ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Сонця у липні 2019 року і поради для Скорпіона від Анжели...

Затемнення Сонця, яке проходить 2 липня 2019 року, окрім астрономічного значення, має ще й великий астрологічний вплив на всі знаки Зодіаку. Астролог Анжела Перл розповідає який вплив це сонячне затемнення та коридор затемнення матимуть на представників Скорпіона. Також вона надасть поради людям, які народились під сузір’ям Скорпіона, як краще діяти, виходячи з розташування планет та зірок.

Затемнення Сонця у липні 2019 року і поради для Скорпіона від Анжели Перл: що очікувати і вдалий напрямок в житті

Затемнення Сонця 2 липня відбудеться у 9 Домі Вашого гороскопу.

9 Дом гороскопу – це Дом пошуку сенсу життя, Дом везіння і удачі. Тому астролог Анжела Перл передбачає на період цього сонячного затемнення і у період коридору затемнення до 16 липня 2019 року – удачу в знайомствах, везіння в іспитах до вишу, це може бути навчання, наприклад, за кордоном. Все, що пов’язано з закордоном, це також 9 Дім гороскопу. Це можуть бути подорожі, чи Ви поїдете за кордон на деякий час жити по роботі – якщо Ви очікуєте на призначення (вакансію), то Ви його отримаєте.

Проходження затемнення Сонцяу липні 2019 року у період Молодика, буде сприятливим у справах, пов’язаних з закордоном: отримання візи, документів, співбесіда на ПМЖ, робота і навчання, знайомство з іноземцями, знайомство з іншою культурою – все буде успішним для представників Скорпіона в зазначений період сонячного затемнення в липні 2019 року.

Анжела Перл попереджає Скорпіонів: до 9 Дому також відносяться судові справи. Якщо Ви плануєте якийсь судовий процес, він затягнеться на рік. Тому що затемнення у знаку Рака закінчиться в червні 2020 року.

 

 

Ви не можете копіювати текст