ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення 14 жовтня 2023 в Терезах: що означає сонячне затемнення та що...

Затемнення 14 жовтня 2023 в Терезах: що означає сонячне затемнення та що очікувати?

В жовтні відбувається два затемнення – сонячне та місячне і це останні затемнення 2023 року. Що означає кільцеве сонячне затемнення в Терезах 14 жовтня 2023 та що від нього очікувати?  Гороскоп для кожного знаку зодіаку від Анжели Перл дає відповіді на ці питання.

Що означає кільцеве сонячне затемнення в Терезах 14 жовтня 2023

Сонячне затемнення у Терезах відбувається 14 жовтня 2023 року, за яким пізніше цього місяця настає місячне затемнення 28 жовтня. Ці два тижні – коридор  затемнень, коли енергія інтенсивна та непередбачувана.

Ці небесні явища мають важливе астрологічне значення, і розуміння їх значень може допомогти емоційно та духовно підготуватися до змін космічної енергії.

Важливо! Рішення, прийняті в період коридора затемнень, можуть мати дуже тривалий вплив.

Тому слід дуже зважено підходити до них в цей час, а краще – перенести доленосні рішення після затемнень

Сонячні затемнення завжди відбуваються під час фази Молодика. Ці астрологічні явища езотерики пов’язують з періодами інтенсивного самодослідження та глибоких метаморфоз.

В астрології Місяць символізує наші емоції та внутрішні бажання, а Сонце висловлює наше «его».

Сонячні затемнення, зокрема, здатні виявити те, чого ми, можливо, уникали або нехтували, але на що необхідно звернути увагу, щоб рухатися вперед у своєму житті. Хоча вони можуть бути складними та тривожними, сонячні затемнення відкривають безцінні можливості для зростання та самопізнання. Варто зазначити, що затемнення вкрай непередбачувані, тому складно підготуватися до несподіваних поворотів, які вони можуть принести. Проте важливо пам’ятати, що ці цикли затемнень відіграють важливу роль у формуванні нашої кармічної долі та сприянні нашому духовному зростанню. Будь-які невдачі, затримки або розчарування, що виникають у періоди затемнень, зрештою служать для того, щоб привести нас у відповідність до нашої вищої мети та вищого добра.

Дане сонячне затемнення найбільше вплине на людей, народжених з особистими планетами та точками приблизно від 16 до 26 градусів кардинальних знаків (Овна, Рака, Терезів та Козерога).

Астрологи зауважують, що дане сонячне затемнення проходить під впливом планети краси, кохання, гармонії та грошей – Венери. Адже затемнення в знаку зодіаку Терези, а цей знак перебуває під опікою (покровительством) Венери.

Що очікувати від сонячного затемнення в Терезах, яке проходить 14 жовтня 2023

Прийдешнє сонячне затемнення в знаку Терези має глибокі наслідки, оскільки воно знаменує собою повний перехід у цикл затемнень в циклі Овен – Терези, який триватиме до 2025 року.

Ця астрологічна подія вказує на швидкий і трансформаційний поворот подій у нашому житті. 

  • Присутність Північного вузла в Овні розпалює наші пристрасті і просуває нас незвіданими шляхами інновацій та самопізнання.
  • Водночас розташування Південного вузла у Терезах підкреслює важливість встановлення балансу в наших романтичних стосунках, приділення пріоритетної уваги любові до себе та виховання почуття незалежності.

20 квітня 2023 року сонячне затемнення в знаку Овен виштовхнуло нас із зони комфорту. Тепер 14 жовтня, сонячне затемнення в знаку Терези закликає нас прийняти трансформацію.

Дане затемнення перебуває під впливом Венери, планети кохання, краси та грошей, що утворює тісне поєднання зі знаком Діви. Коли Венера вирівнюється з Ліліт під час затемнення, це сигналізує про можливість звільнитися від нав’язаних нам очікувань.

Енергія цього Молодика спонукає нас визнати свою самооцінку та відстоювати свої бажання, особливо у сфері романтичних відносин. Однак дуже важливо виявляти обережність у тому, як ми висловлюємо ці емоції, щоб не посилити напруженість. Марс, планета дії та пристрасті, буде чинити тиск на Південний вузол, що може призвести до виходу на поверхню недоречного гніву й стримуваного обурення.

Слід зважати, що участь в складних розмовах без плану (хоча б подумки) може призвести до втрати самовладання. Це сонячне затемнення потенційно може розкрити приховані проблеми та недоліки в наших найближчих партнерських відносинах, і те, як ми вирішимо реагувати на представлені відкриття, буде повністю залежати від нас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст