ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки Зодіаку, які можуть очікувати на зміни восени 2019 року

Астрологи проаналізували розташування зірок і планет та виокремили знаки Зодіаку, які можуть очікувати на зміни восени 2019 року. Фахівці зазначають, що більшість змін будуть позитивними. Багато змін пов’язано з тим, що «важкі» планети Сатурн і Плутон вийдуть з ретрограду. Така ситуація, безумовно вплине на всіх представників зодіакального кола, але на 3 сузір’я цей вплив буде найбільшим. Також, астрологи зробили певні застереження представникам цих знаків Зодіаку.

Лев

Важливою датою змін на позитивний відтінок Лев може очікувати з 3 жовтня, тому що Плутон в цей день перейде з ретроградного стану на прямий шлях. У представників Лева покращаться стосунки у сім’ї, з колегами, з коханою людиною.

З розворотом Плутона з життя Лева підуть печалі і тривоги. У Вашому житті з’являться люди, на яких Ви можете покладатися. Представники Лева зможуть легше вирішувати проблеми, будуть спростованні багато перешкод і факторів, які заважали Вам рухатися вперед. Починаючи з другого місяця, осінь буде набувати позитивний сенс.

Представники знаку Лева можуть ознайомитися з астрологічним прогнозом на вересень 2019 року від популярного астролога Анжели Перл.

Терези

Завдяки розвороту Сатурну з ретроградного стану, з 18 вересня на Терези очікують зміни в житті. Астрологи вважають, що такі зміни будуть позитивними для представників цього знаку. Терези можуть віднайти нову мотивацію та натхнення, набридлі проблеми перестануть так часто турбувати. Астрологи вважають, що життя Терезів восени стане більш стабільним, а робота – продуктивнішою.

В особистому житті очікується розквіт почуттів і емоцій. На Терези очікує приємний час оновлення восени 2019 року.

Астролог Анжела Перл склала гороскоп на вересень 2019 року для Терезів, в якому виклала свій астрологічний прогноз на перший місяць осені.

Водолій

Астрологи вважають, що восени цього року у Водоліїв буде безліч змін в житті, починаючи з загострення творчих здібностей і закінчуючи рівнем енергетики. Водолій отримав застереження від зірок гороскопу: Вам варто уникати спілкування з токсичними людьми, навчившись їх розпізнавати.

Людям Водолія осінь 2019 року принесе багато позитива, удачі і енергії. Представники цього знаку стануть більш наполегливими, пристрасними, рішучими і сміливими.

Це буде частково завдяки тому, що Сатурн, позбудеться ретроградності 18 вересня. При цьому й інші планети теж періодично стануть позитивно впливати на Водоліїв. Без уваги вищих сил ці люди не залишаться.

Анжела Перл вважає, що Всесвіт готує Водолія до великих змін, які будуть відбуватися у майбутньому.

Риби

Представники цього знаку восени будуть почувати себе комфортно восени 2019 року. Риби позбудуться непродуктивних відносин. Вам варто остерігатися енергетичних вампірів серед колег на роботі. Вам буде посміхатися удача в коханні, тому самотні Риби можуть зустріти кохання свого життя.

Астрологи вбачають у багатьох представників Риб можливість зміни світогляду. Життєві установки Риб зміняться так, як хочуть вони самі. Все буде залежати від Вашої впевненості в собі, від настрою, і тих дій, які Ви вчиняли раніше. Астрологи вважають, що існує велика ймовірність, що восени в житті багатьох Риб з’явиться нове вікно можливостей і перспектив.

Ви не можете копіювати текст