ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення у червні 2020 року Місячне і Сонячне: точні дати і застереження...

Затемнення у червні 2020 року Місячне і Сонячне: точні дати і застереження астрологів

Затемнення вважається самим небезпечним астрологічним явищем. У червні 2020 року очікується одразу два затемнення – Місячне і Сонячне. Точні дати цих затемнень допоможуть підготуватися до ймовірних подій. Застереження астрологів підкажуть, як краще вчиняти, щоб убезпечити себе і своїх близьких.

Затемнення у червні 2020 року Місячне: точні дати і застереження астрологів

На початку місяця – 5 червня 2020 року відбувається напівтіньове місячне затемнення. Це означає, що Місяць лише частково буде перекриватися тінню Землі. Тобто сила затемнення буде дещо меншою і завдасть значно менше шкоди. Астрологи вважають, що у такому випадку, коли Місяць лише частково затінюється, то негаразди стають потаємними і виникають несподівано.

Місячне затемнення проходить у знаку Стрільця. Астрологи застерігають тих, хто планує далеку подорож, хоче розпочати нову справу або купувати щось вартісне. Проблема проявиться не одразу. Наприклад, про забутийзакордонний паспорт, Ви дізнаєтесь вже в аеропорту чи на вокзалі. Під час покупки дорогої речі, з’ясується, що гаманець загублено або платіжну карту заблоковано.

Під час напівтіньового затемнення Місяця 5 червня будь-яку справу і дії потрібно перевіряти кілька раз. В цей день треба бути обережними у висловах, тому що зростає ризик когось образити необдуманими словами. Важливо налаштуватися на позитив і старатися бути спокійними і врівноваженими.

Сонячне затемнення у червні 2020 року: точні дати і застереження астрологів

У неділю, 21 червня 2020 року проходитиме кільцеве затемнення Сонця. Під час такого затемнення, Місяць повністю входить у сонячний диск, але по краям буде світле місце, тому не буде повного сонячного затемнення.

Астрологи застерігають: такі затемнення можуть мати серйозні негативні наслідки. Тому що проблеми і негаразди не тільки не будуть помітні і виявлені одразу, але ще й проявляться надто пізно, щоб можна було виправити.

В період затемнення Сонця 21 червня у багатьох людей загостряться сімейні проблеми, виникнуть непорозуміння між друзями і ймовірні скандали у робочому колективі. Астрологи відмічають, що під час таких астрологічних явищ, як затемнення, люди можуть сваритися без причини. І це можу відбуватися будь-де: на вулиці, у магазині, вдома і в громадських місцях. Тому краще обходити стороною агресивних людей, щоб не потрапити у центр конфлікту.

Сонячне затемнення 21 червня відбувається у знаку Рака, тому астрологи рекомендують звертати увагу на домашні справи, на стосунки з коханою людиною і стосунки з родичами. Не можна давати порожніх обіцянок і критикувати близьких людей. Треба всіляко підтримувати рідних і не засуджувати їх за помилки. Також астрологи застерігають від недоброзичливців, неперевірених чуток і пліток. Якщо хтось буде інтригувати у Вас за спиною, не варто звертати увагу.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст