ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки Зодіаку, які у вересні 2020 року можуть потрапити під удари долі

Деякі знаки Зодіаку можуть потрапити під удари долі у вересні 2020 року. На  жаль, не завжди астрологи можуть робити лише приємні передбачення. Ситуації, які виникнуть у житті трьох знаків Зодіаку у перший осінній місяць, стануть справжнім випробуванням долі. Але, коли є попередження, можна підготуватися до цих випробувань, прислухаючись до порад фахівців.

Рак

Для представників Рака нестерпна думка, що він може бути неуспішним у якійсь сфері. Раку складно приймати свої невдачі. Всесвіт вирішив перевірити цей знак Зодіаку на моральність і витримку.

З самого початку вересня у Рака все буде ніби падати з рук. Невеликою втіхою може стати те, що всі неприємності не будуть мати катастрофічний характер. Рак не втратить роботу чи сім’ю, не будуть виникати серйозні проблеми зі здоров’ям. Але морально пережити невезіння буде дуже складно, тому що кожна неприємність боляче б’є по самолюбству.

Урок, який повинен винести Рак з цих ударів долі – стійко приймати випробування Всесвіту і пам’ятати, що це тільки загартовує його дух.

Водолій

Водолій не вміє визнавати свої помилки і не любить програвати. Часто представники цього знаку можуть перекидати вину за невдачі на когось іншого. Можливо через це Всесвіт вирішив випробувати Водолія. Доля буде посилати Водолію випробування до тих пір, поки він не почне визнавати чужу правоту. Поки не почне робити висновки зі своїх помилок.

Можна пом’якшити удари долі або зменшити їх руйнівний вплив на життя Водолія. Для цього потрібно провести роботу над собою і своїм ставленням до життя. Якщо Водолій навчиться визнавати свої недоліки і намагатиметься позбутися них, тоді у Всесвіту просто не буде причини наносити йому удари.

Риби

Представники знаку Риб часто обирають для себе роль жертви при будь-якій невдачі. Всесвіт не заохочує таку поведінку. Бувають ситуації, коли жалість доречна, але це, скоріше, має бути співчуття з боку оточуючих людей. Всесвіт вимагає, щоб людина повинна бути зібраною, зосередженою і займатися справами. Особливо складних ситуаціях необхідно діяти, а не пасувати перед обставинами!

Риби – це єдиний знак, для якого астрологи можуть назвати конкретну сферу, в якій варто чекати небезпеки – це їх оточення, соціум. Удари наноситимуть люди, іноді, навіть, найближчі. Людей, народжених під сузір’ям Риб, у вересні будуть часто кривдити і ображати, будуть чинити підступи в роботі. Тільки самим Рибам вирішувати: винести ці випробування і загартуватися або просто закритися на весь вересень від всіх людей.

Ви не можете копіювати текст