ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Стрільця від астролога...

Затемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Стрільця від астролога Анжели Перл

Затемнення Сонця відбуватиметься 2 липня 2019 року. Астролог Анжели Перл підготувала передбачення для Стрільця і розповіла про можливості, які відкриває перед ними коридор затемнення з 2 по 16 липня 2019 року.

Затемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Стрільця від астролога Анжели Перл: загальна інформація

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року буде відбуватися у 8 Домі гороскопу Стрільця. Восьмий Дом – це Дом, по-перше, фінансів: чужих фінансів, спільних доходів з партнерами по бізнесу. Тобто, Стрільці в період коридору затемнення можуть змінювати і працювати по всіх напрямках фінансової діяльності: страхування, іпотека, кредити в банку на навчання – у Вас будуть нові фінансові зобов’язання. І це може бути надовго – те, що беремо на затемнення, то це довгострокові позики.

Затемнення у 8 Домі часто свідчить про прибуток. Наприклад, Ваш чоловік стане більше заробляти чи діти можуть почати отримувати стипендію, чи буде премія, аліменти, розподіл майна, якщо Ви розлучаєтеся. Також, 8 Дом може означати, що Стрільці можуть отримати новину про спадок.

Сонячне затемнення у Домі фінансів може вказувати, що Вам запропонують співпрацю в бізнесі чи в спільному проекті.

Затемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Стрільця від астролога Анжели Перл: особисті моменти

Восьмий Дом також дом психологічний, який може вказувати на наші емоційні травми. Затемнення Сонця на 2 липня 2019 року випадає не період Молодика – Нового Місяця. Це може означати для Стрільця: позбавлення, звільнення від таких травм. Можливо, Ви почнете відвідувати психолога, а може – Ви підете вчитися на психолога.

Астролог Анжела Перл вважає, що це сонячне затемнення дуже вдале, щоб позбутися залежностей: алкогольної, тютюнової, надмірного заїдання проблем, що призводить до набору ваги. Воно дасть Вам можливість, бажання і силу позбутися цих шкідливих речей, які заважають Вам жити щасливо.

Цей 8 Дом дасть можливість взяти контроль – контроль над проблемами і над собою. Це, на думку Анжели Перл, навіть важливіше, ніж те, що дасть затемнення у фінансовій сфері. Стрільці можуть стати більш впевненими в собі, у Вас прокинеться сила волі, скористайтеся цим подарунком Сонця.

8 Дом також Дом близькості, інтимних стосунків. Астролог передбачає, що у представників знаку Стрільця, можуть розпочатися нові інтимні стосунки, Ви можете комусь довіритися, зблизившись з цією людиною.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст