ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Сонця у липні 2019 року, який його вплив на Терези

Затемнення Сонця у липні 2019 року, який його вплив на Терези

Астролог Анжела Перл розповіла про особливості затемнення Сонця та його вплив на Терези, адже затемнення – це не тільки астрономічне явище, а ще й – важлива астрологічна подія.

2 липня 2019 року пройде Повне Сонячне затемнення. Його можна буде спостерігати у багатьох місцях земного шару.

Сонячне затемнення завжди відбувається на Молодик, що це вказує на якесь оновлення в житті, яке завжди відбувається на Новий Місяць. Таке астрологічне явище буде впливати на всі сфери життя і матиме свої особливості для кожного знаку Зодіаку, про які розповіла Анжела Перл.

Коридор затемнення триватиме до 16 липня і всі події в цей час можуть мати доленосне значення. Анжела Перл каже, що Всесвіт буде приносити багато підказок, на які обов’язково потрібно звертати увагу, розшифровувати та слідувати цим вказівкам.

Затемнення Сонця у липні 2019 року, який його вплив на Терези в роботі розповість Анжела Перл

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року для Терезів проходитиме у 10 домі, це самий високий дім гороскопу. Ще 10 дім – це дім кар’єри і статусу, він вказує на те, до чого ми прямуємо, що ми хочемо досягти в своєму житті.

Така ситуація передбачає, що Терези: можуть отримати нову роботу чи нову посаду, Ви почнете навчання чи отримаєте сертифікат, закінчивши якісь курси, відбудуться зміни на роботі. Астролог Анжела Перл не виключає, що сонячне затемнення в 10 домі, може принести і службовий роман Терезів з колегою чи з керівником.

Затемнення Сонця у липні 2019 року, який його вплив на Терези, статус

Сонячне затемнення в 10 домі, яке відбудеться 2 липня 2019 року, вказує на зміну статусу, це буде чи то нова посада, чи нове звання (у військових), чи зміна соціального статусу: одруження, розлучення, народження дитини, вихід на пенсію. Але головне, що підкреслює Анжела Перл – ця зміна підніме Терези на щабель вгору в соціальному статусі.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року і коридор затемнення принесуть багатьом представникам знаку Терези те, чим вони будуть пишатися.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст