ГоловнаАстрологіяАстрологічні події липня 2024, які поради астрологів?

Астрологічні події липня 2024, які поради астрологів?

В липні 2024 року відбуватимуться астрологічні події, які впливатимуть на наше життя у різних сферах. Частина з них позитивна, але є деякі дні, які можуть напружити ситуацію. Тому доречними будуть поради астрологів та пояснення щодо цих подій

Основні астрологічні події в липні 2024

Чесне ставлення до себе і своїх думок в липні поточного року, робить вільними таких людей.

2 липня Нептун розвертається у зворотній (ретроградний) рух в знаку зодіаку Риби

Нептун – це планета ілюзій та фантазій. Ретроградний Нептун може породити розчарування. Багато хто переконається, що був ідеалістом.

Але це триватиме не довго, тому що скоро планета комунікатор Меркурій входить в знак харизматичного Лева. Й ця астрологічна подія знову підніме ентузіазм, коли варто бути щирими й не боятися відстоювати свою позицію.

6 липня (1-57) народжується Молодий Місяць в знаку зодіаку Рак

Молодик в Раку на перший план винесе комфорт і стабільність. Турбота про себе та про свою внутрішню безпеку й гармонії потрібні, але це не замінить відносини та потребу в спілкуванні.

11 липня планета кохання, краси та грошей Венера переходить в знак любителя розкоші та уваги Лева

Це період просто створений для кохання, коли варто бути щедрими на почуття. Й гороскоп на липень 2024 каже, що не треба соромитися уваги з боку тих, кого ви кохаєте.

20 липня Марс заходить в знак зодіаку Близнюки

Планета активності та діє 20 липня заходить в знак любителя експериментів Близнюки. Й астрологи кажуть, що треба йти туди, куди веде вас ваша допитливість!

21 липня Повний Місяць в Козерозі (13-17)

Це досить неординарна астрологічна подія, адже це другий раз підряд Повня відбувається в знаку зодіаку Козеріг – попередня Повня в Козерозі відбувалася 22 червня 2024. Саме це дає шанс подолати всі перешкоди, які довгий час заважали вам рухатися далі. Можливо завершити те, що зрушив з місця Козеріг в попередньому місяці.

17 липня зорепад Персеїди

Красивий зорепад Персеїди відбувається кожного року. У 2024 році ми зможемо його спостерігати, починаючи з 23 липня й до 22 серпня. А пік активності очікується в період 9 – 14 серпня. Цей зорепад один з найкрасивіших зорепадів, його можна буде спостерігати в північній частині небосхилу.

25 липня швидкий Меркурій заходить в знак зодіаку Діва

Скрупульозна Діва спонукатиме вас бути уважними до деталей і це матиме позитивний ефект. Але надмірний аналіз може викликати занепокоєння та сумніви. Тому не варто перепрацьовувати.

26 липня астероїд Хірон входить в знак зодіаку Овен

Хірон – астероїд, який управляє невпевненістю, ранами, розчаруваннями заходить в мужній знак Овна. Завдяки цьому зростає шанс подолати свої страхи

Найнебезпечніший день липня 2024, поради астрологів на цей день

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст