ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки зодіаку, які розбагатіють у квітні 2024 року

Знаки зодіаку, які розбагатіють у квітні 2024 року

Попри ретроградний Меркурій, який таким буде протягом майже всього квітня, є два знаки зодіаку, які, на думку астрологів, розбагатіють у квітні 2024 року. Звичайно, інші знаки зодіаку також можуть покращити свій матеріальний стан, але Всесвіт найбільш прихильний саме для знаку зодіаку Телець і Скорпіон. Отже

Два знаки зодіаку Телець і Скорпіон розбагатіють у квітні 2024

Фінансовий успіх приносить нам багато радості та позитиву, а підтримка Всесвіту підсилює наші шанси для покращення матеріального становища.

Знак зодіаку Телець

Астрологи вважають, що на представників знаку зодіаку Телець несприятливе розташування планет у квітні вплине найменше. Тож фахівці припускають, що Телець буде досить успішним знаком в сенсі фінансів. Але слід зважати, що ретроградний Меркурій з 1 квітня може гальмувати справи, знижуючи увагу та пам’ять. Телець, попри розташування планет, буде в більшості ситуацій таким же промовистим, вільними від стереотипів і здатними завести знайомство з будь-якою людиною.

Порада астрологів для Тельця: вам слід продовжувати займатися тими справами, які найбільше до душі, щоб бути успішними і покращувати свої статки. У фінансовій сфері все буде відносно стабільним та передбачуваним.

Знак зодіаку Скорпіон

На думку астрологів, знак зодіаку Скорпіони – головний улюбленець фінансової сфери квітня. Отже, Скорпіонам можна витрачати гроші на себе, на свою сім’ю, розваги, хобі. На відміну від багатьох представників зодіаку, коридор затемнень ніяк не вплине на здатність Скорпіона прогнозувати події. Так само як і ретроградний Меркурій не надто сильно заважатиме планам людей цього знаку..

Астрологи вважають, що в квітні Скорпіонам не обов’язково йти на ті кроки, які потрібні при ретроградності Меркурія. Наприклад, можна їздити у подорожі та відрядження, якщо є бажання, можна змінювати роботу. Але все ж таки краще підстрахуватися й залишити двері привідчиненими.

Дуже пощастить представникам Скорпіона, хто працює самі на себе.

Гороскоп квітень 2024: головні астрологічні події квітня для кожного знаку зодіаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст