чому між ними існує порозуміння, але у відносинах не має стабільності. Саме через це можуть виникнути складнощі.

За оцінкою експертів сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Близнюки в коханні і шлюбі складає 80%.

Хоча і чоловік і жінка Близнюки мають багато спільних рис характеру, це не означає ідеальну сумісність, часто в них відсутній внутрішній баланс. Представники цього знаку, як правило, люблять спілкуватися, вони швидку думають, люблять зміни. Через це в такому союзі може не вистачати стабільності і впевненості. Але розуміння одне одного на більш глибокому рівні, певною мірою компенсую такі недоліки. І це дає непогані шанси на шлюб Близнюки-жінка і чоловік-Близнюки.

Жінка Близнюки любить займатися громадськими справами, спілкуватися з різними людьми, брати участь у творчих проектах. Часто бажання бути у спільноті переважає над обов’язками жінки-Близнюки стосовно свого особистого життя, шлюбу.  В результаті, коханий або чоловік може відчути нестачу уваги, що може його глибоко вразити. Тому Близнюки-жінка повинна знайти баланс між суспільною і особистим життям. Інакше партнери почнуть нехтувати обов’язками і відповідальністю в шлюбі і в сім’ї.

Близнюки-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в коханні і в шлюбіБлизнюки-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в коханні і в шлюбі

Представники знаку Близнюки чоловічої статі скоріше за все, не люблять рутину і одноманітність. Такий чоловік не зможе завжди сидіти на місці. Тому жінка-Близнюки повинна пам’ятати про цей аспект спільного життя. Близнюки-чоловік потребує фізичної активності, подорожей, нових вражень. Для нього важливо, щоб стосунки в коханні і у шлюбі зберегли свою свіжість і легкість. Астрологи кажуть, що Близнючкам не обов’язково щодня придумувати щось нове, але періодично вносити зміни у спільне життя – обов’язково. Наприклад, якщо чоловік-Близнюки любить періодично їсти смачну страву, можна куштувати її в різних ресторанах, а не ходити в один і звичний. Навіть, якщо там приготування цієї страви неймовірні. Або ж, відпочинок біля моря – слід міняти місця і моря, тоді не тільки чоловік-Близнюки відчує насолоду від такого відпочинку, а й прекрасна представниця Близнюків також буде отримувати нові емоції і враження. Такі дрібниці можуть значно покращити відносини в такому союзі.

Сумісність в парі Близнюки і БлизнюкиСумісність в парі Близнюки і Близнюки

Якщо партнери в парі Близнюки і Близнюки навчаються враховувати особливості характеру одне одного, вони мають всі шанси створити ідеальний шлюб. Їх життєрадісність і певна легковажність, яка багатьох може дратувати, в такому союзі не дасть їм сумувати. Астрологи вважають, що складно знайти таку різносторонню, чарівну і темпераментну пару, як Близнюки і Близнюки. Адже кожен з партнерів мають безліч друзів і товаришів, вони вміють спілкуватися, підкорюючи співбесідників своєю харизмою і інтелектом, вони завжди будуть шукати нові пригоди і нові враження.

Кохання для Близнюків – це постійна розвага і гра, і тому така пара – Близнюки і Близнюки. добре сумісна. І саме через це може виникнути нестабільність у стосунках, що у певний момент, може не влаштувати когось із партнерів.

Між Близнюками може спалахнути шалене кохання. І, якщо вони зможуть зміцнити відносини, врахувати потреби коханої людини, їх почуття переростуть в успішний шлюб.

Близнюки: сумісність з різними знаками Зодіаку

Овен і Близнюки

Телець і Близнюки

Близнюки-жінка і Діва-чоловік: як складаються стосунки у такій парі

Стихія і планета покровитель за датою народження

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами