ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році

Астрологи складають різноманітні прогнози щодо ймовірних подій і їх впливу на знаки Зодіаку. Інколи думки фахівців можуть відрізнятися. Павло Глоба склав свій рейтинг успішних представників зодіакального кола у цьому році. Існує ще одна версія, за якою представникам аж сімох знаків Зодіаку, яким пощастить у 2020 році. Вони майже не відчують негативний вплив планет і затемнень, на які буде багатим прийдешній рік – все це викладено в календарі астрологічних подій від Анжели Перл. Отже, рейтинг знаків Зодіаку, які мають всі шанси стати успішними в рік Білого Металевого Щура.

Тілець

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Тілець став щасливчиком у рейтингу успішних знаків Зодіаку на 2020 рік

На думку астрологів, 2020 рік стане роком зростання матеріальних статків Тільця. Цьому посприяють Сатурн і Юпітер. Сатурн буде сприяти у перші місяці року і потім продовжить допомагати після 2 липня аж до 2021 року. Позитивний вплив Юпітера Тілець буде відчувати з січня по 18 грудня поточного року.

Рік Білого Металевого Щура стане часом реалізації більшості планів і задумів Тільця, якщо Ви правильно використаєте надані Всесвітом можливості. Віра в себе і у свою справа допоможе долати перешкоди, які можуть виникнути на шляху до Вашої мети. Також багато представників знаку Тільця зможуть трохи розбагатіти, завдяки чому близькі люди будуть ставитися до Вас більш прихильно.

Застереження астрологів для Тільця на 2020 рік

Ретроградність Сатурну, коли він проходить через сузір’я Водолія з 10 березня по 31 травня 2020 року, може позначитися на знаку Тільця. В цей період астрологи радять не робити кілька справ одразу, а зосередитися на найважливішій.

Венера, у своєму ретроградному русі з травня по 25 червня 2020 року, може ускладнити особисте життя Тільця.

Близнюки

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Близнюки з 21 березня 2020 року відчують підтримку планет і зірок

На початку року Близнюки практично не відчують серйозних змін у своєму житті. Проте це не так вже й погано, адже Ви можете спокійно планувати свої майбутні кроки. Якщо Ви плануєте відкривати свій бізнес, варто це робити у час перебування Сатурну у знаку Козерога. Така астрологічна подія буде відбуватися тричі у 2020 році (звіряємося з календарем астрологічних подій). Астрологи вважають, що за умови правильних дій Близнюка, успіх нової справи забезпечено і гарантовано прибуток.

З 21 березня 2020 року, коли Сатурн входить у сузір’я Водолія, Близнюки повним чином зможуть відчути сприяння планет і зірок гороскопу. Причому ті позитивні події, які відбудуться у Близнюків, будуть впливати на їх життя до кінця 2020 року. Ви можете братися до будь-яких справи, практично у всьому Вам буде надана підтримка долі.

Астрологічні поради Близнюкам на 2020 рік

Незважаючи на сприятливий вплив планет гороскопу, Близнюки повинні розуміти, що бездумні вчинки не принесуть нічого гарного. Близнюкам все так же потрібно аналізувати ситуацію і не допускати, щоб проблеми набули катастрофічного характеру. Повірте, навіть при сприятливому положенні зірок вони не пропадуть чарівним чином. Але якщо Ви будете постійно працювати над собою, то рік Білого Металевого Щура буде для вас більш ніж вдалим.

Діва

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
На Діву очікує доленосна зустріч у 2020 році

Астрологи передрікають Діві, що все заплановане Ви зможете втілити в життя у 2020 році. Подарунки Всесвіту, які Діва отримає, будуть актуальними довгий час і не раз прийдуть на допомогу навіть тоді, коли рік правління Білого Металевого Щура скінчиться.

Велике сприяння буде від Сатурна і планети великого щастя – Юпітера.

Завдяки Сатурну дієздатність Діви значно зросте. Також інтуїція буде на високому рівні, що дозволить Діві робити правильні висновки з проведеного аналізу ситуації. Людям, народженим під знаком Діви, у 2020 році вдасться покращити своє матеріальне становище. Крім того, багато представників цього знаку можуть досягти нових кар’єрних висот.

В особистому житті астрологи передрікають значущу подію, яка сильно змінить Ваше життя. Проте хвилюватися не варто, адже в рік Білого Металевого Щура на діву чекає тільки хороше.

Скорпіон

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Секстиль Сатурн у знаку Козерога захищає Скорпіона

Прийдешній рік відкриває кілька періодів, які можуть принести успіх для Скорпіона: перші місяці року, коли Сатурн перебуває у сузір’ї Козерога, його секстиль буде захищати Скорпіона від неприємностей. (Секстиль – це аспект справедливості і винагороди. Секстиль відкриває можливості і перспективи, вказує найкращий напрямок для прикладання зусиль з найбільшою віддачею). В цей період дуже добре реалізовувати великі задуми і втілювати у життя грандіозні та амбітні плани.

Крім того, для Скорпіона вдалим буде період з 2 липня по 16 грудня 2020 року.

Скорпіон відчує позитивний вплив Юпітера, особливо в діловій сфері, хоча в інших аспектах життя Ви також відчуєте підтримку цієї планети-гіганта. Завдяки Юпітеру, Скорпіон зможе вирішити багато справ, чим буде заслужено пишатися.

Застереження від астрологів для Скорпіона на 2020 рік

Скорпіон повинен бути готовим багато і наполегливо працювати, навіть чимось пожертвувати задля досягнення мети, але жертва не стане непомірно великою для Вас. Астрологи передбачають, що з 22 березня по 30 червня і після 17 грудня 2020 року, у Скорпіона можуть з’явитися якісь неприємності і непорозуміння. Тому Скорпіону не варто розслаблятися у вирі позитиву, а відповідально ставитися до своїх обов’язків і не лінуватися. Тоді справді 2020 рік пройде успішно і стане гарним підгрутням для наступного року.

Стрілець

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Стрілець буде успішним у 2020 році

Астрологи не передбачають особливих проблем для Стрільця, бо більшість 2020 року пройде без впливу Сатурну. Проте і значущих подій також не передбачається. Протягом року Стрілець двічі відчує вплив цієї планети: з 23 березня по 30 червня і з 17 грудня до кінця 2020 року. Проте Стрільцю хвилюватися не варто, бо утвориться сприятливий секстиль Сатурна до натального Сонця Вашого знаку. Відповідно, перед Вами відкриються гарні перспективи, коли Ви зможете реалізувати свій потенціал. Стрілець повинен пам’ятати, що секстиль – це не дарунок, а винагорода за Ваші старання і прикладені зусилля. Астрологи рекомендують витратити цей час, щоб вирішити всі проблеми ділового характеру.

Ближче до грудня ви потрапите під вплив Юпітера. Відповідно, друга половина першого зимового місяця пройде під впливом секстиля цієї планети з вашим сузір’ям, що дозволить зробити значний поступ своїх інтересів. А ще зможете присвятити більше часу вирішенню поточних проблем. У будь-якому випадку Фортуна буде на боці Стрільців, що гарантує їм успіх у всіх починаннях.

З середини грудня 2020 року, буде особливо успішним під впливом сексти ля Юпітера до Вашого знаку. Це дозволить суттєво покращити свої позиції у всіх сферах життя. Підтримка планет гороскопу гарантує успіх Стрільця у будь-яких починаннях наприкінці року.

Астрологічна рекомендація для Стрільця

14 грудня 2020 року відбудеться важлива астрологічна подія – сонячне затемнення. Воно важливе і матиме сильний вплив на Стрільця, бо під час затемнення, Сонце буде проходити через частину екліптики, в якій знаходиться сузір’я Стрільця. Якщо Вам потрібно зробити важливий, навіть доленосний вибір, то в цей день він з найбільшою ймовірністю виявиться правильним

Козеріг

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Козерогу пощастить у 2020 році, завдяки підтримці Юпітера

Практично весь рік правління Білого Металевого Щура – до 19 грудня 2020 року, представники знаку Козерога будуть захищені впливом Юпітера. Представники цього знаку нарешті можуть пожинати плоди своєї кропіткої праці. Якщо Ви багато часу і сил присвятили якомусь проекту, то нарешті він почне приносити прибуток.

Застереження астрологів для Козерога

Періодично Козеріг буде відчувати вплив Сатурна. Скоріше за все, це проявитися в тому, що не все вдасться зробити так, як було заплановано. Найбільша кількість проблем у Козерога ймовірна в травні і червні, проте Ви можете все вирішити без надмірних зусиль.

Вплив Сонячного затемнення, яке відбувається 14 грудня 2020 року, Козерог відчує вже ближче до нового року. астрологи вважають. Що станеться щось незвичне. Наприклад, Ви знайдете несподіваний спосіб реалізації ідеї у вигляді бізнес-проекту.

Риби

Знаки Зодіаку, яким пощастить у 2020 році
Риби – знак Зодіаку, якому пощастить у 2020 році

Весь 2020 рік людей, народжених під сузір’ям Риб, буде супроводжувати підтримка планети щастя і радості – Юпітера. Текстиль Сатурну також буде допомагати Рибам, тому можете не хвилюватися – всі біди оминуть Вас. Це призведе до того, що представники знаку Риб не тільки зміцнять свої позиції, але й суттєво просунуться вперед.

Астрологи точно не вказують «коридори» і сфери підтримки Всесвіту. Ймовірніше за все, це будуть ділова сфера і особисте життя.

Астрологічне передбачення для Риб

У сонячне затемнення 21 червня 2020 року ймовірно відбудеться подія, яка кардинально змінить життя Риб. Можливо, Ви зустрінете людину, поряд з якою Ви захочете прожити все своє життя.

Ви не можете копіювати текст