ГоловнаАстрологіяБлизнюки і Телець: яка сумісність цих знаків Зодіаку в коханні і в...

Близнюки і Телець: яка сумісність цих знаків Зодіаку в коханні і в шлюбі

Астрологи дають 50% на сумісність знаків Зодіаку Близнюки і Телець в коханні і шлюбі. Свою думку вони аргументують особливостями характеру людей цих знаків – Близнюків і Тельця, на що впливають і стихія, і планета управитель, і сонячний знак гороскопу. Відносини в парі Близнюки-жінка і Телець чоловік можуть дещо відрізнятися від тієї пари, де Близнюки-чоловік, а телець – жінка

Сумісність Близнюків і ТельцівСумісність Близнюків і Тельця

Як вже зазначалося, лише 50% на порозуміння дають астрологи представникам Близнюків і Тельця, тому що в них надто багато розбіжностей і протиріч. Хоча спочатку Телець буде причарований Близнюками, а Близнюки, у свою чергу, буде інтригувати і зацікавлювати прямота і простодушність Тельця.

Близнюки – представник повітряної стихії, яким часто притаманні деяка легковажність і непостійність. Телець же – представник земної стихії, який віддає перевагу стабільності і постійності. Люди, народжені під знаком Тельця – власники і ніколи не зможуть змиритися з намаганням Близнюків бути вільними у своїх контактах. Телець не може зрозуміти бажання Близнюків шукати нові відчуття і емоції.

В парі Близнюки – Телець, представника земної стихії приваблює артистизм і багата уява партнера. Але Близнюків дуже скоро почне дратувати повільність реакцій Тельця.

Близнюки і Телець мають складну любовну сумісність і досить ілюзорні шанси на щасливий шлюб. Телець прагне володіти тим, кого кохає, а Близнюки уособлюють свободу і бажання пізнавати нове.

Багато складнощів передбачають астрологи в парі Близнюки і Телець. Тому що Близнюки поступово будуть втрачати інтерес через свій мінливий настрій до цієї сфери життя, важливої для подружжя.  А Телець не здатний задовольнити прагнення партнера до змін.

яка сумісність парі Близнюки-жінка і Телець-чоловікБлизнюки-жінка і Телець-чоловік – яка сумісність в такій парі?

Жінка-Близнюки – мінлива і перебуває у постійному русі, а на противагу їх Телець-чоловік – повільний і постійний. Спочатку різниця характерів буде приваблювати обох, але вже досить скоро вони зрозуміють, наскільки складно будувати гармонійні стосунки.

Якщо Близнюки-жінка і Телець-чоловік закохаються, тоді їм потрібно навчитися доповнювати одне одного і не зважаючи на відмінності, шукати гармонію.

Близнюки – це повітряна стихія. Жінка цього знаку Зодіаку, як метелик, що насолоджується, літаючи серед квітів. Вона вкрай потребує свободи і простору, щоб рухатися і досліджувати світ. У неї широке коло спілкування, багато друзів і захоплень. Представниць Близнюків приваблюють флірт – він для неї, як друге дихання, вона потребує розваг та веселощів. А зобов’язання і обіцянки для неї є не настільки важливими, якщо не сказати – зайвими.

Земна стихія робить Тельця-чоловіка практичним і стабільним. Він відданий і відповідальний, ніколи не дає обіцянок, якщо не може їх виконати. Він дуже романтичний, пристрасний і чуттєвий, любить комфорт і красу у всіх її проявах: вишукана їжа, приємна музика, відпочинок на природі. Телець – дуже гарний сім’янин, який завжди опікується близькими людьми.

Близнюки-жінка буде поважати свого обранця за стабільність і спокій, яких позбавлена ​​вона сама. Телець-чоловік буде зачарований її життєрадісністю і легким характером. Але, якщо він хоче бути з нею, йому потрібно приймати її такою, як вона є.

Подружжя Близнюки-жінка і Телець-чоловік можуть відкрити одне одному нові світи і яскраві фарби життя, якщо зможуть залишитися разом надовго.

яка сумісність парі Близнюки-чоловік і Телець-жінкаБлизнюки і Телець: яка сумісність в коханні і шлюбі, якщо Близнюки-чоловік, а Телець – жінка

В такій парі Близнюки-чоловік може причарувати і закохати в себе Тельця-жінку практично з першого знайомства. Він буде розважати її, розповідаючи цікаві історії, відкриваючі нові грані спілкування. Адже спілкування – одна з найсильніших рис Близнюків. Словами він може сплести павутиння кохання, але жінка-Телець потребує більшого, ніж просто чарівність і розмови. Їх потрібні стабільність і відчуття безпеки, що навряд чи може продемонструвати чоловік-Близнюки. Він любить нові враження і легкість буття, але у неї, на його думку, досить важкий характер.

Сумісність Близнюки-чоловіка і Тельця- жінки більше підходить для дружби, ніж для кохання і шлюбу.

Він досить легковажний, в тому числі, в коханні. Її цей факт буде турбувати, адже вона шукає стабільності в кожному аспекті свого життя. З іншого боку, він знаходить її інертною, її власницький інстинкт йде врозріз з його потребою в свободі.

Якщо пара Близнюки-чоловік і Телець-жінка покохали одне одного і вони дорогі одне одному, то кожному з них необхідно відмовитися від частини себе, змінитися відповідно до запитів другої половинки.

Жінці Тельцю потрібно буде менше контролювати улюбленого і стати більш вільною, а чоловікові Близнюкам доведеться навчитися бути відповідальним і практичним.

Близнюки: сумісність з різними знаками Зодіаку

Овен і Близнюки

Стихія і планета покровитель за датою народження

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст