ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Діви від астролога...

Затемнення Сонця пройде 2 липня 2019 року. Астролог Анжела Перл підготувала передбачення для Діви того, що може принести саме сонячне затемнення і коридор затемнення з 2 по 16 липня 2019 року.

Затемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Діви від астролога Анжели Перл, загальна інформація

Діва зустріне затемнення у 11 домі, який символізує друзів, Ваш рід, це дім групи чи колективу. Це принесе Дівам нових друзів, нове коло спілкування, однодумців; Діви можуть відчути себе, що Ви робите важливу справу і доєднаєтесь до суспільної групи чи, навіть, станете членом якоїсь партії, ідеологію якої Ви поділяєте.

Затемнення Сонця у липні 2019 року і передбачення для Діви від астролога Анжели Перл, робота та бізнес

Діви можуть створити групу чи нове направлення діяльності у соціальних мережах. Астролог Анжела Перл вважає, що сонячне затемнення 2 липня 2019 року – прекрасний час для Діви, щоб розпочати свою справу в інтернеті: Ви можете організувати свою роботу в Інстаграм чи відкрити свій канал або блог на Ютуб, щоб заробляти цим гроші. Все, що розпочинається на Новий Місяць – починає рости, а у поєднанні з сонячним затемненням – зростання збільшується у рази, і успіх від таких починань – збільшується багаторазово. Астролог радить почати новий бізнес через 3 дні після сонячного затемнення – з 5 липня 2019 року. Виключення – 16 липня, коли буде ще одне затемнення – Місячне.

Діви можуть отримати результати за виконану роботу, це може бути: підвищення на роботі, премія, результат інвестицій, тобто якийсь прибуток.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року може принести ідею та розуміння, чим Ви справді хочете займатися.

Ви не можете копіювати текст