ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Місяця і його вплив на Лева, рекомендації Анжели Перл

Місячне затемнення завершує коридор затемнення 16 липня 2019 року. Затемнення Місяця матиме вплив на Лева. Астролог Анжели Перл розповіла, що відкриє це затемнення і дала рекомендації на що варто звернути увагу.

Затемнення Місяця і його вплив на Лева, рекомендації Анжели Перл, робота

Місячне затемнення відбувається у 6 Домі гороскопу Лева, це Дом роботи. Анжела Перл звертає увагу представників сузір’я Лева, що там у Вас складна ситуація з планетами, які йдуть по 6 Дому: Сатурн – кармічний вузол, Плутон. Для багатьох Левів це вказує на тяжку стресову роботу з великим навантаженням. Також це може вказувати на роботу тільки через гроші, коли Ви зовсім не любите ту справу, якою займаєтесь, але змушені там працювати. Чи улюблена робота, але на ній надвелике навантаження.

Затемнення Місяця і його вплив на Лева, рекомендації Анжели Перл, здоров’я

Основна тема цього місячного затемнення для Лева – спосіб життя. І Плутон у цьому затемненны примусить Лева трансформувати свій спосіб життя. Це пов’язано чи з роботою, чи зі здоров’ям.

Це затемнення може демонструвати Левам, що немає нічого важливішого за здоров’я. Постійний стрес впливає на стан здоров’я і дане затемнення сигнал: можливо Вам потрібно змінити режим роботи, чи змінити роботу на іншу, з меншим навантаженням. Навіть звільнення може бути на краще для Лева.

Анжела Перл наполегливо радить Левам пройти обстеження. Адже те, на що вказує затемнення – це дзвіночок Всесвіту про те, на що обов’язково потрібно звернути увагу.

Левам варто переглянути своє відношення до фізичних вправ, способу харчування, режиму дня. Ці речі не можна ігнорувати по цьому затемненню Місяця.

Затемнення Місяця і його вплив на Лева, рекомендації Анжели Перл, інші параметри

По затемненню Місяця 16 липня 2019 року, виникне питання боргів. Можливо, у Вас попросять повернути борг зараз і ситуація загостриться. Не виключена перевірка, наприклад, податкова.

Якщо у Лева свій бізнес, Ви можете проводити зміни у штаті. Будуть зміни з Вашим персоналом, чи Ви зміните підхід до Ваших співробітників.

Анжела Перл, проаналізувавши розташування планет у затемнення Місяця 16 липня 2019 року наполегливо радить Левам змінити навантаження на роботі, бо це може відобразитися на Вашому здоров’ї.

 

Ви не можете копіювати текст