ГоловнаАрхів АстрологіяЖіночий гороскоп на травень 2020 року для Близнюків дає поради і вказує...

Жіночий гороскоп на травень 2020 року для Близнюків дає поради і вказує на сприятливі і несприятливі дні місяця

Жіночий гороскоп для Близнюків радить присвятити травень 2020 року турботі про себе. Вам варто піклуватися про здоров’я, а в квартирі треба створити затишну атмосферу, щоб залучити позитивну енергію. Спілкування з близькими і з приємними людьми додасть сил. Жіночий гороскоп наполегливо рекомендує Близнюкам звертати увагу на віщі сни, планувати свої справи, враховуючи сприятливі і несприятливі дні травня.

Жіночий гороскоп на травень 2020 року для Близнюків: основні тенденції місяця

Перші дні травня Близнюки відчуватимуть величезний інтелектуальний підйом завдяки впливу планети-управителя Меркурія у поєднанні з Ураном. Щоб отримати бажане, потрібно не соромитися і проявляти рішучість. Жіночий гороскоп радить Близнюкам рухатися вперед, незважаючи на суперників, навіть, якщо вони сильніші за Вас. Якщо Вас будуть долати сумління, пам’ятайте, що слабкості є в кожної людини, і у Ваших суперників також. Зберіть інформацію про це і у слушну хвилину – використайте.

У другій половині травня Близнюки відчують жагучу потребу поділитися своїм секретом, тим самим полегшити свою душу. Але жінки-Близнюки повинні стримувати необдумані пориви. Та людина, якій Ви довірите свою таємницю, дуже скоро може її відкрити стороннім – чи випадково, чи навмисно. І Ваша інформація, яку Ви ретельно приховували, стане всім відомою. Тому Близнючкам краще утриматися від посвячення у таємницю будь-кого.

Жіночий гороскоп для Близнюків радить наприкінці травня присвятити час рідним, спілкуванню з близькими і друзями. За потреби, можна звертатися до них за допомогою і пропонувати свою допомогу у побутових питаннях.

Застереження і поради для жінок-Близнюків від астрологів на травень 2020 року

Якщо жінка-Близнюки вирішить самостійно діяти 28 травня, то може зробити фатальну помилку. Тому не треба діяти в цей день, а просто «залягти на дно». Астрологи рекомендують запам’ятовувати сни. Сновидіння, що прийде в ніч на 27 травня, може бути віщим або нестиме важливу підказу долі. Якщо це буде кошмар, потрібно скористатися народними методами, щоб уникнути неприємностей.

Жіночий гороскоп на травень 2020 року для Близнюків вказує на сприятливі і несприятливі дні місяця

Близнюки, які народилися у першу декаду циклу – з 21 по 31 травня, повинні навчитися стримувати себе. Астрологи радять приборкати своє невдоволення і напористість 3, 11, 19 і 28 травня. Інакше це призведе до псування стосунків з коханою людиною або з членами родини. Зустрічі і спілкування з близькими краще провести 5, 15 або 23 травня, тому що в ці дні ризик винесення сварок мінімальний.

Жіночий гороскоп на травень для Близнюків, народжених у 2 і 3 декади – з 1 по 21 червня, передбачає непорозуміння і певні складнощі у діловій сфері 4, 12, 20, 27 і 29 травня. У Близнюків цього періоду народження виникнуть сумніви у собі, у правильності своїх вчинків, у вірності поставленої мети. Астрологи наполегливо радять витримати ці складні дні, які провокують планети, і не відступати від своїх планів. Скоро цей період закінчиться.

Сприятливі і успішні дні травня 2020 року для Близнюків: 7, 8, 15, 16, 23 і 24 травня.

Несприятливі і проблемні дні травня 2020 року для Близнюків: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27, 28 і 29 травня.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст